146 024
Auksjoner nå
46 286
Fastprisvarer
250 253
Salg siste 12mnd
603 675
Bud siste 12mnd

 

kategorier:

 
 
 
Bud Ingen

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1WTSJRWZUTPEN.JPGALDERNEY: Fugler 1984 komplett postfrisk kr 68,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HPVDZCCRSUGL.JPGALDERNEY: Gamle fort 1986 komplett postfrisk kr 35,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1FBCSYUXZDTWX.JPGALDERNEY: Havets fauna 1993 sammentrykk postfriskkr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HWONEMDUNEDU.JPGALDERNEY: Kulturhus 1992 postfrisk kr 3,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1QXUOOTVSPPRM.JPGALDERNEY: Lufthavnen 50 år 1985 komplett postfrisk kr 85,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1AQCEKGHECLGT.JPGALDERNEY: Militæruniformer 1985 komplett postfrisk kr 24,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1MBSWKSIKHCOW.JPGALDERNEY: Skipsvrak 1987 komplett postfrisk kr 60,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1QKBTDKPJUMUB.JPGBELGIA: Antwerpen Zoo, insekter 1971 komplett stemplet kr 6,000

Belgia stemplet
B05092019ID106803F1IVEECJMPKQFB.JPGBELGIA: Bilutstilling i Brussel 1971 stemplet kr 1,000

Belgia stemplet
B05092019ID106803F1GVTJKRRPWATJ.JPGBELGIA: Blomsterutstilling i Liege 1997 stemplet kr 2,500

Belgia stemplet
B05092019ID106803F1BASCGWTGFBQW.JPGBELGIA: Dronning Paola 1997 stemplet kr 2,500

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1TNEVVPJGWETZ.JPGBELGIA: Meteorologi 1973 stempletkr 1,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1SHZGZHWDYPMU.JPGBELGIA: Musikkfestspill 1971 komplett stemplet kr 3,000

Belgia stemplet
B05092019ID106803F1JJQKCGGLUOCP.JPGBELGIA: Operasangere 1997 komplett stemplet kr 10,000

Belgia stemplet
B29092019ID106803F1JBLMLLZDVEDY.JPGBELGIA: Speiderbevegelsen 75 år 1982 stemplet kr 1,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1PYXKPBUMHMIQ.JPGBELGIA: Turistattraksjoner 1979 komplett stemplet kr 3,000

Belgia stemplet
B05092019ID106803F1LAAIHUCCDANV.JPGBELGIA: Velgjørenhetsserie 1975 komplett stemplet kr 8,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1OQMCNNRYNTPT.JPGBERLIN: Evangelisk kirkedag 1961 komplett postfrisk kr 2,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1VTWHRVKZWDUB.JPGBERLIN: Feriekoloni, velgjørenhet 1960 komplett postfr.kr 8,000

Berlin postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1JXFDVCLRQQZF.JPGBERLIN: Moderne transportmidler 1973 kpl. postfriskkr 9,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1YSZBBNULUTXT.JPGDANMARK: Dronning Margrethe 90 øre fiolett, utg.1974kr 0,500

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1XWPDEWLCBLJW.JPGDANMARK: Dronning Margrethe, kr 2,30 fiolett 1982 kr 1,500

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1OKUEEWVCOJJL.JPGDANMARK: Fly over København 50 øre 1934 postfrisk kr 15,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1NDUUKSJBTKJC.JPGDANMARK: Kunstmaleren Eckerberg utg 1983-84, postfrisk kr 9,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1QRBCOHTXEEET.JPGDANMARK: Overtrykk 20 + 5 øre for Frihetsfondet, 1955 kr 2,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1RKSTFCBVDCFJ.JPGDANMARK: Postfærge 30 øre 1940 blå postfrisk kr 60,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1CKZFEMDVLKKY.JPGDANMARK: Postfærge 40 øre 1940 grønn postfrisk kr 60,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1ABRDPOPIERIF.JPGDANMARK: Riksvåpen 6 kr 1976 gråblå postfrisk kr 5,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1XHHIZOCDAMSL.JPGDANMARK: Riksvåpen kr 2,20 oransje, utg 1967 postfriskkr 5,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1CXVHARGIITHN.JPGDANMARK: Riksvåpen kr 3,50 fiolett, utg 1972 postfriskkr 3,000

Danmark postfrisk & ustemplet
B30112016ID106803F1WBWZNGMXREMS.JPGDANMARK: Sammentrykk Dybbøl og bølgelinje 5 øre 1937 kr 75,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1CFGGTKCRPPOI.JPGENGLAND: Europamerker 1960 komplett postfriskkr 35,000

Finland stemplet
B05092019ID106803F1OBREHXELLXBN.JPGFINLAND: Byjubileum Åbo 700 år 1929 komplett stemplet kr 35,000

Finland stemplet
B05092019ID106803F1TKTLSWRTYUAT.JPGFINLAND: Glassproduksjon 1981 stemplet kr 1,000

Finland stemplet
B05092019ID106803F1DVDNIUXJDJOR.JPGFINLAND: Kauhanema nasjonalpark 1981 stemplet kr 1,000

Finland stemplet
B05092019ID106803F1PNOLSYFZTBOK.JPGFINLAND: Miljøvern ved Østersjøen 1974 stemplet kr 1,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1MRUWWAJKSKOD.JPGFIUME: Provisorisk regjering 30 c.1921 stemplet kr 2,500

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1HSCNMRXINNRE.JPGFN Geneve: FN-sambandet 30 år, 1976 postfrisk kr 3,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1WYNVHTGNFLBX.JPGFN Geneve: Utnyttelse av havbunnen 1971 postfrisk kr 3,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1FPMBPFQDBDMD.JPGFN New York: 30-årsjubileum, miniark 1975 postfriskkr 4,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1YDSXEZVXPSYS.JPGFN New York: Arbeidsorganisasjon 1954 kpl postfrisk kr 12,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1NGWXVDEPLONB.JPGFN New York: Dollarmerke med FN-emblem postfrisk kr 10,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1UDCCAIIVLHDA.JPGFN New York: Flaggbånd og rose. Bruksserie 1999 kpl kr 28,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1UXNEWSIMTMWN.JPGFN New York: Menneskerettigheter 1956 kpl postfriskkr 2,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1MJRLRHMGQJOG.JPGFN New York: Meteorologi 1957 komplett postfrisk kr 3,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1QXYMMXOAIJQZ.JPGFN New York: Omkomne i FNs tjeneste kpl postfriskkr 4,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1YOBFOTQGLQTP.JPGFN Wien: Fornybar energi 1981 postfrisk kr 3,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1EAUVCZSQMBDX.JPGFN Wien: Fredsbevarende styrker 1980 postfrisk kr 3,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1EFNQVMDVLIQG.JPGFN Wien: Freskomaleri 1980 postfriskkr 2,000

Resten av verden - Postfrisk
B29112016ID106803F1KMSXLJFEQFOU.JPGFN Wien: Frivillighet 1981 postfrisk kr 5,000

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste

Generert: 29.05.2020 12:49:31
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter