135 437
46 460
251 165
605 137

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B05062020ID1850F1SKGLICVZEPPX.JPGLiten nisse kommer med pakke, brukt 1920 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
B05062020ID1850F1KWLDSWPJVBYB.JPGPoul Steffensen: Vandmøllegaarden Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Julekort
B05062020ID97307F1GTMYKHDTVMIX.JPGJULEKORT, SIGNERT E.S. Nyekr 10,00012.06.2020 18:06:00
B05062020ID1850F1WFDBVUZTCBPE.JPGHarrison Fischer: Sense of Hearing Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Øvrige høytidskort
B05062020ID97307F1HASDBYHNBRHN.JPGNYTTÅRSKORT, SIGNERT HILDUR SÖDERBERG. Nyekr 10,00012.06.2020 18:01:00
Julekort
B05062020ID97307F1CTUWVHEJCVDY.JPGJULEKORT, SIGNERT ULF SELMER. Nyekr 10,00012.06.2020 17:59:00
Vest-Agder prakt & lux
B05062020ID61724F1VFHDVYVYASGI.JPGKVINESDAL 1-4-96 ( NK 1205/7) Nyekr 35,00012.06.2020 17:59:00
Julekort
B05062020ID97307F1LKQCBLKHBSGI.JPGJULEKORT, SIGNERT ULF SELMER. Nyekr 10,00012.06.2020 17:53:00
Norge FDC 2000-2009
B05062020ID99871F1WKUYDRDUQQEM.JPGValentins Dag, Norge FDC NK 1386 (20300) Nyekr 3,00009.06.2020 22:57:00
Vest-Agder prakt & lux
B05062020ID61724F1TJIMLHSDLUXG.JPGKOLLUNGTVEIT 2-12-96 ( NK 1205/7) Nyekr 35,00012.06.2020 17:57:00
Vest-Agder prakt & lux
B05062020ID61724F1YERGULSPJZQI.JPGHOLUM 28-1-97 ( NK 1205/7) Nyekr 35,00012.06.2020 17:56:00
Norge FDC 2000-2009
B05062020ID99871F1VSKSHEXQDWKU.JPGFlora, Norge FDC NK 1382-85 (20299) Nyekr 4,50009.06.2020 21:56:00
B05062020ID1850F1TGSARBYNOLEE.JPGNisser danser til felespill, brukt 1918 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Vest-Agder prakt & lux
B05062020ID61724F1SHZBWHRGTRUE.JPGVALHALLA D KRISTIANSAND S 16.01.97 (NK1205/7) Nyekr 35,00012.06.2020 17:54:00
Norge FDC 2000-2009
B05062020ID99871F1HIUVZQMCSNGB.JPGTuristmerker, Norge FDC NK 1391-93 (20298) Nyekr 3,00009.06.2020 20:55:00
Vest-Agder prakt & lux
B05062020ID61724F1PSLHOJFGCTLW.JPGTVEIT A 19.10.96 ( NK 1205/7) Nyekr 35,00012.06.2020 16:21:00
Norge FDC 2000-2009
B05062020ID99871F1DPIFGTOTCHJP.JPGOslo 1000 år, Norge FDC NK 1387-90 (20297) Nyekr 4,50009.06.2020 19:52:00
B05062020ID1850F1MUYONGKNBORV.JPGKunstnerkort fra Argentina Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Vestfold
B05062020ID97307F1YYUGWAOLVJDF.JPGTØNSBERG SEET FRA SLOTSFJELDET Nyekr 5,00012.06.2020 17:48:00
B05062020ID1850F1POLWAIGFWEPZ.JPGV. Kornerup: Den gamle Stue, brukt 1916 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Norge FDC 2000-2009
B05062020ID99871F1VTAQJFWTZVUU.JPGOppfinnsomhet, Norge FDC NK 1398 (20296) Nyekr 3,00009.06.2020 22:46:00
B05062020ID1850F1YRLXYGJIDQND.JPGSchenkel - Englebarn synger og spiller, brukt Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
B05062020ID1850F1BFOGUMKCRUVY.JPGJulekort fra Finland med julemerke 1947 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
B05062020ID1850F1CWBMHJSDGXXI.JPGW. Rahnfeld, brukt 1920 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Hedmark
B05062020ID105454F1QWERUKTRRHYU.JPGGaltsjøen, Trysilvassdraget. Foto: R.Frislid. Nyekr 12,00019.06.2020 12:45:00
Norge FDC 2000-2009
B05062020ID99871F1TYQGIITPBOWB.JPGFisk og redskap, Norge FDC NK 1399-1400 (20295) Nyekr 3,00009.06.2020 21:44:00
Akershus Brev & Hjemstedsfilateli
B05062020ID97307F1MWQXECKPFRTP.JPGÅS - N.L.H. 26-8-75 PÅ NK 753 PÅ BREV Nyekr 10,00012.06.2020 17:35:00
B05062020ID1850F1IFBOQOJQNQFC.JPGDen unge Don Balthazar, brukt 1954  Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Irland stemplet
B05062020ID99871F1DDJPPFTQXHVP.JPGFN 50 år, Irland ark AFA 916 (20294) Nyekr 9,00009.06.2020 21:42:00
Hedmark
B05062020ID105454F1ULDUKLDJLNLV.JPGKvennan Camping, Tolga. Alvdal Foto. Nyekr 18,00019.06.2020 12:40:00
Irland stemplet
B05062020ID99871F1FAHUBSNBMFFC.JPGJulefrimærke, Irland ark AFA 969 (20293) Nyekr 12,50009.06.2020 20:39:00
B05062020ID1850F1NBLTULOJGUPG.JPGR.C. Southwood Burlington, brukt 1906 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
B05062020ID1850F1QZNPCJGXTQCY.JPGFinland. Julekort med julemerker, brukt 1949  Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
DDR postfrisk & ustemplet
B05062020ID99871F1BMWDQGFJIETY.JPGRumsamarbejde, DDR miniark postfrisk AFA 2845-7 (20292) Nyekr 5,50009.06.2020 20:36:00
B05062020ID1850F1NBDLRCQCFNQI.JPGJ. Pstrak: Wassernymphe, brukt Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
DDR postfrisk & ustemplet
B05062020ID99871F1JYAUJUJGRAJT.JPGTomas Müntzer. DDR miniark postfrisk AFA 2929 (20291) Nyekr 1,50009.06.2020 19:34:00
B05062020ID1850F1MRUOQGIUXTOV.JPGV. Kandler: Ildfluer Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Nord-Trøndelag
B05062020ID97307F1CJILNDFRRAJX.JPGVED TURIDFOS, MERAKER. Nyekr 20,00012.06.2020 17:31:00
B05062020ID1850F1YBIEKLBMCRWN.JPGAd Hoffmann, brukt 1911 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Resten av verden - Postfrisk
B05062020ID99871F1XHEERNCRNYCY.JPGFISK, Vanuatu postfrisk miniark (20290) Nyekr 5,00009.06.2020 22:29:00
B05062020ID1850F1DOPSJJXBXRIE.JPGUt på båttur, brukt 1904 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Julekort
B05062020ID103328F1TYNQRLNSPMOP.JPGGod Jul Nyekr 3,00012.06.2020 17:30:00
Julekort
B05062020ID103328F1JHHOOYPQMVZK.JPGGod Jul Nyekr 3,00012.06.2020 17:29:00
B05062020ID1850F1UYGKVQFBORPI.JPGJ. Swedin, brukt 1919 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Britiske kolonier
B05062020ID99871F1NDROUJCFVQBX.JPGKANIN, New Zealand postfrisk miniark (20289) Nyekr 5,00009.06.2020 21:26:00
B05062020ID1850F1RQGLMOVRYVDW.JPGPike med blomster Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Britiske kolonier
B05062020ID99871F1CGXXQBELOJPJ.JPGHvaler, Australien miniark postfrisk (20288) Nyekr 5,00009.06.2020 20:24:00
B05062020ID1850F1DCOKXEAHRWED.JPGLouise Adelborg Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00
Sovjetunionen stemplet
B05062020ID99871F1MFOMJWWPEFCY.JPGSvampe, Sovjetunionen miniark AFA 5549-53 (20287) Nyekr 10,00009.06.2020 19:22:00
B05062020ID1850F1CTYDXMFLFLLS.JPGHögfeldt: Rivaler, brukt 1939 Nyekr 10,00013.06.2020 21:10:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    Neste

Generert: 05.06.2020 18:13:45