135 437
46 460
251 165
605 137

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Bud Kolonne sortert i synkende rekkefølge
Samlinger & lotter
B22052020ID105146F1CLNGWRNPGMMX.JPGNorge- Parti eldre --> Nyere: 42 Bilder! UTROP 1.-!!!! Hotkr 2 085,001603.06.2020 22:00:00
Tjeneste porto & returmerker
B28052020ID104466F1ETGFUNWUQHFK.JPGP 16 **. Verdi HK: 1100kr Hotkr 225,00605.06.2020 14:00:00
1 kr Auksjon
BRD stemplet
B02062020ID104483F1RHHHFMPVEVDU.jpgVÄLGÖRENHET - AFA 1139 ( 4 )  Hot Nyekr 21,00621.06.2020 23:00:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1PCHDYNOOYMDF.JPG1 kr 1901. Pen mynt! Se bilder Hotkr 175,00507.06.2020 20:01:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1DDELHSOYOIOU.JPG1 kr 1912. Pen mynt! Se bilder Hotkr 19,00507.06.2020 20:04:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1WYLLREMQNNSE.JPG1 kr 1913. Pen mynt! Se bilderkr 97,00407.06.2020 20:03:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1VUVGDGYXGNEJ.JPG1 kr 1914. Pen mynt! Se bilderkr 15,00207.06.2020 20:02:00

Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1TTYDYKLSIAQC.JPG2 svenske tokroner 1914 og 1937  Hotkr 47,00807.06.2020 20:02:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1UNTCSZUZFJVY.JPG5 svenske tokroner Oscar II Hotkr 160,00807.06.2020 20:02:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1MWHUZGGMNTDH.JPG7 kronestykker Oscar II Hotkr 90,00807.06.2020 20:04:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1WVDDLLTGHQHS.JPG8 kronestykker Gustav V 80% sølv Hotkr 34,00707.06.2020 20:03:00
1 øre 1876-1923
B31052020ID101339F1YJJFZOETMUOQ.JPG1 ØRE 1902 Hotkr 17,00615.06.2020 01:00:00
Nasjonaldrakt & bunad
B02062020ID103909F1RXKWFWEWRMTK.JPG10 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet Hot Nyekr 21,00609.06.2020 22:12:00
1 kr Auksjon
Sølvmynter
B21052020ID109384F1OYGMJVYHDIQI.JPG3 stk Henrik Wergeland minnemynd. 200kr pålydende verdi Hotkr 375,00521.06.2020 19:01:00
1 kr Auksjon
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B03052020ID109172F1REDLOBDSBOYL.JPGMinneark Drammen bypost 1. juli 1988 3 øre - nytrykkkr 8,00403.06.2020 21:30:00
Årssett og minneblokker
B27022020ID109172F1XBPLBYGOWDVU.JPGHafrsfjord -81kr 5,00304.06.2020 16:27:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27052020ID104414F1KSDMIBIRPREV.JPGNK: 354 - Løve III **kr 7,00303.06.2020 15:51:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1YDQLSXMTSJZY.JPGFinland. FDC. AFA 1729 Epleblomstkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1HKFYWLWKFPAM.JPGFinland. FDC. AFA 1689 Løvevåpenkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1LKOMKPEKOQXX.JPGFinland. FDC. AFA 1692-93 Europafrimerkerkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1WPSSFKHQERZZ.JPGFinland. FDC. AFA 1694 Albert Edelfeltkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1QAMMTCXLIJKI.JPGFinland. FDC. AFA 1695 Skogsbærkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1KMVJLBAJEEGG.JPGFinland. FDC. AFA 1702 Svalerkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1PGDPOKUHLHYO.JPGFinland. FDC. AFA 1703 Orkidèkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1YSEICXDQNOOO.JPGFinland. FDC. AFA 1727 WW II-Veteranerkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1HLFRNXDXAFJF.JPGFinland. FDC. AFA 1728 Påskehekskr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1MVXNBKQIVTRE.JPGFinland. FDC. AFA 1736 Dvergschnauserkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1SBIKYXISKMXE.JPGFinland. FDC. AFA 1737 Busstrafikkkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27052020ID104414F1PPAABVYLENIP.JPGNK: 666-667 - Tønsberg 1100 år **kr 3,00203.06.2020 16:44:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27052020ID104414F1LXQJNZWQUVKA.JPGNK: 672-673 - Hans Nielsen Hauge 200 år **kr 3,00203.06.2020 16:45:00
1 kr Auksjon
England stemplet
B27052020ID101932F1VPTNHXNMUIQJ.JPGBritish counsil 50 arkr 3,00207.06.2020 18:36:00
1 kr Auksjon
England stemplet
B27052020ID101932F1LMDLJCSTPBZW.JPGVille fugler 1966kr 3,00207.06.2020 18:39:00
1 kr Auksjon
England stemplet
B27052020ID101932F1XWLUIANPEFBD.JPGMarkblomster 1967kr 3,00207.06.2020 18:44:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1MMXVDDPZBIJA.JPGFinland. FDC. AFA 661 Finske studentkorkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1CKCQQOMZHTKS.JPGFinland. FDC. AFA 668 ILO 50 årkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1BKKTIPXXSVBJ.JPGFinland. FDC. AFA 669 Armas Järnefeltkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1WXVHCCIIQPIV.JPGFinland. FDC. AFA 674 Suppleringsverdikr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1XUDRCOHFRMPI.JPGFinland. FDC. AFA 676 Tekstilindustrikr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1XJSCGYPSTIUI.JPGFinland. FDC. AFA 677 Kjemisk industrikr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1YPTLRFXNBLUJ.JPGFinland. FDC. AFA 685 Luftpostkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1JTLDPNVGQKMO.JPGFinland. FDC. AFA 998-99 Vennskapsbyerkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1BBTVKESYFLYG.JPGFinland. FDC. AFA 1531 Fiskkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1VXZFAGBQJIHJ.JPGFinland. FDC. AFA 1532 Fuglkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1YSEEZXYTIQXX.JPGFinland. FDC. AFA 1533-34 Julaftenkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1FHNWJDJIHDMB.JPGFinland. FDC. AFA 1541-42 Nordisk Ski-VMkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1NFMBSHCRMGTE.JPGFinland. FDC. AFA 1543 Europeisk språkårkr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1ZKUCOGYVQXHD.JPGFinland. FDC. AFA 1548-49 Påskekr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1FFGIFYXTQWRY.JPGFinland. FDC. AFA 1550 Europafrimerkekr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1EUSCKFRXUKYX.JPGFinland. FDC. AFA 730-31 Nordens Huskr 3,00205.06.2020 15:00:00
1 kr Auksjon
Finland FDC og brev
B27052020ID102898F1BSJCPXQSIZBC.JPGFinland. FDC. AFA 810-11 Nordisk Rådkr 3,00205.06.2020 15:00:00

Generert: 03.06.2020 13:08:17