Halv provisjon i Juli måned!

104 307
48 159
252 527
617 666

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1LKRUFSKABDOR.JPGISLAND: Teater, 1994 postfrisk kr 1,500

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1TLQURZKNRRJR.JPGISLAND: Lengdesprang, 1996 postfrisk kr 2,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1VTCHVNSXQJTF.JPGISLAND: Nordens Hus i Reykjavik, 9 kr 1973 postfrisk kr 0,500

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1VOMVYXFFOJOQ.JPGISLAND: Melbær, 1984 postfrisk kr 1,500

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1GVBTHTMGRYSH.JPGISLAND: Fasaden på Nasjonalgalleriet, 1984 postfrisk kr 3,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1TWVKFJJJBCVN.JPGISLAND: Minneutgave president Bjørnsson 1952 grønn kr 2,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1RPQKDAHYBKSG.JPGISLAND: Sogsverket kraftstasjon 1956 postfrisk kr 60,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1AFWMMUHAXALH.JPGISLAND: Skogstorkenebb 1960 postfrisk kr 0,500

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1XQASTDROFHDZ.JPGISLAND: Konge i 25 år, Christian X, 10 aur 1937 postfr.kr 12,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1MNRYKCIALQSU.JPGISLAND: Geysir 35 aur 1938 postfrisk kr 3,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1JMUJYFHEXJGO.JPGISLAND: Jon Sigurdsson, 10 og 50 aur 1944 kr 4,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1HMQLWBIKEUDC.JPGISLAND: Hekla i utbrudd 1948-54 postfrisk kr 20,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1HMRDGPLSLOLL.JPGISLAND: Flagg, 1958 postfrisk kr 3,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1YTZTSYBYPIHM.JPGISLAND: Geysir 60 aur grovtagget 1947 postfrisk kr 14,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1TCWSCLFVWTIL.JPGISLAND: Alltingspresident Hannes Hafstein 1954 postfriskr 8,000

Island postfrisk & ustemplet
B29112016ID106803F1DVYGHJOEKNXW.JPGISLAND: Barn leker med rockering og kjepphest, 1989kr 6,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/55000/55304.jpg22 .*. 3 aur 1901 med variant -Avskåret øvre høyre hjørne- hkr 40,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/55000/55305.jpg33 B .*. 50 aur Gildi 1902 med variant -Nedre hjørner avskårkr 50,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59239.jpg5 .(*). 3 skill 1873 uten limkr 500,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59240.jpg3 .*. 8 skill 1873 hengslet med feilkr 250,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59241.jpg4 B .(*). 16 skill 1873 (tg. 12 3/4) uten lim med flere feilkr 100,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59265.jpg34 .*. 100 aur GILDI 1902 hengsletkr 110,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59269.jpg25 .*. 4 aur Gildi 1902 hengsletkr 100,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59225.jpg71 .*. 20 aur Fred. VIII 1912 hengsletkr 100,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59226.jpg66 .*. 6 aur Jon Sigurdsson 1911 letthengsletkr 25,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59272.jpg57 .*/o. 25 aur Chr. IX & Fred VIII 1907 hengslet og lettstpkr 50,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59228.jpg163 .*. 40 aur Chr. X 1931-33 hengslet sent. v.kr 450,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59231.jpg162 .*. 25 aur Chr. X 1931-33 hengsletkr 40,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/71000/71048.jpg6 B .*. 5 aur 1875 tg. 12 1/2 hengslet. Meget pent merke forkr 800,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59274.jpg45 .*/o. 1 kr Chr. IX 1902-04 hengslet og lettstpl.kr 45,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59345.jpg102 .*. 25 aur Chr. X 1921-22 hengsletkr 35,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/61000/61097.jpg103 .*. 40 aur Chr. X (vm IV) hengslet. Flisetg. og sent. opkr 150,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/61000/61102.jpg82 .*. 20 aur Dobbelhoder 1915-18 (vm IV) hengslet. Pent merkr 275,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/61000/61928.jpg53. *. 10 aur Chr. IX Fred. VIII 1907 hengsletkr 200,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59343.jpg217 .*. 25 aur Fisk 1940 hengsletkr 80,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59344.jpg216 .*. 10 aur Fisk 1940 hengsletkr 100,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59346.jpg140 .*. 10 kr Luftpost 1930 hengsletkr 60,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59355.jpg181-82 .*. Hengslet serie Dynjandi & Hekla 1935kr 170,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/62000/62981.jpg155. *. 75 aur Gullfoss meget letthengsletkr 200,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/59000/59342.jpg241 .*. 10 kr 1945 hengsletkr 30,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/62000/62987.jpg285. **. 10 kr Pres. S- Bjørnsson postfriskkr 100,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/52000/52491.jpg66 .*. 6 aur Sigurdsson hengsletkr 25,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/52000/52498.jpg14 .(*). 20 aur uten lim. Flere feilkr 100,000

Island postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/52000/52505.jpg51 .*. 5 aur Chr. IX og Fred. VIII 1907 hengsletkr 150,000
Island postfrisk & ustemplet
B09042016ID100931F1GBPLABAHTOPM.JPGIsland 1973 Nordens hus (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00012.07.2020 19:35:29
Island postfrisk & ustemplet
B09042016ID100931F1TVJCSFQEQFTX.JPGIsland 1973 Islandia 73 (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00012.07.2020 19:35:29
Island postfrisk & ustemplet
B02042016ID100931F1OUJLNFNZAMTF.JPGIsland 1961 Jon Sigurdsson 150 år (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00012.07.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B02042016ID100931F1TWYYZSBYISMX.JPGIsland 1961 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00012.07.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B08062017ID103331F1TCOKWIORKSSM.JPGMonnyputt Island Postfriskt "dobbelthove" 20 aur Kjøp nåkr 48,00012.07.2020 20:22:08
Island postfrisk & ustemplet
B14012018ID103777F1LVIELCBZERIF.JPGIsland årssett 1994 ** - MI 797-817 komplettkr 115,00012.07.2020 23:35:17

Generert: 12.07.2020 19:14:18