125 034
Auksjoner nå
43 897
Fastprisvarer
261 890
Salg siste 12mnd
662 336
Bud siste 12mnd

 

kategorier:

 
 
 
Bud Ingen

BRD stemplet
B01032017ID106803F1BEUFRIOUWEUV.JPGTyskland BRD: Romersk arkeologi 2002 stempletkr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1QBJGRWWJFTCN.JPGTyskland BRD: Kommunikasjonsmuseet i Berlin 2002 stpl.kr 9,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1MOLDRBBBVZDP.JPGTyskland BRD: Det frivillige brannvesen 2002 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1IWXDJCTPAVOF.JPGTyskland BRD: Politikeren Josef Felder 2002 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1NCCJJUIPTHZQ.JPGTyskland BRD: Mot sult, 2002 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1TBGUICCUYKPT.JPGTyskland BRD: Nasjonalmuseet i Nürnberg 2002 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1YIOLSCJTQTEC.JPGTyskland BRD: Truede dyrearter 2002 komplett stempletkr 6,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1ROTZILYXECRH.JPGTyskland BRD: Barnegudstjenester i 150 år 2002 stempletkr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1LBWBFPBAZLFB.JPGTyskland BRD: Barnehjelp 2004 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1XMBCJKRGBDPM.JPGTyskland BRD: Forsteinede trær i Chemnitz 2003 stempletkr 8,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1KTBGHJRKXDNW.JPGTyskland BRD: Industrilandskap i Ruhr 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1BPGPNQTGAEOF.JPGTyskland BRD: Tysk Musikkråd 2003 stemplet kr 8,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1HPTMNTGNCHGB.JPGTyskland BRD: Femsifrede postnummer 2003 stemplet kr 4,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1HEMCLBIQWLDE.JPGTyskland BRD: Kjemikeren Justus von Liebig 2003 stpl.kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1GHIYLYRZNKMN.JPGTyskland BRD: Europamerke 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1JIXAWTTHAVKE.JPGTyskland BRD: Hageutstilling i Rostock 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1BTHBONMMLOJT.JPGTyskland BRD: Radiokanalen Deutsche Welle 2003 stempletkr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1DLMVWLWQQXMV.JPGTyskland BRD: Barnevern 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1ELXCMPPTJIGQ.JPGTyskland BRD: Deutsches Museum i München 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1XHKTCZPFXFBW.JPGTyskland BRD: Kölnerdomen, 2 tagginger, 2003 stemplet kr 6,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1FTNNMNXPRYYR.JPGTyskland BRD: Hilsen med roser, 2 tagginger, 2003 stpl.kr 7,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1YAPYFGBICEES.JPGTyskland BRD: Maleri av Adolf Holzel 2003 stemplet kr 6,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1GXKWOYLNOLVC.JPGTyskland BRD: Maleri av Max Beckmann 2003 stemplet kr 3,000

BRD stemplet
B01032017ID106803F1SOFDSVUIITDL.JPGTyskland BRD: Bibelåret 2003 stemplet kr 3,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1JXFDVCLRQQZF.JPGBERLIN: Moderne transportmidler 1973 kpl. postfriskkr 9,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1OQMCNNRYNTPT.JPGBERLIN: Evangelisk kirkedag 1961 komplett postfrisk kr 2,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1VTWHRVKZWDUB.JPGBERLIN: Feriekoloni, velgjørenhet 1960 komplett postfr.kr 8,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LYLMLISPGODM.JPGGUERNSEY: Europamerker 1989 komplett postfriskkr 7,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LFCGDJZOJKAM.JPGGUERNSEY: Wilhelm Erobreren 1987 komplett postfriskkr 15,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PUWAKRSNBOFC.JPGGUERNSEY: Sport 1986 komplett postfrisk kr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1CFGGTKCRPPOI.JPGENGLAND: Europamerker 1960 komplett postfriskkr 35,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1FBCSYUXZDTWX.JPGALDERNEY: Havets fauna 1993 sammentrykk postfriskkr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HWONEMDUNEDU.JPGALDERNEY: Kulturhus 1992 postfrisk kr 3,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1YFBKMSSFBNCU.JPGFRANKRIKE: Maleriet «Budbringeren» av Braque, 1961kr 7,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1RBWXWRKKQDEB.JPGHELLAS: Akilles og Patroklos 1959 stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1SCFRNXBEHIYL.JPGHELLAS: Villtulipaner 1958 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1OJWFFHAJLUAU.JPGHELLAS: Atlanterhavsdamperen Dronning Frederika 1958 kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1QZMRVCDINHCY.JPGHELLAS: Forfatteren Salomos 1957 stempletkr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1SXDLNIUXQCDM.JPGHELLAS: Nasjonalsangen 1957 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1YRJFQLZWHRWS.JPGHELLAS: Pythagoras’ trekant 1955 stemplet kr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1MPIIMJXCYEDW.JPGHELLAS: Fakkelbærer 1954 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1DVBRVFQFRROQ.JPGHELLAS: Kirken i Faneromeni etter jordskjelv 1953 stpl.kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1CBGPHWJNBRJT.JPGHELLAS: Apostelen Paulus 1951 stemplet kr 15,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1VUQLWBKEWRNV.JPGHELLAS: Nikophoros Phokas bokutsmykning, 1963 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1HOJPMRWMNTEF.JPGHELLAS: Zevstemplet i Athen 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1EVWVEPNMYKPT.JPGHELLAS: Knossos på Kreta 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1KEMGQHADRKHU.JPGHELLAS: Heraion på Peloponnes 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1ZZJLHOHBXSFM.JPGHELLAS: Katarinakirken i Thessaloniki 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1HNMBPCKOLNMQ.JPGHELLAS: Klippeklosteret Meteora 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1YKFYUPKUYLOV.JPGHELLAS: Kongefamilien 1966 stemplet kr 1,000

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter