135 437
46 460
251 165
605 137

kategorier:

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1GDHWKQXURIRF.JPGTyskland BRD: Forskningssenter for politikk 2002 postfrkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1YFKLVDIBNYBD.JPGTyskland BRD: Julefrimerker 2002 komplett postfrisk kr 8,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1OWPWJCQCGLWP.JPGTyskland BRD: Fysikeren Otto von Guericke 2002 postfr.kr 10,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1SQUZZKFDAHVL.JPGTyskland BRD: Romersk arkeologi 2002 postfrisk kr 3,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PSEYXVBEHHMP.JPGTyskland BRD: Kommunikasjonsmuseet i Berlin 2002 kr 8,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PLXYYSMKWQVI.JPGTyskland BRD: Politikeren Josef Felder 2002 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1IVBSNNLPDNNH.JPGTyskland BRD: Mot sult, 2002 postfrisk kr 3,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1UZZRJDMRYNYT.JPGTyskland BRD: Forfatteren Hermann Hesse 2002 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1XWQZQMSGNDIX.JPGTyskland BRD: Nasjonalmuseet i Nürnberg 2002 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1BROFCXGDMMQX.JPGTyskland BRD: Maleri av Ernst Wilhelm Nay 2002 postfr.kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PRPTBVTRVNBY.JPGTyskland BRD: Truede dyrearter 2002 komplett postfrisk kr 7,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1TFYZOVEGTUDA.JPGTyskland BRD: Barnegudstjenester i 150 år 2002 postfr.kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1EDCHCKHLMPOI.JPGTyskland BRD: Agronomen Albrecht Daniel Thaer 2002 kr 14,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1DDMOKUBGVLMD.JPGTyskland BRD: Universitetet Halle-Wittenberg 2002kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1XSNYXACHFWNX.JPGTyskland BRD: Arbeidsformidlingen 50 år, 2002 postfriskkr 8,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1VVNUTJLBFUFT.JPGTyskland BRD: Delstatsjubileum Baden-Württemberg 2002kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1IXSAUILJLOGK.JPGTyskland BRD: Byjubileum Deggendorf i Bayern 2002 kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1HKCOGVDNNRRS.JPGTyskland BRD: Kulturstiftelse 2002 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1KPCYWDPDIHAQ.JPGTyskland BRD: Kampanje for toleranse 2002 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1FMJVUSVGOYZM.JPGTyskland BRD: Innføring av Euro 2001 postfrisk kr 6,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1JIFPTCAYQXIS.JPGTyskland BRD: Motstandskjemperen Hans von Dohnayi 2001 kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1TGUMEDIRKUEX.JPGTyskland BRD: Naturvern – fjellets dag 2002 postfriskkr 6,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1NXSRMDISIDFT.JPGTyskland BRD: Byjubileum Bautzen 2002 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1ZJYLWYPNUZPP.JPGTyskland BRD: Jødisk museum i Berlin 2001 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1SVQFHSRJHSBO.JPGTyskland BRD: Julefrimerker 2003 komplett postfrisk kr 9,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LVCPYUUQJQRI.JPGTyskland BRD: Forsteinede trær i Chemnitz 2003 postfr.kr 8,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1RKWVFGXBBSVN.JPGTyskland BRD: Bybilde fra Görlitz 2003 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1USOVFODZQTJY.JPGTyskland BRD: Markedsplass i München 2003 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1GJXWNZQCKJWN.JPGTyskland BRD: Industrilandskap i Ruhr 2003 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1QLXFWFGNHAEY.JPGTyskland BRD: Politikeren Andreas Hermes 2003 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1WJGYISBEKUKN.JPGTyskland BRD: Tysk Musikkråd 2003 postfriskkr 9,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1RMDTWDOLBLQF.JPGTyskland BRD: Salzach grensebru mot Østerrike 2003kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1SGBCLVDIKHMV.JPGTyskland BRD: Femsifrede postnummer 2003 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1GYEYALOHUINW.JPGTyskland BRD: 50 år siden oppstand i DDR 2003 postfriskkr 6,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1MDCDYMWHECRJ.JPGTyskland BRD: Økumenisk kirkedag i Berlin 2003 postfr.kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1QWIYSCJBYIXO.JPGTyskland BRD: Tysk automobilforening 2003 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1SSHLCTJZJHPB.JPGTyskland BRD: Forfatteren Reinhold Schneider 2003 kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1VGDMFSLURFHP.JPGTyskland BRD: Historikeren Hans Jonas 2003 postfrisk kr 10,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PERYMUFKHEFJ.JPGTyskland BRD: Kjemikeren Justus von Liebig 2003 postfr.kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1DDGCTBKEFVNF.JPGTyskland BRD: Hageutstilling i Rostock 2003 postfrisk kr 3,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LHLJXKRZMSDY.JPGTyskland BRD: Barnevern 2003 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1HVIXXNBBXMMX.JPGTyskland BRD: Deutsches Museum i München 2003 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1RNSMZWBMDHBO.JPGTyskland BRD: Hilsen med roser 2003 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PQVQTWBQKFRE.JPGTyskland BRD: Maleri av Adolf Holzel 2003 postfriskkr 6,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1QSDJXIYFVPMW.JPGTyskland BRD: Maleri av Max Beckmann 2003 postfrisk kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1GEXOTRNLZLCP.JPGTyskland BRD: Motstandskjemperen Georg Elser 2003kr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1GVVWFCJFEQKT.JPGTyskland BRD: Byjubileum Kronach 2003 postfriskkr 3,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1XJVMXICMVAUC.JPGTyskland BRD: Regionale kulturstiftelser 2003 postfriskkr 9,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LQLDREHOLPDC.JPGTyskland BRD: Maleri av Lyonel Feininger 2002 postfriskkr 4,000

BRD postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1IBDPOPTTELJY.JPGTyskland BRD: Fjernsyn i 50 år, 2002 postfrisk kr 4,000

Generert: 03.06.2020 04:02:12