134 057
72 509
20 646
58 067

Svensk julekort (KC-kort,Sth.164)

Annonse nr: 1009666

Pent småformatkort, uglansa
Signert, men uleselig
Udatert påskrift

Objektets tilstand
kr 11,00
Utropspriskr 20,00
20

Slutter02.02.2022 12:05:48
Annonse vist324 ganger

Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (32030)