134 055
70 756
14 038
39 443

S
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B15102018ID103360F1XITCUNBUKXMZ.jpgDansk juleplatte 1958 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00023.01.2022 17:20:34
S
B15102018ID103360F1FPSDFYYJPKTX.jpgDansk juleplatte 1954 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00023.01.2022 17:20:34
S
B15102018ID103360F1IUMJNTHICBUB.jpgDansk juleplatte 1930 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00023.01.2022 17:20:34
S
B25092018ID103360F1DHNYAPSDLUZA.jpgRolf Lidberg: Nissefar & sønn (Pictura) st. 1981kr 20,00025.01.2022 20:51:34
S
B23092018ID103360F1VWGCSGIQYAXO.jpgJulekort sign.Högfeldt (Mittet 139 031 J) st. 1955kr 25,00023.01.2022 17:20:36
S
B15092018ID103360F1EXDOVFRVDZJU.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 G4) st. 1952kr 20,00019.01.2022 04:20:57
S
B11092018ID68828F1ZFWGQCGSXKTQ.JPGTate Gallery - "Maclise - From Hamlet*kr 20,00031.01.2022 23:10:17
S
B11092018ID68828F1KWDWWBHSUGAT.JPGNational Gallery: *Murillo - St John and The Lamb*kr 20,00031.01.2022 23:00:59
S
B10092018ID103360F1JXNGBXPUIOPN.jpg'Molboerne og Hullet' signert Lundgaardkr 25,00025.01.2022 20:51:27
S
B08092018ID103360F1MYGLGPLRNIEI.jpgSvensk julekort miniformat sign.GS?kr 20,00023.01.2022 17:20:26
S
B14082018ID103360F1FNCIRDLYSOBX.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7253/21)kr 20,00026.01.2022 07:20:20
S
B14082018ID103360F1GDMRUJWHVSQT.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7253/20)kr 20,00026.01.2022 07:20:20
S
B29072018ID103360F1VUTYSETQPCVH.jpgJulekort sign.Lindeberg (u.utgivardata) st. Oslo 1937kr 25,00024.01.2022 05:06:20
S
B29072018ID103360F1LKXORGCJQHFG.jpgFinsk julekort? (PK no.5206/10)st.Helsinki 1952,signertkr 20,00024.01.2022 05:06:20
S
B28072018ID103360F1GDDSQTEFYZBC.jpgJulekort Einar Forsslow (Eskilholm,Sth) datert 1918kr 20,00022.01.2022 18:36:07
S
B28072018ID103360F1VGCYWENJQKPV.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet G 51 F1) st. 1951kr 20,00022.01.2022 18:36:07
S
B28072018ID103360F1LKQCYRSLPXOI.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E1) st. 1951kr 20,00022.01.2022 18:36:06
S
B28072018ID103360F1YVOSTGHECNAM.jpgTysk julekort, signert (Import) st. 1911kr 20,00022.01.2022 18:36:06
S
B26062018ID103360F1UDGXPFSRTSLW.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet PMB 5507) datert 1956kr 20,00022.01.2022 18:35:31
S
B01062018ID103360F1YKXIACWZSDHG.jpgJulekort Signert U.L. (NK Import 8911) st. 1935kr 20,00022.01.2022 08:52:15
S
B29052018ID106462F1UQBRSQVUABHA.JPGBroome.Mittet(131/006D)St.51,"Gaver til Radiumhospitakr 35,00031.01.2022 10:50:18
S
B28052018ID68828F1WVEYXBBLSIGT.JPGTO flotte kvinneportretter!kr 25,00031.01.2022 23:05:59
S
B28052018ID106462F1VMPQEQIELENJ.JPGGod Jul-Meissner-Ener:Cartoon(15.13/12).stp.16.12.97kr 20,00030.01.2022 23:50:20
S
B17052018ID103360F1PDBIZFEAEMMY.jpgJulekort (HWB ser 3937) st. Oslo 1930kr 25,00022.01.2022 00:41:41
S
B19042018ID106462F1RWUUMHPVYZAD.JPGEbbe Fog-Varberg-Gamal mini formatkr 45,00026.01.2022 15:05:28
S
B19032018ID103360F1WGVNSFPMGQQP.jpgJulekort Gunila S (Mittet serie N 2855) st. 1948kr 20,00023.01.2022 00:21:22
S
B08032018ID103360F1UPHNNLVQAMOF.jpgGratulasjonskort Stina Broomë Mittet 131/006 - D)kr 20,00022.01.2022 00:41:17
S
B16022018ID103360F1GQYZNETRQMWH.jpgJulekort Gunila S (Mittet s N 2855) st. Oslo 1948kr 20,00019.01.2022 12:05:21
S
B14022018ID103360F1GFWQNKKWTDCP.jpgJulekort sign.Hasmats?? (Mittet s N 2858) st. 1948kr 20,00027.01.2022 00:21:02
S
B14022018ID103360F1HNMWNCGSGPUZ.jpgJulekort Stina Broomê (Kortforlaget 91026) st. 1999kr 20,00026.01.2022 22:51:19
S
B08022018ID103360F1QDRNCDBNHFWY.jpgJulekort I-L Søderstrøm -I-LS- (Mittet 5313) st. 1953kr 20,00022.01.2022 00:41:25
S
B08022018ID103360F1WBSROOWOJDMX.jpgJulekort Aina Stenberg (Grako 2983) st. Dokka 1985kr 20,00022.01.2022 00:41:25
S
B10122017ID103360F1ZHSYCBMLOAME.jpgIslandsk konfirmasjonskort (Helgi Arnason Rvik) Akr 20,00022.01.2022 00:39:58
S
B24112017ID103360F1KZSJQHZIRQTV.jpgNyttårskort Paul Lillo-Stenberg (Oppi 596/3) st. 1951kr 20,00021.01.2022 00:36:19
S
B22112017ID103360F1PLGGQBKIDVLP.jpgDansk? Julekort (S B 6121) st. Kristiania 1915kr 20,00027.01.2022 07:51:27
S
B22102017ID103360F1RUHOGQMHOPXE.jpgDansk? julekort (Stenders forlag) st. 1918kr 20,00023.01.2022 21:51:09
S
B22102017ID103360F1BFVUSOJQRQLO.jpgJulekort GUNILA S (Mittet 5307) st.Sarpsborg 1955kr 20,00023.01.2022 21:51:09
S
B18102017ID103360F1NGVKNOGEJSWH.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 H 1) st. 1951kr 20,00022.01.2022 00:39:56
S
B18102017ID103360F1IPJTJKZLZRQZ.jpgNyttårskort sign.Fiolenza di Natale (Oppi 7261/9)kr 20,00019.01.2022 20:20:45
S
B11102017ID103360F1EPCXFUUSWKBY.jpgNyttårskort (dansk utgave) st.1946 m.dansk julemærkekr 20,00026.01.2022 23:51:22
S
B11102017ID103360F1IHLHKDDCBRHH.jpgJulekort sign.V.Bitsch (dansk utgave)kr 20,00026.01.2022 23:51:22
S
B08102017ID103360F1WSVYXDJQHCUP.jpgJulekort sign. L B? (u utgivardata) st.København 1942kr 20,00024.01.2022 01:05:18
S
B16092017ID103360F1FXQGYFMZEOUJ.jpgJulekort Aage Brøndum-Nielsen (Stenders) st. 1924kr 30,00001.02.2022 00:55:03
S
B23072017ID103360F1VVLNKHGTNJWQ.jpgJulekort Signe Koch (M.Herzberg no.36) st. 1916kr 20,00021.01.2022 00:37:30
S
B23072017ID103360F1SNKLFCWSHKTW.jpgJulekort Signe Koch (M.Herzberg no.30) st. 1917kr 20,00021.01.2022 00:36:27
S
B20072017ID103360F1PJOEISDREECD.jpgJulekort Paul Fischer (u.utgivardata) st.København 1940kr 20,00028.01.2022 01:21:41
S
B19072017ID103360F1OUJHLFIDUODO.jpgDansk julekort (AC Kbh. juleserie 1) m julemerke 1916kr 20,00027.01.2022 05:35:22
S
B02072017ID103360F1CKCILNDGWXCL.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 H 3)kr 20,00023.01.2022 20:35:54
S
B20062017ID103360F1FNFMLAFOKWRB.jpgPåskekort Margit Broberg (Svensk Tilverkning)kr 20,00026.01.2022 05:50:20
S
B08062017ID103360F1LFEATMRLQPIN.jpgNyttårskort med pregetrykk (svensk utgave)kr 30,00028.01.2022 01:21:22

Forrige  -   10  11  12  13    Neste