NORSTAMPS AS

Stort utvalg av frimerker, mynter og postkort

Pro-shop

NORSTAMPS AS

Type IngenKategori Ingen Annonse IngenBud n IngenBud IngenStenger Ingen
B
Srstempler
B09052022ID330F1XONMPHGVGQRB.JPG901-02. 4 konv med forskjellige stempler fra VM P Ski
Kjp n
kr 25,000
B
Srstempler
B09052022ID330F1OJWAFBOIQQAE.JPG901-02. 4 konv med forskjellige stempler fra VM P Ski
Kjp n
kr 25,000
B
Srstempler
B09052022ID330F1CLNHUXUSVRVX.JPG901-02. 4 konv med forskjellige stempler fra VM P Ski
Kjp n
kr 25,000
B
Srstempler
B09052022ID330F1TSWWYKHTMPQP.JPG901-02. 4 konv med forskjellige stempler fra VM P Ski
Kjp n
kr 25,000
B
Srstempler
B09052022ID330F1VISKHSKWOERP.JPG901-02. 4 konv med forskjellige stempler fra VM P Ski
Kjp n
kr 25,000
B
Lot, samlinger & partier
B09052022ID330F1CKYDVEUJAETH.JPGDiverse i liten innstikksbok. Se bilder
Kjp n
kr 150,000
B
Danmark: Samlinger/lotter
B09052022ID330F1SCZULGXCTBQX.JPGrssett 2009
Kjp n
kr 100,000
B
Sverige: Samlinger/lotter
B09052022ID330F1LACYTDXGTNNG.JPGBunke 8 rssett 1989-92 (inkl hefter). Plydende ca SEK
Kjp n
kr 600,000
B
USA
B09052022ID330F1NJCRHMFJKUIB.JPGLot 47 rbker/-sett inkl dubletter 1984-2000. Plydend
Kjp n
kr 2000,000
B
USA
B09052022ID330F1FEJBQXFITBRR.JPGMint set of Commemoratives Stamps 1984
Kjp n
kr 75,000
B
Diverse aksjebrev & fakturaer
B06052022ID330F1LUOYIQTROWHL.JPG3 porselen platter med bermte personer inkl Napoleon.
Kjp n
kr 150,000
B
Diverse aksjebrev & fakturaer
B06052022ID330F1IUNHTBKXHJUB.JPGEske med antikke bruksgjenstander. Mye artig til hyttev
Kjp n
kr 300,000
B
Diverse aksjebrev & fakturaer
B06052022ID330F1YUPUCNOQMTRD.JPGPORSGRUNN PORSELEN: Pen Lillehammer '94 platte
Kjp n
kr 100,000
B
Krone Olav V til Blomster III (NK 641-856)
B06052022ID330F1KRLULKGYQYDU.JPG686 .**. 20 stk Posthornet 100 r miniark postfriske
Kjp n
kr 150,000
B
Massevare, samlinger & lotter
B06052022ID330F1FFHETHXUMIJZ.JPGLiten boks med massevare. Varianter?
Kjp n
kr 150,000
B
Samlinger & lotter
B06052022ID330F1OCNXFTDJIITS.JPG45 poser med diverse blokker. Inneholder varierende ant
Kjp n
kr 450,000
B
Poland
B06052022ID330F1EDXEBGKGOXXE.JPG100 zloty 1988. Nr UNC
Kjp n
kr 25,000
B
England lots & samlinger
B06052022ID330F1CUNMYGJRGXEA.JPGSmall collection on sheets
Kjp n
kr 200,000
B
Norge FDC Samlinger & lotter
B06052022ID330F1QYJQGZGMLRTL.JPGEske med flere 100 FDC inkl flere med miniark
Kjp n
kr 400,000
B
vrige reklameeffekter
B06052022ID330F1EZUUGNDJHPLX.JPGChr Bjelland: Metallboks (noe matt og noe rust)
Kjp n
kr 125,000
B
vrige reklameeffekter
B06052022ID330F1UTJTOBCWQSKD.JPGSigarettetui med logo til A/S Stavanger Elektro Engrosf
Kjp n
kr 125,000
B
Norge FDC Samlinger & lotter
B06052022ID330F1MMRDMDNWQPKL.JPGEske med flere 100 FDC inkl flere med miniark
Kjp n
kr 500,000
B
Norge FDC Samlinger & lotter
B06052022ID330F1WFCENTDIMXXE.JPGFDC rssett 1997, 2000, 2002-04 (skoeske)
Kjp n
kr 250,000
B
Norge FDC Samlinger & lotter
B06052022ID330F1LOQRPSVIAKCV.JPGFDC rssett 2019
Kjp n
kr 250,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1LGQJEWRTPSTD.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1GEWTREHPJVKG.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1UMXQCYXRDODB.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1UNTKXAETPFEG.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1TRIUUJDUKSPY.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1MMBEYBNMXPRU.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1VLYWOBDWDODI.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1WRBFPWWTBHTC.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1OTLBEBSWMOCP.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1PNMCMKLLXEOH.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1OXPRUGTZUSGH.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1PUFHROBNWJMB.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1BFMTIKBXULVG.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1PTIUPLDWZOLM.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1BLBMYYVBLGCK.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1CSHOHJSIGEJI.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1LOVNTERGYMBJ.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Norge FDC 1980-1989
B06052022ID330F1KDYUXPSIGBFO.JPG892. FDC kort 11.6.1981. vignett 16 (7 pkt)
Kjp n
kr 300,000
B
Annen rekvisita
B06052022ID330F1BQXKQVLPYKPW.JPGLyslupe. Ny i boks. Se bilde
Kjp n
kr 150,000
B
Massevare, samlinger & lotter
B06052022ID330F1UGMONCBQEQFX.JPGTykk Leuchtturmperm med enormt med dubletter. Kvalitete
Kjp n
kr 1000,000
B
Massevare, samlinger & lotter
B06052022ID330F1JGOXNUCESOPJ.JPG20s i-bok med dubletter. Kvaliteten ser god ut
Kjp n
kr 200,000
B
Sverige: Samlinger/lotter
B06052022ID330F1EVPMFTAYSSYV.JPGLiten samling i perm
Kjp n
kr 200,000
B
Massevare, samlinger & lotter
B06052022ID330F1OGRFVLFLCEWE.JPGTykk innstikksbok med lageroppsett. Ujevnt besatt, men
Kjp n
kr 1250,000
B
Nord-Amerika - Stemplet
B06052022ID330F1ERRIDOYBPJDB.JPGSmall collection in Abria album
Kjp n
kr 200,000
B
Lot, samlinger & partier
B06052022ID330F1HBHLCSLTCEZU.JPGSamling til 1980 i Senderalbum. Blandet kvalitet, men m
Kjp n
kr 500,000
B
Skipspost og luftpost
B06052022ID330F1OBTTZODFITBX.JPGTrykksakkonv stpl MOLDE 6400 16-7-76 og PAQUEBOT. Psat
Kjp n
kr 35,000