126 519
41 004
261 365
659 698

NK 636-38. Krone Olav V. Fosfor. Postfrisk. HK45=162.-

Annonse nr: 1129065

Prima postfriske merker.

Vil du se alle norske postfriske/ubrukte merker jeg har lagt ut for salg, anbefaler jeg bruk av avansert søk. "Avansert søk" finner du på oppgavelinjen litt til venstre for midten.

Søkeord: Postfr eller ubrukt

Selger: mabj

Ønsker du objektene sortert i nummerorden etter Norgeskatalogen klikker du på annonse.

Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet06.10.2020 23:06:06
Sluttet20.10.2020 23:06:06
Solgt forkr 60,00
Annonse vist109 ganger
Annonse nr: 1129065
Høyeste Budgiver topten (191)  Se budgivers karakterbok
toptenkr 60,0020.10.2020 11:33:04
Selger:  mabj

Medlem siden: 19.09.2000
Sted: OSLO
Karakterer (6865)  Se selgers karakterbok