135 437
46 460
251 165
605 137

kategorier:

Belgia stemplet

Øvrige Vest Europa

Østerrike postfrisk & ustemplet

Øvrige Vest Europa
B24092019ID106803F1YHUIHPGZLWMH.JPGHELLAS: Mykonos 1961 stemplet kr 1,000

Italia stemplet

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1EDYXHHCUADXO.JPGHELLAS: Ridderstatue, utg.1967 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1TGBGMDPIFLMM.JPGHELLAS: Finansmannen J.F.Eynard 1966 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YZMQXXPXUMNP.JPGHELLAS: Romskip 1965 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1OSVXYBPXKRBY.JPGHELLAS: Brytekamp, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1TAGCOVDLTBPB.JPGHELLAS: Diskoskaster, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FHQKFHTUYOUL.JPGHELLAS: Lengdesprang, antikk avbildning 1964 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FQJORIOTYXMR.JPGHELLAS: Stavsprang 1969 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1XWRSWNKVXIIH.JPGHELLAS: Olympisk motiv på antikk vase, 1968 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1NZMSPIEADSGX.JPGHELLAS: SS «Australia» og gammel gallionsfigur 1967 kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1DDJFPRVPIYVI.JPGHELLAS: Syke oppsøker Asklepios, 1977 stempletkr 0,500

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YJNGCMTUUGVU.JPGHELLAS: Turistmål – Lesbos 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1BUVJQAJPWUTB.JPGHELLAS: Steinsegl – sjøfugler 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1HOJGMEYMYMEX.JPGHELLAS: Steinsegl – løve 1976 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1KKBSLDUYIQVJ.JPGHELLAS: Idrettsanlegg og grunnleggeren, 1975 stempletkr 0,500

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1FEIFEJXEIJRQ.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Epirus 1974 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1RDJJBUHDLWPQ.JPGHELLAS: Dikteren Hugo Foskolo 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1HTUTLPTWISKY.JPGHELLAS: Aristoteles 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1WJAKWMUUPTTP.JPGHELLAS: Maleriet «Kalamata havn» 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1WCQXXMEQDXEW.JPGHELLAS: Truede fugler og fisker 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1KFGHFIOPRVIQ.JPGHELLAS: Erkebiskop Makarios 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1VVUKQQRTUWEJ.JPGITALIA: Treets dag 1951, 10 lire postfrisk kr 7,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1NWAORZIWDPVQ.JPGITALIA: VM i volleyball 1978 komplett postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1WHLGVYCOILBY.JPGITALIA: Maleren Vecellio 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1VURIFCGPNUEW.JPGITALIA: Riksadvokatens kontor 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1LZIRGQPQJSDT.JPGITALIA: Europeisk naturvernår 1970 komplett postfriskkr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QNLMLEQPCRXO.JPGITALIA: Komponisten Giardano 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1BDXWRGUAEHLW.JPGITALIA: Europamerker 1967 komplett postfrisk kr 1,500

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PKKQXYIDVECB.JPGITALIA: Komponisten Monteverdi 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PBKPWLQXCQCP.JPGITALIA: Giro d’Italia på sykkel 1967 komplett postfriskkr 6,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1LKSWPUKJWEWJ.JPGITALIA: Madonnahode av Michelangelo 1964 postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1FSGUICZBGOFY.JPGITALIA: Økumenisk konsil 1962, 70 lire postfrisk kr 1,000

Island stemplet
B15092019ID106803F1KRNISXEKRTTO.JPGISLAND: Sjøsnegle og kamskjell 1982 komplett stempletkr 1,500

Island stemplet
B15092019ID106803F1RHDHNQADQLDH.JPGISLAND: Blomster 1985 komplett stemplet kr 5,000

Island stemplet
B15092019ID106803F1YFITYSMNBKSB.JPGISLAND: Flagg (republikken 40 år) 1984 stemplet kr 6,000

Liechtenstein stemplet
B15092019ID106803F1AUHXJSPSVVBD.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrsteparet 1960 komplett stemplet kr 14,000

Generert: 04.06.2020 18:58:56