132 164
62 856
225 425
595 655

S
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B29052019ID103360F1YJFAHLDAEGOM.jpgKvinne med fat.....tysk utgave datert 1910kr 20,00009.12.2021 00:38:14
S
B26052019ID103360F1OUJEFQSNUBDW.jpgDansk bymotiv sign.HØIRUP (Stenders serie 795)kr 20,00007.12.2021 00:36:49
S
B23052019ID103360F1DSZHQVNGLSKB.jpgJulekort signert JERFVED (Eliassons) st.Bergen 1936kr 25,00017.12.2021 03:35:19
S
B22052019ID103360F1LOUOPQGNEXSJ.jpgJulekort Jenny Nystrøm (Eliassons) st. 1932kr 20,00016.12.2021 08:36:20
S
B06052019ID103360F1FDOEFRNPIIYN.jpgJulekort Folke Hoving (Det Norske Misjonsselskap 1929)kr 20,00014.12.2021 21:20:52
S
B26042019ID103360F1YQSRZINTJLUI.jpgKaren Kjærsgaard: Store Klaus og lille Klauskr 25,00014.12.2021 05:21:18
S
B25042019ID103360F1LLMUXHJFWDXN.jpgJulekort Adele Søderberg (Mittet s.1382)kr 20,00007.12.2021 04:08:03
S
B22042019ID103360F1SRQNKDYVWSNJ.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet serie N 2856) st. 1948kr 20,00014.12.2021 20:36:17
S
B20042019ID103360F1TIGDGSYOOXXE.jpgDansk julekort (A Vincents forlag) st. 1916kr 20,00012.12.2021 00:35:41
S
B02042019ID103360F1WNFSWGXFEQGR.jpgJulekort Nils Lindforss (Grako 23657-2) st.Kolbotn 1981kr 20,00012.12.2021 00:35:19
S
B02042019ID103360F1OUHMUCQFOIUN.jpgJulekort Lennart Hellje (Pictura) st. 2014kr 20,00012.12.2021 00:35:18
S
B01032019ID103360F1YCAQFCYIUNHX.jpgJulekort Jenny Nystrøm (Eliassons)datert 1988,foldekortkr 20,00009.12.2021 01:23:44
S
B01032019ID103360F1HUBEVVVJXVJG.jpgJulekort Aina Stenberg (for Svenska speiderforbundet)kr 20,00009.12.2021 01:23:43
B
B24022019ID107573F1UDBBPHINPGUJ.JPG"Julkvitter", Kerstin Frykstrand.kr 20,000
B
B24022019ID107573F1KJKYVNPSAZLI.JPGBarn tenner lys. Maja Synnergren.kr 20,000
S
B09022019ID103360F1NUUSVPHUIISY.jpgJulekort Rolf Lidberg (Aune nr.105) datert 1996kr 20,00011.12.2021 19:35:31
S
B07022019ID103360F1NINMVWMUIKGT.jpgJulekort Rolf Lidberg (Pergament) st. 1984kr 20,00011.12.2021 00:50:46
S
B17122018ID104610F1DZWGTJFJOTCR.JPGGAMMELT BREVKORT HERM KOCH : BLOMMANDE ROSORkr 20,00007.12.2021 10:22:27
S
B15122018ID103360F1NVFUVXCVRYUL.jpgGudvangen (Mittet no.184) st.Stavanger 1906kr 30,00011.12.2021 17:35:19
S
B30102018ID103360F1BWOMLEIKBIEE.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E 3)kr 20,00011.12.2021 18:20:33
S
B30102018ID103360F1SBGQGBXXTMXD.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E 1)kr 20,00011.12.2021 18:20:33
S
B30102018ID103360F1SZWMNTXJBXMQ.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet 52 W A 4)kr 20,00011.12.2021 18:20:33
S
B29102018ID103360F1QHWVERVUGWAB.jpgVibe Vestergård: barnemotiv (Vanføreforeningen)kr 20,00012.12.2021 17:20:22
S
B28102018ID103360F1AUGUDFZDUJBL.jpgHans Tegner; Pigen m Svovelstikkene (HC Andersens Hus)kr 25,00014.12.2021 18:35:46
S
B28102018ID103360F1SHEEXLOLRJLI.jpgHans Tegner; Prinsessen på Ærten (HC Andersens Hus)kr 25,00014.12.2021 18:35:46
S
B28102018ID103360F1IQIVONKTDTZI.jpgHans Tegner; Klods Hans (utg. HC Andersens hus,Odense)kr 25,00014.12.2021 05:21:00
S
B16102018ID103360F1JXGTIKGVHEZP.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 6402) st. 1967kr 20,00012.12.2021 00:13:07
S
B15102018ID103360F1XITCUNBUKXMZ.jpgDansk juleplatte 1958 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00012.12.2021 17:20:21
S
B15102018ID103360F1FPSDFYYJPKTX.jpgDansk juleplatte 1954 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00012.12.2021 17:20:21
S
B15102018ID103360F1IUMJNTHICBUB.jpgDansk juleplatte 1930 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00012.12.2021 17:20:20
S
B25092018ID103360F1DHNYAPSDLUZA.jpgRolf Lidberg: Nissefar & sønn (Pictura) st. 1981kr 20,00014.12.2021 20:36:06
S
B23092018ID103360F1VWGCSGIQYAXO.jpgJulekort sign.Högfeldt (Mittet 139 031 J) st. 1955kr 25,00012.12.2021 17:05:36
S
B15092018ID103360F1EXDOVFRVDZJU.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 G4) st. 1952kr 20,00008.12.2021 04:07:32
S
B10092018ID103360F1JXNGBXPUIOPN.jpg'Molboerne og Hullet' signert Lundgaardkr 25,00014.12.2021 20:35:54
S
B08092018ID103360F1MYGLGPLRNIEI.jpgSvensk julekort miniformat sign.GS?kr 20,00012.12.2021 17:05:38
S
B14082018ID103360F1FNCIRDLYSOBX.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7253/21)kr 20,00015.12.2021 06:37:13
S
B14082018ID103360F1GDMRUJWHVSQT.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7253/20)kr 20,00015.12.2021 06:37:13
S
B29072018ID103360F1VUTYSETQPCVH.jpgJulekort sign.Lindeberg (u.utgivardata) st. Oslo 1937kr 25,00013.12.2021 04:20:21
S
B29072018ID103360F1LKXORGCJQHFG.jpgFinsk julekort? (PK no.5206/10)st.Helsinki 1952,signertkr 20,00013.12.2021 04:20:20
S
B28072018ID103360F1GDDSQTEFYZBC.jpgJulekort Einar Forsslow (Eskilholm,Sth) datert 1918kr 20,00011.12.2021 18:20:36
S
B28072018ID103360F1VGCYWENJQKPV.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet G 51 F1) st. 1951kr 20,00011.12.2021 18:20:36
S
B28072018ID103360F1LKQCYRSLPXOI.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E1) st. 1951kr 20,00011.12.2021 18:20:24
S
B28072018ID103360F1YVOSTGHECNAM.jpgTysk julekort, signert (Import) st. 1911kr 20,00011.12.2021 18:20:24
S
B26062018ID103360F1UDGXPFSRTSLW.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet PMB 5507) datert 1956kr 20,00011.12.2021 18:20:27
S
B01062018ID103360F1YKXIACWZSDHG.jpgJulekort Signert U.L. (NK Import 8911) st. 1935kr 20,00011.12.2021 08:20:18
S
B29052018ID106462F1UQBRSQVUABHA.JPGBroome.Mittet(131/006D)St.51,"Gaver til Radiumhospitakr 35,00018.12.2021 10:37:40
S
B28052018ID106462F1VMPQEQIELENJ.JPGGod Jul-Meissner-Ener:Cartoon(15.13/12).stp.16.12.97kr 20,00017.12.2021 23:20:55
S
B17052018ID103360F1PDBIZFEAEMMY.jpgJulekort (HWB ser 3937) st. Oslo 1930kr 25,00011.12.2021 00:21:07
S
B09052018ID68828F1OQCHXCKNPDQC.JPGTate Gallery - TO prima kort!kr 30,00015.12.2021 23:39:12
S
B06052018ID68828F1HUUPJOPZDUTI.JPGTRE kort postgått 1919 *Menneskelige relasjoner*kr 35,00006.12.2021 21:31:41

Forrige  -   10  11  12  13    Neste