115 683
28 892
256 995
643 867

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B25092020ID109463F1KVMXHFPLRMPC.JPGNK - 259. Den Norske Legion 1941 ** Hotkr 120,00602.10.2020 20:02:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25092020ID104128F1HBGNXFABHPRU.JPGNorge NK 1 - verdi 1.000 NOKkr 115,00429.09.2020 22:25:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1UJYSHXLBIGIF.JPGWürttemberg AFA 35-44 - verdi 2.400 NOKkr 60,00429.09.2020 22:16:00
Italia stemplet
B25092020ID104128F1JVTMTMUUMNGZ.JPGFacistrepublik AFA 12-19 - verdi 31.000 NOK Hotkr 125,00629.09.2020 22:12:00
Italia stemplet
B24092020ID104128F1DQIAGNCSHDJY.JPGItalia AFA 49 - verdi 7.200 NOK Hotkr 165,00929.09.2020 22:07:00
Portugal: Postfrisk/ubrukt
B24092020ID104128F1JXEGLGWJPTRF.JPGPortugal AFA 624-33** - verdi 3.600 NOKkr 106,00429.09.2020 22:06:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B24092020ID109463F1LTSJPORNHFWW.JPGNK - 5 Hotkr 29,00501.10.2020 17:37:00
1 kr Auksjon
Diverse brev
B23092020ID109463F1YPXRSPGTTGLE.JPGBrev/Konvelutt NK 1. Hotkr 275,001203.10.2020 20:13:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B23092020ID104584F1IFFVOFYZUREW.JPGNK13a - 3SKILL3 - RØDFIOLETT - PRAKTSTEMPLET AALESUND Hotkr 322,00507.10.2020 20:00:00
3 rings nummerstempler
B23092020ID104584F1EQTHVRUVBNDS.JPGNK6 MED NYDELIG TRE RINGS 35. ATTEST MEDFØLGER Hotkr 777,00807.10.2020 20:00:00
1 kr Auksjon
2 Kr 1878-1917
B22092020ID330F1NIJICATFPCPP.JPG2 kr 1916. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 425,001028.09.2020 20:00:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Tyskland
B22092020ID330F1KVPNXCUIEOXM.JPGSCHLESWIG-HOLSTEIN: 1 sp 1791. Utrop 1,- Hotkr 950,001003.10.2020 14:10:00
1 kr Auksjon
Oscar II Skillinger og Specie
B22092020ID330F1SMURDIKQFPJN.JPG1 spd 1849. Se bilder. Utrop 1,- Hotkr 3 605,001803.10.2020 14:05:00
1 kr Auksjon
Oscar II Skillinger og Specie
B22092020ID330F1LTQCDTUJFZXT.JPG1 spd 1864. Se bilder. Utrop 1,- Hotkr 5 100,001503.10.2020 14:00:00
Nordland prakt & lux
B21092020ID104501F1OCSOJYNGMGSP.JPGNK 180 - Melbo Hotkr 22,00805.10.2020 21:00:00
Rogaland
B12092020ID109455F1VXYQVFNYDCYQ.jpgxxx Hafrsfjord Luftskipet L20 havari 1916 Utg: W.Krügerkr 670,00412.10.2020 21:12:00
1 kr Auksjon
England lots & samlinger
B12092020ID330F1JSVHHFSONDCO.JPGVICTORIA: Noen 100 merker i poser i boks. Et eldorado! Hotkr 1 050,001203.10.2020 13:01:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B12092020ID330F1NKAYMVCSIARZ.JPGSTOLPEMERKER: Sigarboks med 1000 (?) merker fra bo Hotkr 1 155,001603.10.2020 13:00:00

Vigdis Rojahn
B27092020ID102958F1XUZJEWRVKLPN.JPGDamm kort 131 Vigdis Rojahn Nyekr 75,00407.10.2020 20:37:00
Møre og Romsdal Brev & Hjemstedsfilateli
B27092020ID107303F1HDWJGNCSJWCU.JPGNK 102 nydelig stemplet TORJULVAAGEN 15 IV 25 Nyekr 26,00428.10.2020 10:42:00
Thorolf Holmboe
B26092020ID1850F1RFUCLRFMZHAN.JPGTh. Holmboe - Dompaper, brukt 1905. J.F. Hot Nyekr 189,00604.10.2020 21:12:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B25092020ID104663F1FWBIVFNWHPKJ.JPGNK 1483-84 Hotkr 33,00502.10.2020 20:03:00
Norge FDC 1970-1979
B25092020ID99871F1XWRTSZYDDTZH.JPGEuropa 1977, Norge FDC NK 791 (22166) Hotkr 115,50729.09.2020 22:46:00
Norge FDC 1970-1979
B25092020ID99871F1FZMXMYLOFXEW.JPGEuropa 1977, Norge FDC NK 790 (22165)kr 122,50429.09.2020 21:45:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1GSUOTKCRRJGE.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1186 (22163)kr 25,50429.09.2020 22:42:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1MYYEOINTHDNB.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1187 (22162)kr 15,50429.09.2020 21:41:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1PFMYEOMTSJXF.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1151 (22159)kr 35,50429.09.2020 21:37:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1AWQVRSCYXFEH.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1150 (22158)kr 10,50429.09.2020 20:35:00
Mynter fra Sverige
B25092020ID104967F1QHPLGVIGAFKC.JPG1 daler plåtmynt 1746 kopi kr 125,00429.09.2020 19:30:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25092020ID104128F1NXCYSARSEXMS.JPGNorge NK 14 DRAMMEN - verdi ? NOKkr 30,00429.09.2020 22:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25092020ID104128F1SBJFYRVSQJXN.JPGNorge NK 12 - verdi 400 NOKkr 40,00429.09.2020 22:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25092020ID104128F1PSKSIOARLSLE.JPGNorge NK 3 - verdi 650 NOKkr 49,00429.09.2020 22:25:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1YIRRGRYTDTVG.JPGDanmark AFA 178-80 - verdi 900 NOK Hotkr 70,00529.09.2020 22:24:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1NXCWMMCDELMC.JPGDanmark AFA 164-66 - verdi 1.050 NOKkr 80,00429.09.2020 22:24:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1PPGTNJQVSRYE.JPGDanmark AFA 163 - verdi 1.340 NOK Hotkr 140,00629.09.2020 22:24:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1RMIJDCQFPEHC.JPGDanmark AFA 160-62 - verdi 640 NOKkr 45,00429.09.2020 22:24:00
Island stemplet
B25092020ID104128F1QEKTDUPYMFGS.JPGIsland AFA 142 - verdi 600 NOKkr 45,00429.09.2020 22:21:00
Anna Eline Coucheron
B25092020ID103360F1FEKNNKDLYUZT.jpgJulekort Coucheron (Damm Coucheron 879) st. 1948kr 52,00405.10.2020 10:20:00
Nasjonaldrakt & bunad
B25092020ID103328F1OGPTHPEKUBGK.JPGBrudepar fra Hardanger. Normann 210-050 Hotkr 30,00702.10.2020 10:13:00
Island postfrisk & ustemplet
B25092020ID104128F1RGVPFQRVKMAP.JPGIsland AFA 96*- verdi 1.100 NOK Hotkr 80,00529.09.2020 22:19:00
Island postfrisk & ustemplet
B25092020ID104128F1YYNSIZPGQNVH.JPGIsland AFA 10* og 10a(*) med tynnhet - verdi 12.000 NOKkr 70,00429.09.2020 22:19:00
Sverige stemplet
B25092020ID104128F1UWQXDEEICCNG.JPGSverige AFA 185 - verdi 450 NOK Hotkr 60,00529.09.2020 22:17:00
Sverige stemplet
B25092020ID104128F1CHWVGZDCSIHR.JPGSverige AFA 182-83 - verdi 1.100 NOK Hotkr 160,001029.09.2020 22:17:00
Sverige stemplet
B25092020ID104128F1CFHCGYJWBHNI.JPGSverige AFA 177-79 - verdi 1.100 NOK Hotkr 110,00629.09.2020 22:17:00
Sverige stemplet
B25092020ID104128F1ICUYFMTWIOKS.JPGSverige AFA 8 - verdi 2.700 NOKkr 43,00429.09.2020 22:17:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1TGCDVXEQFIUM.JPGWürttemberg AFA 52-53 - verdi 290 NOKkr 30,00429.09.2020 22:16:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1KIUXLFIESTKR.JPGWürttemberg AFA 50-51 - verdi 370 NOKkr 45,00429.09.2020 22:16:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1LEIJDFIDTSQY.JPGWürttemberg AFA 48-49 - verdi 390 NOKkr 45,00429.09.2020 22:16:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1EMAHPDFLBHOC.JPGWürttemberg AFA 45-47 - verdi 1.300 NOK Hotkr 45,00529.09.2020 22:16:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1RWVPDJHTGFIE.JPGWürttemberg AFA 34(*) - verdi 1.800 NOKkr 85,00429.09.2020 22:15:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7    Neste