115 786
28 888
256 982
643 732

Tyskland BRD: Malerier fra det 20.århundre 1993 kpl

Annonse nr: 1171027

Stemplet. Afa nr 2601-03. Katalogverdi dkr 24

Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 8,00
Annonse vist37 ganger
Annonse nr: 1171027
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9135)  Se selgers karakterbok