118 203
49 127
254 090
631 373

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

10 kr 1877-
B01082020ID330F1TXMEUYPQJRFN.JPGLONDON: 10 kr 1944 Y091645. Brukskvalitet Hotkr 550,00909.08.2020 20:02:00
Massevare, samlinger & lotter
B24072020ID103009F1ENOTUQGLRMQA.JPGDOBBEL-PLANSJE MED OPPRYDDING.kr 182,00406.08.2020 18:20:00
Hedmark prakt & lux
B26072020ID104815F1WGVISYDMMMQY.JPGNK 699 Arneberg 27-9-72 Hotkr 150,00510.08.2020 20:55:00

Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B26072020ID103360F1UXFCCXERXQPW.jpgBrev st. Drammen 5.9.1972 (3000) "Nesten-FDC" Hotkr 1 250,002005.08.2020 20:22:00

Nominal vare
B03012020ID330F1MKOUOPNEYMGF.JPGPrima rull A-merker 'Sykler'. Pålydende 1.700,- Hotkr 1 100,0066 stk

Nominal vare
B21052020ID330F1BLENPCSXOWKW.JPG100 stk A-merker. Pålydende 1.700,-kr 1 000,00490 stk
Norge FDC før 1970
B29072020ID105844F1SHBZDOVVYAUE.JPGOSLO 16 5-41 HÅLOGALAND MINNESKORT FDC Hotkr 711,00610.08.2020 23:22:00

Kataloger ol.
B22112019ID330F1FEMICTCMVHQU.jpgNorgeskatalogen 2020 Hotkr 425,00941 stk

Nominal vare
B30042020ID330F1XEVWKBRLWIYO.JPGPakke med lavverdier, Pålydende 1.000,- Hotkr 400,00956 stk
1 kr Auksjon
2 Kr 1878-1917
B31072020ID102898F1JZBLIILGDSJM.JPG2 kroner 1878 Hotkr 300,001808.08.2020 15:00:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B26072020ID102942F1RUEOOTXOCFYQ.JPGCoucheron 3 nisseunger i senga småformat brukt 1952 Hotkr 275,001004.08.2020 20:14:00
1 kr Auksjon
Nord-Trøndelag prakt & lux
B02082020ID108170F1LNCKKLGJEKAO.JPGnk 423 - FOSSLANDSOSEN 21.2.55 Hot Nyekr 250,001208.08.2020 19:41:00
Oppland
B21072020ID61724F1ACRYNNLLYSQO.JPGHellegård, Vågåmo Hotkr 247,00904.08.2020 13:12:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B31072020ID1371F1WHNWJBPPKSRJ.JPGNk 37I. 10 øre uskravert posthorn 1882/83 Hotkr 210,00610.08.2020 21:42:00
1 kr Auksjon
2 Kr 1878-1917
B31072020ID102898F1MXEJWUSKQBVV.JPG2 kroner 1917 Hotkr 205,001308.08.2020 15:00:00

Annen rekvisita
B24072019ID330F1EWNROQIBLMQU.JPG1 kilo brevlommer 140*205 mm (ca 250 lommer) Hotkr 199,00523 stk
Påskekort
B26072020ID102942F1NDVOMGQXJBBL.JPGGod Påske kyllingkor småformat brukt 1954 Hotkr 190,00904.08.2020 20:17:00
Utenl. Minnemedaljer
B08072020ID104478F1BEVEVVYNRSDV.JPGDanmark: Carlsberg 1906.  Hotkr 185,00907.08.2020 21:32:00

Nominal vare
B10072019ID330F1NPTRKVYQDVOI.JPGPrima postfrisk hefte Vikingar Verda. Pålydende 310,- Hotkr 175,0061977 stk
Norge FDC før 1970
B24072020ID99871F1HNJTRLTGEMMV.JPGEuropa 1963, Norge FDC NK 540-41 (21121) Hotkr 165,501304.08.2020 20:18:00

Leuchtturm: Rekvisita
B15062020ID330F1FRDTUTVBNSNM.JPGNORGE: Leuchtturm tilleggsblader 2019 (med klemlommer) Hotkr 150,00717 stk

Kataloger ol.
B28102019ID330F1KJDPVXJHJNEK.JPGÅrets 'Handlerkatalog 2020' Hotkr 150,00644 stk
Oslo
B02082020ID103360F1WLUUBRYXLSMV.jpgChristiania,Grand Hotel (u.utgivardata) st.Chria. 1903 Hot Nyekr 147,00712.08.2020 18:45:00
Norge FDC 1980-1989
B31072020ID103353F1EGDMEUFNOPBG.JPGFDC NK 938 stemplet Sandnes se utgiver/scan Hotkr 145,00905.08.2020 20:11:00
1 kr Auksjon
2 Kr 1878-1917
B31072020ID102898F1NVPPLJJGPPTE.JPG2 kroner 1914. "Mor Norge" Hotkr 145,001208.08.2020 15:00:00
Norge FDC 1970-1979
B23072020ID99871F1KDSGLIMYLZOQ.JPGSamisk Håndverk, Norge FDC NK 716-8, LEO (21107) Hotkr 135,50604.08.2020 22:24:00
Norge FDC 1970-1979
B23072020ID99871F1VSGUJAGJJEKI.JPGNordens Hus, Norge FDC NK 710-1, Vignet LEO (21106) Hotkr 130,50604.08.2020 20:22:00
Norge FDC 1970-1979
B23072020ID99871F1LSTNGEILDSGE.JPGSkisport, Norge FDC NK 743-44, Vignet LEO (21104) Hotkr 127,50604.08.2020 21:18:00
Norge FDC 1970-1979
B23072020ID99871F1WOXZVETTXWYM.JPGVerdensppostforeningen, Norge FDC NK 739-0, LEO (21105) Hotkr 126,50704.08.2020 21:20:00
Norge FDC 1970-1979
B23072020ID99871F1JEWXYFRXOOGW.JPGJakob Aaal, Norge FDC NK 714-5, Vignet LEO (21108) Hotkr 126,50604.08.2020 21:28:00
Norge FDC 1970-1979
B23072020ID99871F1GTFLVGEOQRAA.JPGArbeidervern, Norge FDC NK 733-4, Vignet LEO (21109( Hotkr 126,50604.08.2020 20:30:00
Hordaland prakt & lux
B22072020ID103009F1DLPBMUFNNRUY.JPGNK 683. VOSS 15-4-72. Hotkr 120,00606.08.2020 18:10:00
Diverse pins
B28072020ID107650F1IEIZKWLLXUMB.JPGNotodden 300 dager igjen 18.04.93 oppl 400 stk Hotkr 120,00509.08.2020 20:49:00
Otto Moe
B29072020ID102942F1KFIYPWRXYOQB.JPGOtto Moe Skihpper småformat brukt 1933 Hotkr 120,001107.08.2020 20:01:00
Østfold
B28072020ID105454F1LQEUBQCNQEEU.JPGFredrikstad. Oppi. F/1. Hotkr 114,00923.08.2020 12:55:00
Oppland
B01082020ID108641F1YVRXJPPBYHIP.JPGLom kirke. Hotkr 109,00508.08.2020 12:59:00
Norge FDC før 1970
B24072020ID99871F1TTNPEXMSYFSZ.JPGEuropa 1966, Norge FDC NK 581-82 (21122) Hotkr 106,50904.08.2020 21:19:00
Norge FDC før 1970
B24072020ID99871F1BZQTYPHVXKYT.JPGEuropa 1962, Norge FDC NK 511-12 (21120) Hotkr 106,50804.08.2020 19:16:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B30072020ID103353F1YURLQPCROCIN.JPGNissedans stemplet Lillestrøm 1937 se scan Hotkr 105,00805.08.2020 19:37:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B31072020ID103360F1DVATNEUSBOXP.jpgJulekort Schumann (Kortforlaget 481) st.Sørbøvåg 1979kr 105,00410.08.2020 10:18:00
Norge FDC 2000-2009
B31072020ID103353F1VNLJDFZYSJWO.JPGFDC NK 1450-51 stemplet Longyearbyen se utgiver/scan Hotkr 100,00705.08.2020 20:18:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B26072020ID102942F1DXMLCODULNQM.JPGJordan Nisse og dompap småformat brukt 1939 Hotkr 100,001204.08.2020 20:09:00
Østfold
B02082020ID97307F1SOJKSHENBPTG.JPGM/F "PETER WESSEL", RUTEN FREDRISHAVN-FREDRIKSTAD. Hot Nyekr 100,00809.08.2020 11:30:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22072020ID109386F1FVGPLFIEQARU.PNGNK 86 I blått overtrykk lettstemplet Hotkr 97,001004.08.2020 21:06:00
1 kr Auksjon
Øvrig Norge prakt & lux
B02082020ID108170F1QWDXQDUYQWQL.JPGnk 453 - RANDERS!!! 10 AUG 1958 !!! Hot Nyekr 97,00808.08.2020 19:43:00
5 kr 1877-
B31072020ID109463F1YRIIIKELROFS.JPG5 Kroner A (1945)kr 90,00407.08.2020 01:13:00
Møre og Romsdal
B27072020ID102942F1CCXFWGETOETE.JPGAverøy småformat brukt 1946kr 85,00405.08.2020 20:03:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B26072020ID102942F1GLINDTNTIRRB.JPGJenny Nystrøm 2 nisser med griser, norsk minikort. Brakr 80,00404.08.2020 20:13:00
Norge FDC før 1970
B24072020ID99871F1QVGTRHMFSEHD.JPGEuropa 1960, Norge FDC NK 490 (21119) Hotkr 75,50804.08.2020 22:15:00
Hordaland prakt & lux
B23072020ID103009F1FRLYSIWPZHEU.JPGNK 688. VAKSDAL 18-12-72.kr 75,00406.08.2020 18:10:00

Forrige   1  2  3  4  5    Neste

Generert: 04.08.2020 04:31:18