124 856
41 684
261 842
661 179

DANMARK: Postfærge 30 øre 1940 blå postfrisk

Annonse nr: 1207076

Afa nr PF 24, overtrykk på 215a. Katalogverdi dkr 190

Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 60,00
Annonse vist111 ganger
Annonse nr: 1207076
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok