129 311
43 178
263 827
676 542

ITALIA: VM i bobsleigh 1966 komplett postfrisk

Annonse nr: 1235501

Afa nr 1115-16. Katalogverdi dkr 6

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Fraktkostnader: Se beskrivelse: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeB Butikkvare
Salgspriskr 2,00
Annonse vist134 ganger
Annonse nr: 1235501
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9298)  Se selgers karakterbok