135 437
46 460
251 165
605 137

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Tjeneste porto & returmerker
B28052020ID104466F1ETGFUNWUQHFK.JPGP 16 **. Verdi HK: 1100kr Hotkr 555,001305.06.2020 14:00:00
Polen: Samlinger/lots
B12052020ID109168F1ODIROZQFODUG.JPGPolen Schaubek 1960-1974 - Nær komplett - Meget pen Hot Minstepris ikke oppnåddkr 145,00805.06.2020 21:25:23
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1PCHDYNOOYMDF.JPG1 kr 1901. Pen mynt! Se bilder Hotkr 320,00907.06.2020 20:01:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1WYLLREMQNNSE.JPG1 kr 1913. Pen mynt! Se bilder Hotkr 127,00607.06.2020 20:03:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1DDELHSOYOIOU.JPG1 kr 1912. Pen mynt! Se bilder Hotkr 145,00907.06.2020 20:04:00
Øvrig Norge prakt & lux
B26042020ID103009F1LRGCNMZQSJEX.JPGTJENESTEMERKER-PENE STEMPLER.kr 16,00408.06.2020 18:01:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25052020ID104584F1ZGWFGAGKDJLY.JPGNK2-5 - FLOTT SERIE OSCAR MED MEGET PENT TIL LUX STP  Hotkr 360,001015.06.2020 20:00:00
1 kr Auksjon
BRD stemplet
B02062020ID104483F1RHHHFMPVEVDU.jpgVÄLGÖRENHET - AFA 1139 ( 4 )  Hotkr 21,00621.06.2020 23:00:00

Nominal vare
B10072019ID330F1NPTRKVYQDVOI.JPGPrima postfrisk hefte Vikingar Verda. Pålydende 310,- Hotkr 175,0061977 stk

Annen rekvisita
B24072019ID330F1EWNROQIBLMQU.JPG1 kilo brevlommer 140*205 mm (ca 250 lommer) Hotkr 199,00523 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1841, BL 43.jpegNK 1841, BL 43. FDC. Postens Filatelitjeneste. Edvard Munchkr 25,0045 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1848.jpegNK 1848. FDC. Postens Filatelitjeneste. Kong Karl III Johan Hotkr 12,0056 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1849-50.jpegNK 1849-50. FDC. Postens Filatelitjeneste. Europamerker (CE Hotkr 20,0074 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1875, BL 44.jpegNK 1875, BL 44. FDC. Postens Filatelitjeneste. Norden-utgav Hotkr 25,0055 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1921.jpegNK 1921. FDC. Postens Filatelitjeneste. Bergen Filharmonisk Hotkr 20,0053 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1930-31, BL 47.jpegNK 1930-31, BL 47. FDC. Postens Filatelitjeneste. Norden-utkr 30,0041 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1940-41.jpegNK 1940-41. FDC. Postens Filatelitjeneste. Meteorologisk Inkr 35,0041 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1944-45.jpegNK 1944-45. FDC. Postens Filatelitjeneste. Norske Fyrtårn Vkr 25,0041 stk

Kataloger ol.
B28102019ID330F1KJDPVXJHJNEK.JPGÅrets 'Handlerkatalog 2020' Hotkr 150,00644 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
B29042020ID330F1VWGEBOPCKHOF.JPGNK 2000 .**. Miniark Nordia 2019 Hotkr 50,00554 stk

Nominal vare
B30042020ID330F1XEVWKBRLWIYO.JPGPakke med lavverdier, Pålydende 1.000,- Hotkr 400,00661 stk

Nominal vare
B03012020ID330F1MKOUOPNEYMGF.JPGPrima rull A-merker 'Sykler'. Pålydende 1.700,- Hotkr 1 100,0057 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1489.jpegNK 1489 A. **. 5,50 kr Norsk Husflid lll - Samisk Kniv, Fra Hotkr 5,0054 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1665.jpegNK 1665. **. 14,00 kr Vitenskapelige Jubiléer - D.K.N.Berg- Hotkr 20,0061 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1666.jpegNK 1666. **. 14,00 kr Vitenskapelige Jubiléer - Videnskaps- Hotkr 20,0061 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1674.jpegNK 1674. **. 23,00 kr Norsk Fauna Offset - Ulvkr 30,0041 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1690.jpegNK 1690. **. 7,00 kr Kommunikasjonsjubiléer - D/S Børøysundkr 7,0045 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1691.jpegNK 1691. **. 9,00 kr Kommunikasjonsjubiléer - D/S Oster 100kr 8,0043 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1870.jpegNK 1870. **. 15,00 kr Sjømannskirken 150 årkr 14,0045 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1883.jpegNK 1883. **. 13,00 kr Grunnloven 200 år - Eidsvold 1814 Hotkr 19,0063 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1887.jpegNK 1887. **. A-Verden Personlig Frimerke VIII - Nordlys Hotkr 45,0051 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1904.jpegNK 1904. **. A-Innland Fotograf Anders Beer Wilse 150 år -kr 17,0042 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1905.jpegNK 1905. **. 14,00 kr Fotograf Anders Beer Wilse 150 år - K Hotkr 16,0062 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1906.jpegNK 1906. **. 16,00 kr Fotograf Anders Beer Wilse 150 år - Lkr 16,0043 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1907, BL 46.jpegNK 1907, BL 46. **. 20,00 kr Fotograf Anders Beer Wilse 150 Hotkr 30,0051 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1921.jpegNK 1921. **. 31,00 kr Bergen Filharmoniske Orkester 250 årkr 28,0042 stk

Annen rekvisita
B31012020ID108104F1CURGSPEH.JPGHawid Klemlommer med KLAR bakgrunn. Størrelsen; 25/37 Hotkr 20,0054 stk

Annen rekvisita
B31012020ID108104F1UQETFGHY.JPGHawid Klemlommer med KLAR bakgrunn. Størrelsen; 37/25kr 20,0046 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
B16042020ID330F1XWVVSEVIBLQL.JPG2029. Miniark Gamle postvegar lux stemplet Hotkr 26,00892 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
B16042020ID330F1EUEQBEGFJQOY.JPG2029 .**. Miniark Gamle postvegar postfrisk Hotkr 26,00688 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1767-68.jpegNK 1767-68. FDC. Postens Filatelitjeneste. Vitenskapelige Jkr 12,0045 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1769-70.jpegNK 1769-70. FDC. Postens Filatelitjeneste. Europamerker (CE Hotkr 12,0057 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1782.jpegNK 1782. FDC. Postens Filatelitjeneste. Fridtjof Nansen 150kr 12,0043 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1791-92.jpegNK 1791-92. FDC. Postens Filatelitjeneste. Europamerker (CE Hotkr 12,0053 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1802.jpegNK 1802. FDC. Postens Filatelitjeneste. Posthorn Offset - H Hotkr 20,0074 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1807.jpegNK 1807. FDC. Postens Filatelitjeneste. Personlig Frimerke Hotkr 20,0063 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1810, BL 41.jpegNK 1810, BL 41. FDC. Postens Filatelitjeneste. Norden-utgav Hotkr 30,0061 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1818-20.jpegNK 1818-20. FDC. Postens Filatelitjeneste. Norsk Flygning 1kr 20,0042 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1818-20, BL 42.jpegNK 1818-20, BL 42. FDC. Postens Filatelitjeneste. Norsk Flykr 30,0042 stk

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1823.jpegNK 1823. FDC. Postens Filatelitjeneste. Hadeland Glassverkkr 12,0044 stk

Forrige   1  2  3  4  5    Neste

Generert: 05.06.2020 10:40:15