Halv provisjon i Juli måned!

GiBud kutter provisjonssatsene med 50% gjennom hele Juli. Dvs at du for salgspris inntil kr 1000, kun betaler 2% provisjon!

104 307
Auksjoner nå
48 159
Fastprisvarer
252 527
Salg siste 12mnd
617 666
Bud siste 12mnd

 

kategorier:

 
 
 
Bud Ingen

BRD stemplet
B01032017ID106803F1LBWBFPBAZLFB.JPGTyskland BRD: Barnehjelp 2004 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1JITWBDIUXSCA.JPGTyskland BRD: Maastrichtavtalen 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1PRNELANTJLSO.JPGTyskland BRD: Katolsk kvinnekongress 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1PCISYBQOKEDX.JPGTyskland BRD: Arkitekten Gottfrid Semper 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1QNKNJKYSRWGO.JPGTyskland BRD: Postkasse 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1NVFTAMNOMNDL.JPGTyskland BRD: Redningstjenesten 2003 stemplet kr 8,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1XMBCJKRGBDPM.JPGTyskland BRD: Forsteinede trær i Chemnitz 2003 stempletkr 8,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1CWYUUBXYPKXX.JPGTyskland BRD: Bybilde fra Görlitz 2003 stempletkr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1BVWTSBRKXELD.JPGTyskland BRD: Markedsplass i München, 2 tagginger, 2003kr 6,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1KTBGHJRKXDNW.JPGTyskland BRD: Industrilandskap i Ruhr 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1TFBNUQJUKVDT.JPGTyskland BRD: Politikeren Andreas Hermes 2003 stempletkr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1BPGPNQTGAEOF.JPGTyskland BRD: Tysk Musikkråd 2003 stemplet kr 8,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1HPTMNTGNCHGB.JPGTyskland BRD: Femsifrede postnummer 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1OJDTRNGRGVQS.JPGTyskland BRD: Forfatteren Reinhold Schneider 2003 stpl.kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1RGSBMBSCNQBE.JPGTyskland BRD: Historikeren Hans Jonas 2003 stemplet kr 12,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1HEMCLBIQWLDE.JPGTyskland BRD: Kjemikeren Justus von Liebig 2003 stpl.kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1GHIYLYRZNKMN.JPGTyskland BRD: Europamerke 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1JIXAWTTHAVKE.JPGTyskland BRD: Hageutstilling i Rostock 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1BTHBONMMLOJT.JPGTyskland BRD: Radiokanalen Deutsche Welle 2003 stempletkr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1DLMVWLWQQXMV.JPGTyskland BRD: Barnevern 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1ELXCMPPTJIGQ.JPGTyskland BRD: Deutsches Museum i München 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1XHKTCZPFXFBW.JPGTyskland BRD: Kölnerdomen, 2 tagginger, 2003 stemplet kr 6,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1FTNNMNXPRYYR.JPGTyskland BRD: Hilsen med roser, 2 tagginger, 2003 stpl.kr 7,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1YAPYFGBICEES.JPGTyskland BRD: Maleri av Adolf Holzel 2003 stemplet kr 6,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1GXKWOYLNOLVC.JPGTyskland BRD: Maleri av Max Beckmann 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1SOFDSVUIITDL.JPGTyskland BRD: Bibelåret 2003 stemplet kr 3,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1JXFDVCLRQQZF.JPGBERLIN: Moderne transportmidler 1973 kpl. postfriskkr 9,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1OQMCNNRYNTPT.JPGBERLIN: Evangelisk kirkedag 1961 komplett postfrisk kr 2,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1VTWHRVKZWDUB.JPGBERLIN: Feriekoloni, velgjørenhet 1960 komplett postfr.kr 8,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LYLMLISPGODM.JPGGUERNSEY: Europamerker 1989 komplett postfriskkr 7,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LFCGDJZOJKAM.JPGGUERNSEY: Wilhelm Erobreren 1987 komplett postfriskkr 15,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PUWAKRSNBOFC.JPGGUERNSEY: Sport 1986 komplett postfrisk kr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1CFGGTKCRPPOI.JPGENGLAND: Europamerker 1960 komplett postfriskkr 35,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1FBCSYUXZDTWX.JPGALDERNEY: Havets fauna 1993 sammentrykk postfriskkr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HWONEMDUNEDU.JPGALDERNEY: Kulturhus 1992 postfrisk kr 3,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1CRHSJJWFLCBZ.JPGFRANKRIKE: Glassmaleri fra kirken i Sens, 1965 postfr.kr 3,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1YFBKMSSFBNCU.JPGFRANKRIKE: Maleriet «Budbringeren» av Braque, 1961kr 7,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1XSOVGBXSVAFY.JPGFRANKRIKE: Maleriet «Svart tablå» av Matta, 1991kr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1NXWVITTFLGNX.JPGHELLAS: Den gode samaritaner 1959 stemplet kr 5,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1RBWXWRKKQDEB.JPGHELLAS: Akilles og Patroklos 1959 stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1EDCDXQKRWWGR.JPGHELLAS: Andromeda av Evripedes 1959 stempletkr 4,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1AQEWSBQPXKWD.JPGHELLAS: Fløyte, tromme og lyre 1959 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1SCFRNXBEHIYL.JPGHELLAS: Villtulipaner 1958 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1XIXFUSXZIPDD.JPGHELLAS: Afrodite, 1958 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1OJWFFHAJLUAU.JPGHELLAS: Atlanterhavsdamperen Dronning Frederika 1958 kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1QZMRVCDINHCY.JPGHELLAS: Forfatteren Salomos 1957 stempletkr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1SXDLNIUXQCDM.JPGHELLAS: Nasjonalsangen 1957 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1YRJFQLZWHRWS.JPGHELLAS: Pythagoras’ trekant 1955 stemplet kr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1MPIIMJXCYEDW.JPGHELLAS: Fakkelbærer 1954 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1DVBRVFQFRROQ.JPGHELLAS: Kirken i Faneromeni etter jordskjelv 1953 stpl.kr 1,000

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste

Generert: 12.07.2020 17:45:50
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter