118 244
49 183
253 961
631 795

Hordaland prakt & lux
B03082020ID106307F1CLWHSGKGNCLP.jpgNK 1349 Bergen Sentrum 11.10.00 Nyekr 1,00031.08.2020 17:53:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104466F1OCQZQIOMPKSF.JPGÅrgang 1971 ** Nyekr 1,00110.08.2020 15:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104466F1VUPSOGASBSVM.JPGÅrgang 1970 ** Nyekr 1,00110.08.2020 15:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104466F1HNKHYZSRFHEP.JPGÅrgang 1969 ** Nyekr 1,00110.08.2020 15:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104466F1RHJRVDJSVTLO.JPGÅrgang 1968 ** Nyekr 3,00210.08.2020 15:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104466F1DNCLULNYDAOO.JPGÅrgang 1967 ** Nyekr 1,00110.08.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
2 kr 1877-
B03082020ID109463F1UEYISWMZDRMI.JPG2 kroner F 1948 Nyekr 24,00410.08.2020 17:22:00
1 kr Auksjon
5 kr 1877-
B03082020ID109463F1REIMQYSUKZHP.JPGNorsk 5 kroner I 1961 Nyekr 13,00210.08.2020 17:06:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B03082020ID109463F1JMBCLSYNNNWD.JPGBritiske kolonier. 20stk Nyekr 1,00010.08.2020 16:48:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1SEMGRDMRXPSM.JPGDiverse 1955-56 Nyekr 3,00213.08.2020 15:22:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1DPHKHAATWKJF.JPGBethovens dod 125 aar 1952 Nyekr 3,00213.08.2020 15:10:00
1 kr Auksjon
Afrika - Stemplet
B03082020ID104486F1OWWOZDTEPFVE.JPGTchad i stemplet - ustemplet. 20 stk forskjellige.  Nyekr 1,00015.08.2020 18:58:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1JKMEXHMNHEDU.JPGKamp mot atomdoden diverse 1958 Nyekr 3,00213.08.2020 15:02:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1XPMIWXXBZJRS.JPGDarwin,Linne, diverse 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:58:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1XDDULJHWWGGK.JPGPostkonferance Moskva 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:54:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1RMYMWSFFIQZK.JPGFysiker 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:49:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1WJFCVETYYDKM.JPGKunstskatte 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:44:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1IKAXRTPMMKBI.JPGBrandenburger tor 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:42:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1UPMJRXROYOOS.JPGRostock havn 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:40:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1KXGXKKKSMCQG.JPGFrimerkets dag 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:30:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B03082020ID104486F1ERPBSMTTXXUX.JPGJapan i stemplet. 17 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00015.08.2020 18:56:00
1 kr Auksjon
Island postfrisk & ustemplet
B03082020ID104486F1PFOIJDGIOHXH.JPG Island postfrisk. Afa 293 i 4-blokk Nyekr 1,00015.08.2020 18:54:00
1 kr Auksjon
Åland FDC og brev
B03082020ID104486F1ARYOGUPFZTHR.JPGÅland brev med 4-blokk av Afa nr. 1 stemplet 1985 Nyekr 1,00015.08.2020 18:52:00
1 kr Auksjon
Romania
B03082020ID104486F1ZTRNYXKEYIZE.JPGRomania i stemplet. 27 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00015.08.2020 18:50:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1JQGLMMCYCLIF.JPGSommerspartakiade 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:27:00
1 kr Auksjon
Sovjetunionen FDC & brev
B03082020ID104486F1FYMEYBPUGWEF.JPGSovjet FDC fra 1988 - Eventyr -  Nyekr 1,00015.08.2020 18:48:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104486F1KGEIBJZPAWIH.JPGNorge stemplet. 20 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00015.08.2020 18:46:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1OJZLSWPJXURX.JPGGeofysisk aar 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:23:00
1 kr Auksjon
Finland stemplet
B03082020ID104486F1GYDBTELROANW.JPGFinland i stemplet. 30 stk forskjellige merker.  Nyekr 1,00015.08.2020 18:44:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B03082020ID101932F1BIXIEMBFYCPU.JPGLandbruksutstilling 1958 Nyekr 1,00113.08.2020 14:13:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B03082020ID104486F1ISUJBXPYIUCO.JPGDanmark i stemplet. 21 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00015.08.2020 18:42:00
1 kr Auksjon
Ungarn
B03082020ID104486F1JBTSFMPXMEKG.JPGUngarn FDC fra 1988  Nyekr 1,00015.08.2020 18:40:00
1 kr Auksjon
Øvrig Tyskland
B03082020ID104486F1HNHBLKCQSHML.JPGTyske områder i stemp - ustemplet. 24 stk forskj. Nyekr 1,00015.08.2020 18:38:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B03082020ID104486F1FBZJGLLGBCWE.JPG Sverige i stemplet. 23 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00015.08.2020 18:36:00
1 kr Auksjon
Tog, Bil & båt
B03082020ID104486F1HCBPJRETMMJP.JPGBiler miniark i stemplet. 8 stk forskj. Nagaland Nyekr 1,00015.08.2020 18:34:00
1 kr Auksjon
Øvrige Vest Europa
B03082020ID104486F1UUCANYXLLYDX.JPGVaticanet FDC fra 1985 med Afa 892 Nyekr 1,00015.08.2020 18:32:00
1 kr Auksjon
Tjekkoslovakia
B03082020ID104486F1LCUYISIMXOWS.JPGTsjekkoslovakia i stemplet. 35 stk forskjellige. Nyekr 1,00015.08.2020 18:30:00
1 kr Auksjon
Ungarn
B03082020ID104486F1NWEWNWGJBWEL.JPGUngarn stemplet. Afa 1373- 1383 Nyekr 1,00015.08.2020 18:28:00
1 kr Auksjon
Dyr
B03082020ID104486F1FWGIDQORLPBN.JPGMiniark med hunder. Michell 1270- 75 i stemplet. Nyekr 1,00015.08.2020 18:26:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 2000-2009
B03082020ID102898F1KKBPFOFJIDVS.JPGFDC 2007. Nk. 1634-36 Vinterrally Blokk 32 Nyekr 1,00012.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 2000-2009
B03082020ID102898F1VYUFVNSSQDIF.JPGFDC 2006. Nk. 1613-15 Arktis Blokk 30 Nyekr 1,00012.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 2000-2009
B03082020ID102898F1WULPSOOGXPOI.JPGFDC 2005. Nk. 1569-70 Unionsoppløsningen Blokk 27 Nyekr 1,00012.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
Nederland FDC & brev
B03082020ID104486F1ZDSLJHQRTSIQ.JPGNederland FDC fra 1988 Nyekr 1,00015.08.2020 18:24:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082020ID104486F1PRMLHSOBIBKF.JPGNorge i stemplet. 26 stk forskj.i grei kvalitet. Nyekr 1,00015.08.2020 18:22:00
1 kr Auksjon
Polen: Frimerker: Stemplet
B03082020ID104486F1CJGWUMGXUEJN.JPGPolen Helark 5- stripe med Afa1823-26 stemplet. Nyekr 1,00015.08.2020 18:20:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 2000-2009
B03082020ID102898F1NYUCPXJKTFOW.JPGFDC 2002. Nk. 1506-08 Kong Olav 100 år Blokk 23 Nyekr 1,00012.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
Island FDC og brev
B03082020ID104486F1TCYENNNZSDIE.JPGIsland FDC fra 1985 med Afa 634. Nyekr 1,00015.08.2020 18:18:00
1 kr Auksjon
Hellas: Stemplet
B03082020ID104486F1JHFYXDJSBURA.JPGHellas i stemplet. 25 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00015.08.2020 18:16:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - Postfrisk
B03082020ID104486F1HCYYUPQTLESF.JPGCanada postfrisk. 4-blokk M 594  Nyekr 1,00015.08.2020 18:14:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 2000-2009
B03082020ID102898F1STXDKUZQRKZK.JPGFDC 2002. Nk. 1475-80 Fotballforbundet II Blokk 22 Nyekr 1,00012.08.2020 14:00:00

Generert: 04.08.2020 22:20:40