103 001
64 055
157 163
503 916

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Øvrig Norge prakt & lux
B21062022ID109132F1JPMLFTVXMGYB.jpgNK 146 Diagonalt Gjølangerkr 40,00109.08.2022 21:20:42
S
Øvrig Norge prakt & lux
B31072022ID109132F1QNIEQALYPFHT.jpgNK 1464 PR/LUX FDC SPESIALSTEMPELkr 80,00012.08.2022 20:35:28
S
Øvrig Norge prakt & lux
B01062022ID109132F1NVOSBOUXOSKD.jpgNK 31 PR/LUX SANDEFJORD 22 6 1887kr 200,00010.08.2022 22:36:00

S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1EMRBUCPQKHHU.jpg1306 BB PR/LUX NESBYENkr 25,00014.08.2022 21:37:30
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1DNVTCQRAIMXA.jpg1317 Bø PR/LUX HAUGESUNDkr 10,00014.08.2022 20:50:52
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1WNBNSHEHQHHW.jpg1322 PR/LUX LANGHUSkr 10,00014.08.2022 21:37:30
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1WSCSIVJELMTE.jpg1324/25 S52 PR/LUX OSLOkr 15,00014.08.2022 21:37:30
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1MAWDNXJMKRWR.jpg1328 PR/LUX OSLOkr 10,00014.08.2022 21:37:30
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1ZNEZVFMCSHKI.jpg1331 Bv PR/LUX EGERSUNDkr 10,00014.08.2022 21:37:29
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1OJCWHSRJFXIR.jpg1334 PR/LUX NANSETkr 10,00014.08.2022 21:53:38
S
Øvrig Norge prakt & lux
B26062022ID109132F1HLFRNXDXAFJF.jpg1339 Pr/LUX ØRJEkr 10,00014.08.2022 21:37:29
S
Øvrig Norge prakt & lux
B08032022ID105755F1HRUUGMHWSJGM.JPG14 STK. PRIMA ST.kr 10,00014.08.2022 22:03:25
S
Øvrig Norge prakt & lux
B16122021ID47829F1OQIYODNQZWPP.JPG15 Lux merker SKI 1930 - 1988kr 40,00021.08.2022 09:37:58
S
Øvrig Norge prakt & lux
B20102018ID100931F1CNFNFGGGZIWB.JPG1991 NK 1109 Fauna prakt stemplet Posten Norgekr 10,00014.08.2022 07:50:22
S
Øvrig Norge prakt & lux
B21102018ID100931F1KOYRLHSZHBBN.JPG1991 NK 1129 Posthorn luxstemplet Posten Norgekr 15,00008.08.2022 20:05:26
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28032022ID100931F1FPTRKTEYGLTR.JPG1992 NK 1091-92 Frimerket 150 år praktstemplet Kjøp nåkr 50,00008.08.2022 13:35:25
S
Øvrig Norge prakt & lux
B21102018ID100931F1UDGCRFXOYRCN.JPG1992 NK 1133 Sonja luxstemplet Posten Norgekr 15,00008.08.2022 20:05:26
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22102018ID100931F1WTQBJPNKMYNK.JPG1997 NK 1288 Posthorn luxstemplet Posten Norgekr 15,00010.08.2022 07:50:39
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22102018ID100931F1HNNUVDCEWSLA.JPG1997 NK 1289 Insekt luxstemplet Tønsbergkr 15,00010.08.2022 07:50:39
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28032022ID100931F1CWFKFNLLYQWV.JPG1999 NK 1381 LO 100 år praktstemplet Posten Norge Kjøp nåkr 5,00008.08.2022 13:35:23
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28032022ID100931F1FRDTUTVBNSNM.JPG2003 NK 1497 Valentins dag praktstemplet  Kjøp nåkr 3,00008.08.2022 17:05:21
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28032022ID100931F1MIBMARCCDVNP.JPG2014 NK 1892 Julefrimerke praktstemplet Posten Norge Kjøp nåkr 5,00008.08.2022 17:50:38
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1QKBTDKPJUMUB.JPGAndeneskr 10,00020.08.2022 00:35:21
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1LVBRSNRBDHRH.JPGANDENES - 2000 (623)kr 10,00019.08.2022 13:35:17
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1XSPKLVEHMBER.JPGAsgårdstrand kr 10,00020.08.2022 01:23:19
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1NHQBDCWPVWWV.JPGAsgårdstrand kr 10,00020.08.2022 01:23:20
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1OOYXBPLUWBNU.JPGAsgårdstrand 24.8.92kr 10,00020.08.2022 01:23:20
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1OKUDIKGUJXRM.JPGAsgårdstrand 17.4.91kr 10,00020.08.2022 01:23:19
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1JHJVXBTXEHIN.JPGAsgårdstrand 19.10.93kr 10,00020.08.2022 00:35:21
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1GMGVDVHNBOAZ.JPGAsgårdstrand 27.8.94kr 10,00020.08.2022 01:23:19
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1QHLEHFSWSEKI.JPGASKIM - HK 1086 (623)kr 10,00019.08.2022 13:35:17
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1GJSTBAARGWHR.JPGBergen - Landåskr 10,00020.08.2022 00:35:21
S
Øvrig Norge prakt & lux
B20062022ID109132F1EURECEVLFHHW.jpgBL 18 prakt STVANGERkr 40,00008.08.2022 21:05:57
S
Øvrig Norge prakt & lux
B20062022ID109132F1WCQURXOBDLEG.jpgBL 26 LUX LURAkr 15,00008.08.2022 21:06:03
S
Øvrig Norge prakt & lux
B20062022ID109132F1KDYXCJPCVSNF.jpgBL 3 LUX NORWEX UTSTILLINGSSTEMPELkr 20,00008.08.2022 21:05:57
S
Øvrig Norge prakt & lux
B20062022ID109132F1ECGKMQEYGIND.jpgBL 6LUX NESBYENkr 20,00008.08.2022 21:35:35
S
Øvrig Norge prakt & lux
B29042022ID100496F1VKYDWOWKIYUQ.JPGBL25 O.Sverdrup + enkeltmerkene Nk1537 / 38 kr 20,00017.08.2022 19:36:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1GKORDPVJSYHO.JPGBORGEÅSEN - HK 1289-90 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:34
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1LFYEPBVOROJZ.JPGBORHAUG - HK 1287 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:34
B
Øvrig Norge prakt & lux
B24042021ID107573F1RUEOOTXOCFYQ.JPGBrevkort Vestbanernes P.Eksp. A.3. 13VI06kr 50,000
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1FTTFFISOMMPG.JPGBRIMSE - HK 918 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:34
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1GHJSOGQSOUVW.JPGBRUHAGEN - HK 1306 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:34
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1DABFOAMYMYSF.JPGBØSTAD - HK 638 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:34
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1QQPGKQYEUCSX.JPGDALEN I TELEMARK TJENESTE - (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:34
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22052022ID109343F1MMSVUXWIMOBV.JPGDrammen 23.12.51kr 10,00020.08.2022 00:35:21
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1XNUXKOIQQUYY.JPGELISENBERG - HK 1318 - (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:56
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1DDGGVBOAKUFV.JPGFARSUND - HK 1284 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:57
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22062022ID58233F1IXRDMHPXULPJ.JPGFARSUND - HK 1288 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:57
S
Øvrig Norge prakt & lux
B21062022ID102877F1UDDQEJVORNLT.JPGFørstedags LUX Stemplet 4-Blokk NK1034-35 kr 19,00020.08.2022 18:50:24
S
Øvrig Norge prakt & lux
B23062022ID58233F1KVUMGHOZSIGR.JPGGARDERMOEN FELTPOST - HK 458 (623)kr 10,00014.08.2022 23:05:58