146 024
46 286
250 253
603 675

Troms prakt & lux
B17052020ID104706F1DPIDOUKFSJAP.JPGNk 658, prakt RØDBERGSHAMN 14.10.70 Hotkr 65,00726.05.2020 18:19:00
Oslo prakt & lux
B17052020ID104706F1SDYYYRQXIJQW.JPGNk 590, lux OSLO 26.10.67 Hotkr 47,00726.05.2020 18:11:00
Hordaland
B12052020ID61724F1KTVUDKTNOJOQ.JPGRøldals kirke ( Fotograf Kjølvik, Sauda)kr 45,00126.05.2020 16:47:00
Aust-Agder prakt & lux
B10052020ID104426F1QNCJIBFIUOYG.JPGHK 1412 lux Birkelund 2kr 31,00426.05.2020 18:05:29
Oslo
B19052020ID107342F1DQEXICXKTGJU.JPGRØA sentrum med Volvo og Saabkr 30,00126.05.2020 15:34:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B26042020ID103360F1GNUEGJDQMULH.jpgJulekort (Mittet serie 2135) st. Vinderen 1923,usignertkr 25,00126.05.2020 16:26:19
Europa CEPT & Europautgaver
B23082016ID100931F1GHHGDEHORLVD.JPGIsle of Man 1981 Europa Cept småark (FDC)kr 24,00126.05.2020 18:05:23
Akershus prakt & lux
B19052020ID105837F1BRLRFTWQTBJM.JPGNK53 stemplet Hemnes i Hølandkr 24,00326.05.2020 15:45:00
Polar, Hvalfangst, Svalbard
B19052020ID103328F1ORYYCFMBRWIH.JPGSvalbard. Longyearbyen. Aune M-13459-9kr 22,00226.05.2020 17:10:00
Hordaland prakt & lux
B12052020ID49946F1BYDGXPROCTGV.JPGNK801 Dreggen Bergen 27.11.79 PRAKTkr 22,00226.05.2020 17:30:00
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B16042020ID103360F1VNMDHMYRTTFY.jpgBrev st. VIKSFJORD 21 XII 1944 (3283kr 20,00126.05.2020 16:27:38
Aust-Agder prakt & lux
B10052020ID104426F1ESJVVLEBXKVL.JPGHK 1305 lux Grimstad Rkr 17,00226.05.2020 18:05:31
Aust-Agder prakt & lux
B10052020ID104426F1KHQCVIXHKICV.JPGHK 1413 lux Hovden i Setesdalkr 15,00126.05.2020 18:05:29
Aust-Agder prakt & lux
B10052020ID104426F1UKLKXCNYDYSC.JPGHK 1381 lux Sundebru 2kr 15,00126.05.2020 18:05:30
Aust-Agder prakt & lux
B10052020ID104426F1NQKJQDWLBFHS.JPGHK 1380 lux Rykenekr 15,00126.05.2020 18:05:30
Aust-Agder prakt & lux
B10052020ID104426F1YRMUJCXQENVE.JPGHK 1304 lux Mykland 2kr 15,00126.05.2020 18:05:31
Hordaland
B12052020ID61724F1SSIGDGPVZXGK.JPGStalheimskleiven mot Nærøydalen. Bil ( Normann 752)kr 15,00126.05.2020 17:36:00
Hordaland
B12052020ID61724F1YVGKODQBPMKN.JPGMåbødalen. Jenter i bunad i forgrunnen (Normann 1421)kr 15,00126.05.2020 17:21:00
Oppland
B19052020ID103328F1SRNJQGFGEKWF.JPGRaufoss. Aune M-15400-4kr 15,00126.05.2020 17:09:00
Akershus prakt & lux
B12052020ID49946F1QUOYQWNTERWL.JPGNK674 Sandvika 03.08.71kr 12,00126.05.2020 17:30:00
Oppland
B19052020ID103328F1ILUYJOVUXPTE.JPGLillehammer. Vingnesbrua. Mittet 170kr 10,00126.05.2020 17:03:00
Oslo
B12052020ID103328F1NQSNSGISHIGB.JPGOslo. Frognerseteren. Harstad Forlag 984 C 83kr 10,00126.05.2020 17:06:33
Hedmark
B28042020ID103328F1PJPUIFFRPWCV.JPGSjusjøen near Lillehammer, Normann F-1-18kr 8,00126.05.2020 16:21:00
Europa CEPT & Europautgaver
B100931F1NWCCZOHI.JPGBelgia 1981 Europa Cept (FDC)kr 8,00126.05.2020 18:21:05
Finnmark Brev & Hjemstedsfilateli
B18032020ID105837F1HRNMQYCUWXHF.JPGNK 471 stemplet Kongsfjord 20-8-69kr 5,00126.05.2020 18:16:59
Julekort
B19052020ID103328F1CXYJKMYPFBPZ.JPGGod Julkr 5,00126.05.2020 16:02:00
Julekort
B28042020ID103328F1HGBEBMZOHTNE.JPGGod Julkr 5,00126.05.2020 16:06:38
Nordland
B28042020ID103328F1CINQTVQMQEZS.JPGMinnestøtten over jugoslaviske krigsfanger, Saltfjelletkr 5,00126.05.2020 16:06:38
Akershus
B19052020ID103328F1XHFQPAZUTSKC.JPGCarsten Ankers Monument ved Eidsvollbygningenkr 5,00126.05.2020 17:22:00
Julekort
B12052020ID103328F1MPKSCYRYQCLR.JPGGod Jul - Ivo Caprinomotivkr 3,00126.05.2020 16:50:23
Julekort
B05052020ID103328F1YLUAEEYNVWYM.JPGJulekort kr 3,00126.05.2020 15:50:22
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B06032020ID109172F1ZQORFRGELGEV.JPGNK 293 Automatmerke Hvit V - ubruktkr 1,00126.05.2020 17:35:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B29032020ID104050F1PVTJJTLHSLNA.JPGNORGE 2018 [22]kr 1,00126.05.2020 18:04:34
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B29032020ID104050F1SJJGNUYYBLOP.JPGNORGE 2017 [27]kr 1,00126.05.2020 18:04:34
Polar, Hvalfangst, Svalbard
B15042018ID106462F1IXORXLNWNIYP.JPGKings Bay-m/luftskibshallenkr 1 250,00026.05.2020 17:21:51
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B07042019ID93313F1DWBNRLTLCYGZ.jpgNK 29a Skravert posthorn 35øre sjøgrønnkr 1 100,00026.05.2020 18:05:23
Billedbøker
B21032020ID42828F1QFJSQZWTGKGC.JPGBjerke, Andre; For moro skyld. Aschehoug 1956. kr 800,00026.05.2020 17:52:59
Fastpris
200 kr 1877-
B20042020ID104434F1VXCQOCCRQMYD.JPG200 Kroner 2015 Unc Norgekr 700,00026.05.2020 17:05:33
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1DTKEPEEKOMVW.JPGDanmark Afa nr. 1695Ax stemplet - Miniark LUX Viborgkr 600,00026.05.2020 17:36:39
Fastpris
Diverse spesialannonser
B19052020ID109379F1CCAXQWHKQXKF.PNGDispenser inkl. Antibac 85% 700ml Bag in Boxkr 499,00026.05.2020 17:06:08
Skip & maritimt
B20062017ID47079F1EEMFXYFSFOIE.JPGSvolvær i Lofoten med dampskip (H-327)kr 420,00026.05.2020 16:21:50
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1GUCZTURMSXSP.JPGDanmark Afa nr. 1654 - 1657 stemplet - LUX Viborgkr 300,00026.05.2020 17:27:54
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1JMDNZOBOURNW.JPGDanmark Afa nr. 1675 - 1678 stemplet - LUX Viborgkr 300,00026.05.2020 17:27:54
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1DEFWFFMCUDWW.JPGDanmark Afa nr. 1682 - 1685 stemplet - LUX Viborgkr 300,00026.05.2020 17:35:21
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1PERDMBQKCIFA.JPGDanmark Afa nr. 1686A stemplet - Miniark LUX Viborgkr 300,00026.05.2020 17:35:21
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09052019ID93313F1CGUNYRRRMQPP.jpgNk 2 Kong Oscar I 2 skilling gulkr 290,00026.05.2020 18:06:39
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1JDDORYNXJCVL.JPGDanmark Afa nr. 1667A stemplet - Miniark LUX Viborgkr 260,00026.05.2020 17:27:54
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1POQXCHVHGPWD.JPGDanmark Afa nr. 1663 - 1666 stemplet - LUX Viborgkr 245,00026.05.2020 17:27:54
Danmark stemplet
B28042020ID107878F1OWXFYQVEBWVW.JPGDanmark Afa nr. 1670-1672 + 1674 stemplet - LUX Viborgkr 245,00026.05.2020 17:27:54
Norske sedler etter 1877
B18012020ID101864F1REVUTMOXVGRW.JPG5 stk 10 krone 1982/83/84 Usirkulert kr 225,00026.05.2020 18:21:38

Forrige   1  2  3  4    Neste

Generert: 26.05.2020 15:24:16