129 525
43 258
263 915
675 848

VATIKANET: Hundre år siden 1. Vatikankonsul, 1970 kpl

Annonse nr: 1238231

Postfrisk. Afa nr 581-83. Katalogverdi dkr 7

Fraktkostnader: Se beskrivelse: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeB Butikkvare
Salgspriskr 2,50
Annonse vist69 ganger
Annonse nr: 1238231
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9298)  Se selgers karakterbok