146 024
Auksjoner nå
46 286
Fastprisvarer
250 253
Salg siste 12mnd
603 675
Bud siste 12mnd

 

kategorier:

 
 
 
Bud Ingen

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1OQMCNNRYNTPT.JPGBERLIN: Evangelisk kirkedag 1961 komplett postfrisk kr 2,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1VTWHRVKZWDUB.JPGBERLIN: Feriekoloni, velgjørenhet 1960 komplett postfr.kr 8,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LYLMLISPGODM.JPGGUERNSEY: Europamerker 1989 komplett postfriskkr 7,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1MAQNHYHSVZGU.JPGGUERNSEY: Seilskip 1988 komplett postfrisk kr 15,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LFCGDJZOJKAM.JPGGUERNSEY: Wilhelm Erobreren 1987 komplett postfriskkr 15,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PUWAKRSNBOFC.JPGGUERNSEY: Sport 1986 komplett postfrisk kr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1CFGGTKCRPPOI.JPGENGLAND: Europamerker 1960 komplett postfriskkr 35,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1FBCSYUXZDTWX.JPGALDERNEY: Havets fauna 1993 sammentrykk postfriskkr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HWONEMDUNEDU.JPGALDERNEY: Kulturhus 1992 postfrisk kr 3,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1CRHSJJWFLCBZ.JPGFRANKRIKE: Glassmaleri fra kirken i Sens, 1965 postfr.kr 3,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1YFBKMSSFBNCU.JPGFRANKRIKE: Maleriet «Budbringeren» av Braque, 1961kr 7,000

Frankrike postfrisk & ustemplet
B28022017ID106803F1XSOVGBXSVAFY.JPGFRANKRIKE: Maleriet «Svart tablå» av Matta, 1991kr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1NXWVITTFLGNX.JPGHELLAS: Den gode samaritaner 1959 stemplet kr 5,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1RBWXWRKKQDEB.JPGHELLAS: Akilles og Patroklos 1959 stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1EDCDXQKRWWGR.JPGHELLAS: Andromeda av Evripedes 1959 stempletkr 4,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1QXXVZPTVRVRP.JPGHELLAS: Statue av skuespiller 1959 stempletkr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1AQEWSBQPXKWD.JPGHELLAS: Fløyte, tromme og lyre 1959 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1SCFRNXBEHIYL.JPGHELLAS: Villtulipaner 1958 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1XIXFUSXZIPDD.JPGHELLAS: Afrodite, 1958 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1OJWFFHAJLUAU.JPGHELLAS: Atlanterhavsdamperen Dronning Frederika 1958 kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1QZMRVCDINHCY.JPGHELLAS: Forfatteren Salomos 1957 stempletkr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1SXDLNIUXQCDM.JPGHELLAS: Nasjonalsangen 1957 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1XLFLQJPBTKGX.JPGHELLAS: Pythagoras på antikk mynt, 2 og 5 dr. 1955 kr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1YRJFQLZWHRWS.JPGHELLAS: Pythagoras’ trekant 1955 stemplet kr 12,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1MPIIMJXCYEDW.JPGHELLAS: Fakkelbærer 1954 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1DVBRVFQFRROQ.JPGHELLAS: Kirken i Faneromeni etter jordskjelv 1953 stpl.kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1BHXKKAQUYOPL.JPGHELLAS: Vingud og druer 1953 stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1FSXLHMUQPCXB.JPGHELLAS: Vindruer 1953 stempletkr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1CVJXPGGZIRVX.JPGHELLAS: Innhøsting av fiken 1953 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1IYIWBWUEDCZK.JPGHELLAS: Vinproduksjon 1953 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1CEORFBILCDEX.JPGHELLAS: Appelsindyrking 1953 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1AJAHHTEVVWXP.JPGHELLAS: Gudinne varsler kongens fødselsdag 1952 stpl.kr 5,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1CBGPHWJNBRJT.JPGHELLAS: Apostelen Paulus 1951 stemplet kr 15,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1KPAEJUPCMUJP.JPGHELLAS: USAs president Roosevelt 30 dr 1946 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1VUQLWBKEWRNV.JPGHELLAS: Nikophoros Phokas bokutsmykning, 1963 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1HHSPBQIDVDGO.JPGHELLAS: Soldatfigur fra Aphaia-templet, 1962 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1FNFTUOYBPHJI.JPGHELLAS: Jordvarmeanlegget Ptolemaios 1962 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1BRPWMMJLSFZH.JPGHELLAS: Kraftstasjon i Ladon-elva 1962 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1GKRYMRBQKKPQ.JPGHELLAS: Marmorløver på Delos 1961 stemplet kr 5,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1HOJPMRWMNTEF.JPGHELLAS: Zevstemplet i Athen 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1UOKDEICOMOWP.JPGHELLAS: Teater i Epidauros 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1EVWVEPNMYKPT.JPGHELLAS: Knossos på Kreta 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1KEMGQHADRKHU.JPGHELLAS: Heraion på Peloponnes 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1ZZJLHOHBXSFM.JPGHELLAS: Katarinakirken i Thessaloniki 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1HNMBPCKOLNMQ.JPGHELLAS: Klippeklosteret Meteora 1961 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1CCWRDHQKEXTC.JPGHELLAS: Antikk seiersseremoni 1960 stempletkr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1WNHGFUVQFMXL.JPGHELLAS: Spydkaster 1960 stemplet kr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1QKWSBMBILANW.JPGHELLAS: Kappløp 1960 stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1PTCFHSIGACEO.JPGHELLAS: Diskoskaster 1960 stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28022017ID106803F1BJPNSIWKXGZX.JPGHELLAS: Lengdesprang 1960 stempletkr 2,000

Forrige  -   10  11  12  13  14  15  16  17  18  19    +  Neste

Generert: 29.05.2020 12:48:16
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter