2

Grønland: Postfrisk og ustemplet

ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

S
5012449
Frimærkehæfte 3, Grønland postfrisk (40 268)kr 75,00029.04.2024 08:59:14
F
4990005
AFA 217 Selerkr 65,00023.04.2024 13:16:14
S
4952056
Winter games,  Grønland postfrisk AFA 373 a. (  39904)kr 6,50029.04.2024 09:08:03
S
4952054
Værested,  Grønland postfrisk AFA 387 a. (39902)kr 6,00029.04.2024 15:04:01
S
4949586
Grønland: Postfrisk og ustemplet: 1960-89
Grønland **.  Sparemerker og Gebyrmerkekr 75,00023.04.2024 13:37:19
S
4862031
Spiselige planter, Grønland postfrisk AFA 429-31 (39007kr 6,00029.04.2024 09:49:44
S
4862029
Kunst,  Grønland postfrisk AFA 330-31 (39005)kr 9,50029.04.2024 09:49:41
S
4862021
Hvaler, Grønland postfrisk AFA 319-24 (39003)kr 7,00029.04.2024 09:49:47
S
4813914
Grønland   1  merker SE SKANNkr 1,00023.04.2024 13:36:43
S
4622018
Fugler, Grønland AFA 191-94 (37218)kr 5,00029.04.2024 09:47:38
S
4513367
Grønland: Postfrisk og ustemplet: 2000-09
Grønland 2003; FH julefrimerker 2003 **kr 25,00027.04.2024 00:16:58
S
4513361
Grønland 2003; MA 'Santa Claus Foundation' **kr 20,00027.04.2024 00:16:57
S
4513357
Grønland 2003; lot utgaver oktober 2003 **kr 20,00027.04.2024 00:16:57
S
4399047
Grønland: Postfrisk og ustemplet: 1990-99
Grønland MI 287x-292x BL10 **kr 23,00002.05.2024 05:41:26
S
4399011
Grønland: Postfrisk og ustemplet: 2010-
Grønland MI 723C BL75 ** i uåpnet mappekr 48,00002.05.2024 05:40:43
S
4399007
Grønland MI 703-704 BL72,705-706 BL73 ** i uåpnet mappekr 66,00002.05.2024 05:40:43
S
4263274
Landdyr,  Grønland postf. AFA 241-43 (34599)kr 14,00029.04.2024 15:02:50
S
3370506
Grønland: Postfrisk og ustemplet: 1938-59
AFA : 39.  Havets Moder. (1957)   **kr 15,00023.04.2024 10:13:47
Forrige 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  +Neste