129 056
43 173
264 940
676 527

kategorier:

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1NBJHMWQXFZYN.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Kreta 1972 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1ZBWWXNWYXHPS.JPGHELLAS: Arkitektur i Kastoria 1975 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1BJLQQQTJJYRK.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Pilion 1974 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1BYBWTUQWQQXT.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Thasos 1974 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1SYVCMTPNAPVO.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Epirus 1974 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1LSVWJYJDOVOH.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Desfini 1974 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1YUTYXEBDPWYH.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Megara 1974 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1CWGCPCNTGKFG.JPGHELLAS: Skulptur – pike med diamantkrone 1974 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1IWWNHUYUEJWM.JPGHELLAS: Lord Byron 1974 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1JWQVQUVRTPXX.JPGHELLAS: Konstantinos Zappas 1973 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1OKNVPCJWESCE.JPGHELLAS: Apostolos Arsakis 1973 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1HFMUBSVHGHUW.JPGHELLAS: Georgios Averof 1973 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1AACZNHFFMOXO.JPGHELLAS: Legen Georg Papanikolaou 1973 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1XPKWLVOWDZSY.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Episkopi 1973 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1DQBOOYSUHTSA.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Thessalia 1973 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1WZIPQZTKLGBL.JPGHELLAS: Koppersmykke, arkeologisk funn 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1SOFGYKKXIHDC.JPGHELLAS: Gullkrans, arkeologisk funn 1979 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1FOVGDJDSDHTC.JPGHELLAS: Hode utskåret i elfenben 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1FZHWJBVNWMVS.JPGHELLAS: Jente og hvite duer 1979 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1LSADOWDCCFNC.JPGHELLAS: Barnestatue 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1ZULUKQAXYJRP.JPGHELLAS: Medlemskap i EU 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1FYNPXHGTWLDH.JPGHELLAS: Apostelkirken i Athen 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1GFTIOTTNLCCU.JPGHELLAS: Geologikongress 1979 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1ENKMSMFJOWIF.JPGHELLAS: EM i basketball 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1GNYEMVELQUBL.JPGHELLAS: Jernbanejubileum 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1CXWWCXBEDGXG.JPGHELLAS: Frihetskjemperen Nikolas Skofus 1979 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1HIOFTRKIDUPD.JPGHELLAS: Kart over Hellas 1978 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1CBCVLTVCMWCX.JPGHELLAS: Kadettskolens emblem 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1OONFGWATTBOC.JPGHELLAS: Anatomi 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1VWHUYHZFKFXX.JPGHELLAS: Eventyrillustrasjon, 3 dr 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1NWDEKPHQALUB.JPGHELLAS: Eventyrillustrasjon, 2 dr 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1LBBYFNMFDXVO.JPGHELLAS: Europeisk kulturministermøte 1978 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1OPRECHAGCAWP.JPGHELLAS: Blomst (campanula oreadum) 1978 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1FZMTJYGSBZMG.JPGHELLAS: Industrianlegg 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1RFQRHMYNRTBC.JPGHELLAS: Diktaturets fall (piggtråd på Synthagmaplassen)kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1ZTQXWQPIDVIL.JPGHELLAS: Nevrologisk kongress 1981 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1BSJYKETZRHRL.JPGHELLAS: Olympiastadion i Kalogreza 1981 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1KSHPGLMBDOEA.JPGHELLAS: Koppermineral 1980 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1ZDODKPAIMRIV.JPGHELLAS: Gipsmineral 1980 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1MMWWYPFHGTBZ.JPGHELLAS: Energisparing 1980 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1LVCODIGJEFAI.JPGHELLAS: Peramahulen i Ioannina 1980 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1YLUAEEYNVWYM.JPGHELLAS: Bøndenes Bank 50 år 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1VYRTQINTIPJT.JPGHELLAS: Middelhavsmåke 1979 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1QRHUBTLHTJTI.JPGHELLAS: Kirke på Paros, 2 stk 1942-47 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1WFWKBGLXWSIP.JPGHELLAS: Triada Hagiaklostret i Thessalie, 2 stk 1942-47kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1OKQJKMANLJSP.JPGHELLAS: Katochi på Achelos, 3 stk 1942-47 stemplet kr 9,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1LFYCJMGXQCJJ.JPGHELLAS: Afrodite fra Milos, 2 stk 1937-47 stempletkr 2,500

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1SPDMGNADRGDB.JPGHELLAS: Patmos, 2 stk 1947-50 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1ECZTTWJZLUWO.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Dodekanesene, 2 stk 1947-50 kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B27022017ID106803F1PGMRVBSHNYGW.JPGHELLAS: Egeisk vase, 3 stk 1947-50 stemplet kr 4,000