118 729
49 234
254 112
632 622

Østfold
B07092019ID99855F1BCFQQOGPYHBC.JPGFredrikstad. Fra parken ved kirken med Frihetsmon[14535kr 10,00105.08.2020 20:43:12
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B08012020ID103360F1SFPGJABKLZSZ.jpgChristiania bypost 1877/81, lot på 3kr 30,00105.08.2020 20:37:04
Aust-Agder
B01052020ID99855F1DLHVOFEZCEFR.JPGMjølhusmoen. - Telemark Flyselskap. A.S. - [21923]kr 37,00105.08.2020 20:37:02
Norge FDC 1980-1989
B26072020ID103360F1WKADNXBIKJDI.jpgFDC 1983: serie Byggverk V NK 925, st. Trondheimkr 10,00105.08.2020 20:36:00

Åland stemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/95000/95875.jpg2 postfriske serier ATM merkerkr 25,00105.08.2020 20:35:19

Åland stemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/95000/95874.jpg2 postfriske serier ATM merkerkr 25,00105.08.2020 20:35:09
Norge FDC 1970-1979
B26072020ID103360F1NQLGBYKTBCPS.jpgFDC 1977: Europa CEPT, heftepar, st. Moldekr 14,00205.08.2020 20:35:00
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B26072020ID103360F1CAMRYKKQZSIP.jpgFDC 1976; serie Olav Duun, st. Drammen-Strømsøkr 26,00405.08.2020 20:34:00
B26072020ID103360F1JVVSHBKUYNWD.jpgFDC 1976; serie Malerkunst I, st. Drammen-Strømsøkr 26,00405.08.2020 20:33:00
B26072020ID103360F1ERLUOOAVKOVD.jpgFDC 1976; serie Kunsthåndverk, st. Drammen-Strømsøkr 26,00405.08.2020 20:32:00
B26072020ID103360F1EQWKRIHIEQKW.jpgBrev st. Drammen 16.11.1974 (3000) "Nesten-FDC"kr 20,00105.08.2020 20:29:00
Vest-Agder
B07052019ID102942F1EWPEYYYIXCYO.JPGMandal Sjøsanden småformat brukt 1935kr 10,00105.08.2020 20:28:00
Norge FDC 1970-1979
B22072020ID107805F1JDCVNROFJQNB.JPGFDC 1972 VIG 2-3-4-5 SE SCANkr 40,00105.08.2020 20:26:50
Akershus
B05042020ID99855F1VKJWQNONCEBJ.JPGDrøbak. [20944]kr 41,00205.08.2020 20:26:45
B26072020ID103360F1WTPCFCCRRKEK.jpgBrev st. Drammen 20.1.1975 (3000) "Nesten-FDC"kr 20,00105.08.2020 20:26:00
Østfold
B17112019ID99855F1OFCNOEHQEUET.JPGFREDRIKSTAD TORG. - brukt 1975 - [16141]kr 20,00105.08.2020 20:25:24
B26072020ID103360F1BXKYBLNWSIFC.jpgBrev st. Drammen 14.4.1972 (3000) "Nesten-FDC"kr 24,00305.08.2020 20:25:00
Hedmark
B31122017ID99855F1QVGLNHEMIHYV.JPGHamar. Gudstjeneste i domkirkeruinene. stpl.1961 [7348]kr 25,00105.08.2020 20:24:28
Østfold
B31122017ID99855F1TAELDNIHCNPQ.JPGFredrikstad. [7347]kr 30,00105.08.2020 20:24:28
B26072020ID103360F1VANNOELSFZBY.jpgBrev st. Drammen 24.4.1976 (3000) "Nesten-FDC"kr 20,00105.08.2020 20:24:00
Akershus
B27122017ID99855F1NKYFIODAHPJQ.JPGVestby. [7229]kr 35,00105.08.2020 20:23:46
Sogn og Fjordane
B09082019ID102942F1OLHUWUPWTWLJ.JPGVideseter 2 storformat S/H et brukt 1955kr 10,00105.08.2020 20:23:00
Østfold
B14122017ID99855F1PZQTWHZNLYSC.JPGKongsten Festning, Fredrikstad. - stpl. 1975 - [6776]kr 20,00105.08.2020 20:22:57
B26072020ID103360F1UXFCCXERXQPW.jpgBrev st. Drammen 5.9.1972 (3000) "Nesten-FDC" Hotkr 1 250,002005.08.2020 20:22:00
Sogn og Fjordane
B09082019ID102942F1VYVZVHHSVYIO.JPGLoen Nordfjord båt på vannet småformat ubruktkr 14,00205.08.2020 20:22:00

Frimerke- og Automathefter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/140000/140284.jpgFH 58A, 60, 61. **. Lot 3 prima hefter.kr 50,00105.08.2020 20:21:01
Sogn og Fjordane
B09082019ID102942F1TWEUCLEBWZTL.JPGBrixdalsbræ småformat ubrukt datert 1936kr 10,00105.08.2020 20:21:00
Rogaland
B09082019ID102942F1AHKRJTONJUVW.JPGStavanger torvet småformat brukt 1928kr 22,00205.08.2020 20:21:00

Frimerke- og Automathefter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/176000/176359.jpgNORDIA 2008. Prima heftekr 75,00105.08.2020 20:20:34
Hedmark
B01052020ID107573F1NIMTPVUFWGHJ.JPGPrøysenstua. Normann 01-F-01-310 ubruktkr 40,00105.08.2020 20:20:30

Frimerke- og Automathefter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/91000/91070.jpgLot 10 hefter. Pålydende 250,-kr 125,00105.08.2020 20:20:24
Sogn og Fjordane
B09082019ID102942F1FJIQRJWEMYNO.JPGBriksdalsbreen storformat stemplet Briksdalsbre 1965kr 5,00105.08.2020 20:20:00
Sogn og Fjordane
B09082019ID102942F1YVSWNDATTVQP.JPGNordfjord Styren elv småformat brukt 1904kr 37,00205.08.2020 20:20:00
B26072020ID103360F1GSLGQBEKQDIG.jpgBrev st. Strømsø- 3000 Drammen 7.4.1976kr 20,00105.08.2020 20:20:00
Norge FDC 2000-2009
B31072020ID103353F1PBLQHNRHWSKH.JPGFDC NK 1502-03 luksstemplet Oslo se utgiver/scankr 5,00105.08.2020 20:19:00
Norge FDC 2000-2009
B31072020ID103353F1VNLJDFZYSJWO.JPGFDC NK 1450-51 stemplet Longyearbyen se utgiver/scan Hotkr 180,00905.08.2020 20:18:00
B26072020ID103360F1DPLOBWTJOTAJ.jpgBrev st. Strømsø 2.3.1973 (3000), "Nesten-FDC"kr 26,00205.08.2020 20:18:00
Buskerud
B09082019ID102942F1PYYCYPXUNGRB.JPGDrammen Jubileumsutstillingen 1930 småformat bruktkr 41,00205.08.2020 20:16:00
Rogaland
B27072020ID102942F1XVRZFBEIESZP.JPGStavanger utsikt fra Hagltårnet storformat S/H ubruktkr 14,00205.08.2020 20:16:00
Buskerud
B09082019ID102942F1FZGFZMSFQSNJ.JPGUtsikt ved Sundvolden småformat bruktkr 12,00205.08.2020 20:16:00
B26072020ID103360F1QEKPAULCHHPC.jpgBrev st. Drammen-Strømsø 9.12.1976, med julemerkerkr 20,00105.08.2020 20:16:00
Norge FDC 1980-1989
B31072020ID103353F1EGDMEUFNOPBG.JPGFDC NK 938 stemplet Sandnes se utgiver/scan Hotkr 345,001505.08.2020 20:16:00
B26072020ID103360F1GBTPVRMSWQXP.jpgBrev st. Drammen-Strømsø 11.3.1975, "Nesten-FDC"kr 20,00105.08.2020 20:13:00
Brev Polar, Hvalfangst, Svalbard
B31072020ID103353F1EPDLKPAIOLBS.JPGBrev stemplet Ny-Ålesund 1983 se scankr 5,00105.08.2020 20:12:42
Hordaland
B27072020ID102942F1HPZJEBVQHEFG.JPGBergen bryggen småformat ubruktkr 12,00205.08.2020 20:12:00
Norge FDC 1990-1999
B31072020ID103353F1UXLSWMRNDXWL.JPGFDC NK 1361 i 4-blokk st Stavanger se utgiver/scan Hotkr 436,001005.08.2020 20:11:00
Norge FDC 1980-1989
B31072020ID103353F1ATHWLMHPGQSD.JPGFDC NK 1056-57 i 4-blokk se utgiver/scankr 15,00205.08.2020 20:11:00
Norge FDC 1980-1989
B31072020ID103353F1RTKHDAITBEGF.JPGRek FDC NK 937 se utgiver/scankr 23,00305.08.2020 20:11:00
Østfold
B27072020ID102942F1NTZSEVZLWCAD.JPGTrøgstad Mørkfoss småformat brukt 1946kr 14,00305.08.2020 20:11:00
Troms
B27072020ID102942F1YSFXDFXMJBGH.JPGTromsø parti ved kirken småformat brukt 1946kr 12,00205.08.2020 20:10:00

Generert: 05.08.2020 20:44:41