122 018
62 501
245 052
632 811

Tyskland BRD: Mot sult, 2002 postfrisk

Annonse nr: 1238426

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 3202. Katalogverdi dkr 8

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Salgspriskr 3,00
Annonse vist71 ganger
Annonse nr: 1238426
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9980)  Se selgers karakterbok