118 244
49 183
253 961
631 795

1 kr Auksjon
Hordaland prakt & lux
B02082020ID108170F1QPUNYQTLENAJ.JPGnk 477 - KLEPPESTØ 8.12.59kr 5,00208.08.2020 19:44:00
1 kr Auksjon
Øvrig Norge prakt & lux
B02082020ID108170F1QWDXQDUYQWQL.JPGnk 453 - RANDERS!!! 10 AUG 1958 !!! Hotkr 97,00808.08.2020 19:43:00
1 kr Auksjon
Nord-Trøndelag prakt & lux
B02082020ID108170F1LNCKKLGJEKAO.JPGnk 423 - FOSSLANDSOSEN 21.2.55 Hotkr 325,001308.08.2020 19:41:00
1 kr Auksjon
Vest-Agder prakt & lux
B02082020ID108170F1QJJDGTOQVSTY.JPGnk 329 - KRISTIANSAND S. 8.12.44 Hotkr 60,00708.08.2020 19:37:00
1 kr Auksjon
Nordland prakt & lux
B02082020ID108170F1YBKVUAEUILFX.JPGnk 325 - BODØ 30.8.44 Hotkr 57,00708.08.2020 19:34:00
1 kr Auksjon
Finnmark prakt & lux
B02082020ID108170F1LFXCHSNCGHRI.JPGnk T 78 - HAMMERFEST 5.3.63kr 5,00208.08.2020 19:32:00
1 kr Auksjon
Hedmark prakt & lux
B02082020ID108170F1KISIUICGGSCH.JPGnk T 74 - HAMAR 26.11.57kr 11,00308.08.2020 19:29:00
Sverige FDC og brev
B27062020ID105068F1EVVYVNRBIIXT.JPGTRÄLLEBORG-POSTEN TIL KONTINENTET, TRÄLLEBORG 11.8.72-kr 1,00009.08.2020 10:29:00
Øvrige utenlandske stedskort
B28062020ID105068F1RKRWUHMNCEWI.JPGKIEV STEMPLA 1993.kr 1,00009.08.2020 10:28:00
Berømte personer
B28062020ID105068F1LDKAQHVEUZHJ.JPGBOGDAN LEPKIJ (1872-1941)kr 1,00009.08.2020 10:28:00
1 kr Auksjon
Julekort
B02082020ID102898F1JTNTCVQLHXLY.JPGUsignert julekort. Muva 3-50-5587kr 1,00110.08.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B02082020ID102898F1QPWYNMULLQRD.JPGUsignert julekort. Muva 3-50-5574kr 3,00210.08.2020 15:00:00
Massevare, samlinger & lotter
B28062020ID105068F1HSIGYEPRDSIS.JPG150 NORSKE. kr 1,00009.08.2020 10:26:00
1 kr Auksjon
Julekort
B02082020ID102898F1TPRDLHNECPFP.JPGUsignert julekort. Muva 3-50-5567kr 1,00110.08.2020 15:00:00
Østerrike FDC & brev
B28062020ID105068F1DMKATMMNDWED.JPGWIPA 1981. USA, SVERIGE OG UNGARNS DAG.kr 1,00009.08.2020 10:25:00
1 kr Auksjon
Julekort
B02082020ID102898F1SOLXNQUEIGKQ.JPGUsignert julekort. Aune 506395kr 3,00210.08.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B02082020ID102898F1FZOKXBTSCHDQ.JPGUsignert julekort. Aune u/nr.kr 3,00210.08.2020 15:00:00
Sverige stemplet
B02082020ID103033F1VUXCROYZDZUK.JPGAFA 2317/18.Parstykke.kr 1,00107.08.2020 19:24:00
Helpost
B28062020ID105068F1DKSWNYXTPYLR.JPGPOSTKORT. FRIMERKETS DAG 1976.kr 1,00009.08.2020 10:24:00
1 kr Auksjon
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B02082020ID102898F1TOZPSKIETOMF.JPGKort stemplet Skreia 1989kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1QCYGFZWUXTVE.JPGKort stemplet Reinsvoll 1989kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1GWLVHCHIBPUT.JPGKort stemplet Redalen LP A 1989kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1UFSGCJLWEPNM.JPGKort stemplet Raufoss 1987kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1HHUIILSORCXY.JPGKort stemplet Raufoss 1990? Maskinstempelkr 1,00010.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1ENPJWXBHNYIT.JPGKort stemplet Nygard 1989kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1KCCLXNYOOEVQ.JPGKort stemplet Nord-Torpa 1988kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1TCROQFHIDBJP.JPGKort stemplet Nordre Toten 1987kr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1EVNXYYUJCRYC.JPGKort stemplet Lena 1989 En ringskr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1YRILMEBEHHOJ.JPGKort stemplet Lena 1989 Masinstempelkr 1,00010.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1BOJGQITJSCWG.JPGKort stemplet Kopperud Gjøvik 1987kr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1GRWEKGIOELOO.JPGKort stemplet Kapp D 1989kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1QLOCRJBKPDOQ.JPGKort stemplet Kapp 1989kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1TVHIAIGJYFTV.JPGKort stemplet Jaren 1991kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1YOISDTOMQMBN.JPGKort stemplet Hunndalen C 1990kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1QFBPLDRQOMQT.JPGKort stemplet Hov 1989 Enringskr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1WPPLGSQHWQAF.JPGKort stemplet Hov 1989 Maskinstempelkr 1,00010.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1HITDTPUMHIGQ.JPGKort stemplet Gjøvik Bud 1989kr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1ZEFWZFGPTISW.JPGKort stemplet Gjøvik A 1989kr 1,00010.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1LHLGTQUGWATH.JPGKort stemplet Gjøvikkr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1MBPNSJUQFKOD.JPGKort stemplet Fluberg 1987kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1VHWPOLWRMIIK.JPGKort stemplet Etnedal 1991kr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1GIXDLMJGUSGE.JPGKort stemplet Eina 1989kr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1PYDKXHNDVHQV.JPGKort stemplet Dokka 1989 (Rettvent)kr 1,00010.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1NWJOPIXKUALI.JPGKort stemplet Dokka 1989 (Sidevent)kr 1,00010.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1WIISBPLXBUKO.JPGKort stemplet Bøverbru 1988kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1ATLYMREUEHJH.JPGKort stemplet Bybrua 1988kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1UXHOMGUZJFXQ.JPGKort stemplet Biri 1990kr 1,00110.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
B02082020ID102898F1NQOGSUZNOMOG.JPGKort stemplet Bilitt 1988kr 3,00210.08.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
San Marino: Brev/FDC
B01082020ID109463F1OJDTPTNVUBZR.JPGFDM San Marino 11-2-98kr 1,00008.08.2020 22:06:00
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B01082020ID106406F1NULQOYJUGQLQ.JPGNK 100 - Indre nordhordland post expkr 1,00009.08.2020 21:32:00

Forrige  -   10  11  12  13  14  15  16  17  18  19    +  Neste

Generert: 04.08.2020 21:48:02