Halv provisjon i Juli måned!

105 067
48 068
252 810
616 638

Færøyene: Frimerkehefter
B10072020ID99871F1QROFXVGYPHSG.JPGAutomathæfte Færøyene postfrisk (20819) Nyekr 5,00021.07.2020 19:52:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1DOSEXFABFVYX.JPGFDC NK1346-47.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 9 Nyekr 100,00015.07.2020 21:50:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1QCVTGCULUPVT.JPGFDC NK1344-45.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 11. Nyekr 100,00015.07.2020 21:45:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1XYDCQOGGWBLF.JPGFDC NK1341-43.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 14. Nyekr 100,00015.07.2020 21:40:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1JQEWSDLIUURU.JPGFDC NK1339-40.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 15. Nyekr 100,00015.07.2020 21:35:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1IYOOTQQDXPPY.JPGFDC NK1336-38.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 7. Nyekr 100,00015.07.2020 07:49:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1VNJSQWFUCVWF.JPGFDC NK1334-35.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 9. Nyekr 100,00015.07.2020 21:30:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1FIIXYEYUHONV.JPGFDC NK1331-33.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 10. Nyekr 100,00015.07.2020 21:25:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1NLUTROFVTGJN.JPGFDC NK1329-30.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 10. Nyekr 100,00015.07.2020 21:20:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1KQUCRHPYNTKT.JPGFDC NK1327-28.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 10. Nyekr 100,00015.07.2020 21:15:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1JNZCWDNMWXFL.JPGFDC NK1326.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 7. Nyekr 100,00015.07.2020 21:10:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1BRUSQXFJRHYU.JPGFDC NK1324-1325.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 5. Nyekr 100,00015.07.2020 20:05:00
Norge FDC 1990-1999
B10072020ID105514F1XDZLSATDUNHQ.JPGFDC NK1318-1323.Nittedal-Hakadal Frimerkekl._Vignett 6. Nyekr 100,00015.07.2020 21:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1EZPDECLINMDB.JPGFinland FDC. AFA 1903 Nordisk mytologi Nyekr 7,00217.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1TSXIYQWSDEQS.JPGFinland FDC. AFA 1881-84 Alpin skisport Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1RFUDJXMPPMJN.JPGFinland FDC. AFA 1875-79 Catch U Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1MEPITSLXFCKY.JPGFinland FDC. AFA 1872-73 Den Tekniske Høyskolen Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1RKOOBEHXPRGO.JPGFinland FDC. AFA 1869-70 Kunsthåndverk Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1ICYCBDFJLQSV.JPGFinland FDC. AFA 1860-67 Erindringsbilder Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1PLVLEJUTPAFX.JPGFinland FDC. AFA 1851-53 Dagsommerfugler Nyekr 7,00217.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1DRWEJTNVYFTP.JPGFinland FDC. AFA 1844-49 Sommer i Mumidalen Nyekr 11,00317.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1XHDEDXQQWJKI.JPGFinland FDC. AFA 1840-43 Kollektiv trafikk Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1TJAHNRRPYHHY.JPGFinland FDC. AFA 1839 Tammerfors Domkirke Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1ALJKPZDCRKBK.JPGFinland FDC. AFA 1837-38 Speiderbevegelsen Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1WGSEYCKWTEZU.JPGFinland FDC. AFA 1833-36 Melodi Grand Prix Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1KYSQWCBXMHSD.JPGFinland FDC. AFA 1831 32 Mikael Agricola Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1HHYBGJYWQQWV.JPGFinland FDC. AFA 1830 Fagforbundets sentralorganisasjon Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1KFMDMNDJCRYE.JPGFinland FDC. AFA 1829 Lilje Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1XARJXPOCEVEM.JPGFinland FDC. AFA 1828 Påske Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B10072020ID102898F1XGILSXLXGTST.JPGFinland FDC. AFA 1827 Fotballforbundet Nyekr 1,00117.07.2020 15:00:00
Akershus prakt & lux
B10072020ID103353F1BDDSVRQXDJKK.JPGNK 115 praktstemplet Jevnaker 1914 se scan Nyekr 5,00016.07.2020 19:41:00
Akershus prakt & lux
B10072020ID103353F1HGJHGJERYQEM.JPGNK 377 praktstemplet Lillestrøm 1954 se scan Nyekr 8,00016.07.2020 18:38:00
Sør-Trøndelag prakt & lux
B10072020ID103353F1RQERRXSAWBLV.JPG NK 1291-92 lukssærst VM ski Trondheim 1.dag se scan Nyekr 10,00016.07.2020 19:35:00
Krigspost & Feltpost
B10072020ID103353F1YODVDVEHMYKZ.JPGKlipp med NK 354 stemplet Feltpoståpn Tromøya 1949 se s Nyekr 5,00016.07.2020 19:32:00
Møre og Romsdal prakt & lux
B10072020ID103353F1DXTUQJPBVEYT.JPGNK 566 luksstemplet Midsund 1966 se scan Nyekr 10,00116.07.2020 19:30:00
Troms prakt & lux
B10072020ID103353F1YNNTVBILBHRI.JPGNK 115 luksstemplet Karlsø 1914 se scan Nyekr 10,00016.07.2020 19:28:00
Rogaland prakt & lux
B10072020ID103353F1RTPBNTHHGOFT.JPGKlipp tjeneste 14 praktst Steinnesvåg 1936 se scan Nyekr 10,00016.07.2020 19:25:00
Nord-Trøndelag prakt & lux
B10072020ID103353F1DLGEGKTOGENH.JPGTjeneste 83 praktstemplet Verdal 1963 se scan Nyekr 8,00116.07.2020 19:12:00
Nord-Trøndelag prakt & lux
B10072020ID103353F1EMVHVMXVDDXP.JPGNK 277 praktstemplet Malm 1941 se scan Nyekr 15,00216.07.2020 19:10:00
Nord-Trøndelag prakt & lux
B10072020ID103353F1BXIJKOHYGGWR.JPGNK 359 praktstemplet Levanger 1948 se scan Nyekr 12,00216.07.2020 19:07:00
Troms prakt & lux
B10072020ID103353F1GSNXBPHSWVQP.JPGNK 637 luksstemplet Tovik 1971 se scan Nyekr 8,00116.07.2020 19:02:00
Oslo prakt & lux
B10072020ID103353F1IGWBDCVFTVOA.JPGNK 1634-36 luksstemplet Oslo 1.dag se scan Nyekr 15,00016.07.2020 18:59:00
Oslo prakt & lux
B10072020ID103353F1ODKYXBUMGODJ.JPGNK 1641 luksstemplet Oslo 1.dag se scan Nyekr 5,00016.07.2020 18:57:00
Oslo prakt & lux
B10072020ID103353F1XLLBYCKRTWNU.JPGNK 1585-86 luksstemplet Oslo 1.dag se scan Nyekr 10,00016.07.2020 18:55:00
Oslo prakt & lux
B10072020ID103353F1SDWGSQYIWFQM.JPGNK 1537-38 luksstemplet Oslo 1.dag se scan Nyekr 8,00016.07.2020 18:52:00
Oslo prakt & lux
B10072020ID103353F1QYSRRDOFIWJU.JPGNK 1535-36 + Blokk 24 luksstemplet Oslo 1.dag se scan Nyekr 12,00216.07.2020 18:50:00
Oslo prakt & lux
B10072020ID103353F1KKBTJJCDXVFJ.JPG4 blokker NK 1532-34 stemplet Oslo 1.dag se scan Nyekr 20,00016.07.2020 18:48:00
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B10072020ID103353F1QXVGJTNYFTJF.JPGFirmabrev med innh. stemplet Rørosbanen B 1928 se scan Nyekr 5,00016.07.2020 19:41:00
B10072020ID103353F1INGHFJKCHDMC.JPGFirmabrev stemplet Rena 1928 se scan Nyekr 5,00016.07.2020 19:35:00
Møre og Romsdal Brev & Hjemstedsfilateli
B10072020ID103353F1TUTBKQDMTTJG.JPGbrev pent stemplet Kvernes 1957 se scan Nyekr 5,00116.07.2020 19:33:00

Generert: 10.07.2020 17:34:36