119 140
62 634
245 384
634 075

Tyskland BRD: Kulturstiftelse 2002 postfrisk

Annonse nr: 1238383

«Serie» på ett frimerke. Det er avbildet en regnemaskin fra 1822. Afa nr 3176. Katalogverdi dkr 10

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Salgspriskr 4,00
Annonse vist85 ganger
Annonse nr: 1238383
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9989)  Se selgers karakterbok