129 297
48 922
257 776
668 941

Tyskland BRD: Delstatshovedstad – Magdeburg 2001

Annonse nr: 1238517

Postfrisk «serie» på ett frimerke. Afa nr 3124. Katalogverdi dkr 10

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Salgspriskr 4,00
Annonse vist92 ganger
Annonse nr: 1238517
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9519)  Se selgers karakterbok