135 437
46 460
251 165
605 137

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Bud Kolonne sortert i synkende rekkefølge
Tjeneste porto & returmerker
B28052020ID104466F1ETGFUNWUQHFK.JPGP 16 **. Verdi HK: 1100kr Hotkr 555,001305.06.2020 14:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25052020ID104584F1ZGWFGAGKDJLY.JPGNK2-5 - FLOTT SERIE OSCAR MED MEGET PENT TIL LUX STP  Hotkr 360,001015.06.2020 20:00:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1DDELHSOYOIOU.JPG1 kr 1912. Pen mynt! Se bilder Hotkr 145,00907.06.2020 20:04:00
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1PCHDYNOOYMDF.JPG1 kr 1901. Pen mynt! Se bilder Hotkr 320,00907.06.2020 20:01:00
Polen: Samlinger/lots
B12052020ID109168F1ODIROZQFODUG.JPGPolen Schaubek 1960-1974 - Nær komplett - Meget pen Hot Minstepris ikke oppnåddkr 145,00805.06.2020 21:25:23
1 Kr 1875-1917
B01062020ID330F1WYLLREMQNNSE.JPG1 kr 1913. Pen mynt! Se bilder Hotkr 127,00607.06.2020 20:03:00
1 kr Auksjon
BRD stemplet
B02062020ID104483F1RHHHFMPVEVDU.jpgVÄLGÖRENHET - AFA 1139 ( 4 )  Hotkr 21,00621.06.2020 23:00:00
Øvrig Norge prakt & lux
B26042020ID103009F1LRGCNMZQSJEX.JPGTJENESTEMERKER-PENE STEMPLER.kr 16,00408.06.2020 18:01:00

Øvrige Norske kunstnerkort
B26052020ID103360F1DXPWQLFVSRIG.jpgJulekort? Milly Heegaard (Damm M H 474) Hotkr 350,00905.06.2020 20:06:00

Kataloger ol.
B22112019ID330F1FEMICTCMVHQU.jpgNorgeskatalogen 2020 Hotkr 425,00941 stk
Finnmark prakt & lux
B24052020ID103009F1YKABWLSMFRPI.JPGNK 757. KÅRHAMN 17-10-75. Hotkr 225,00908.06.2020 18:00:00
Oppland
B24052020ID56389F1IYIBFQRXSUIB.jpgFra Grotli Hotkr 54,00905.06.2020 13:56:00

Etter 1999 Nk 1382 -
B16042020ID330F1XWVVSEVIBLQL.JPG2029. Miniark Gamle postvegar lux stemplet Hotkr 26,00892 stk
Island stemplet
B23052020ID104128F1RFPZWXWFLASR.JPGIsland AFA 241B - verdi 480 NOK Hotkr 80,00823.06.2020 11:51:07
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B29052020ID103360F1BKOQINICWJRW.jpgRec-brev Reich, krigspost Polen st. Krakow 4.3.1940 Hotkr 170,00808.06.2020 22:00:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1TTYDYKLSIAQC.JPG2 svenske tokroner 1914 og 1937  Hotkr 47,00807.06.2020 20:02:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1UNTCSZUZFJVY.JPG5 svenske tokroner Oscar II Hotkr 160,00807.06.2020 20:02:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1MWHUZGGMNTDH.JPG7 kronestykker Oscar II Hotkr 90,00807.06.2020 20:04:00
Lot, samlinger & partier
B31052020ID104967F1WVDDLLTGHQHS.JPG8 kronestykker Gustav V 80% sølv Hotkr 34,00707.06.2020 20:03:00
Oslo
B28052020ID104889F1GPMGNRKHLMUT.JPGPostkort - Oslo - Rådhuset - nr 1 Hotkr 120,00707.06.2020 20:14:00

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1802.jpegNK 1802. FDC. Postens Filatelitjeneste. Posthorn Offset - H Hotkr 20,0074 stk
Nasjonaldrakt & bunad
B02062020ID103909F1RXKWFWEWRMTK.JPG10 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet Hotkr 28,00709.06.2020 22:12:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B03062020ID102942F1OWXDFXZSHGVW.JPGElbjørg Øien Sameunger og isbjørn småformat brukt 1947 Hot Nyekr 55,00710.06.2020 20:11:00
Norge FDC 1990-1999
B31052020ID105068F1FMIJMEXUMEJT.JPGNYTT ÅRTUSEN. FDC EIDSVOLL 31.12.1999. Hotkr 149,00707.06.2020 21:29:00
Kjell Aukrust
B04062020ID104889F1FWERQISNUCBD.JPGSign postkort -Aukrust - Nisse med fuglenek og gris - Hot Nyekr 52,00711.06.2020 21:35:00
Tjeneste porto & returmerker
B06052020ID103009F1YIKDTLTKISFI.JPGNK TJ.14. POSTFRISK** (800,-) Hotkr 125,00708.06.2020 18:01:00

Norge FDC etter 2009
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge-fdc/1849-50.jpegNK 1849-50. FDC. Postens Filatelitjeneste. Europamerker (CE Hotkr 20,0074 stk
Norge FDC 1990-1999
B28052020ID103360F1FELPVSKWKCQL.jpgFDC 1995 Frigjeringsjubileet, Bagn Bygdesamling, Bagn Hotkr 49,00707.06.2020 11:01:00
P. Lillo-Stenberg
B28052020ID106387F1WZKIYUDVHFSV.JPGP. Lillo-Stenberg – nisser rir gris Hotkr 43,00707.06.2020 21:18:00
Norge FDC 1980-1989
B26052020ID99871F1HGCVJHJZDSFN.JPGJuleposten 1985, Norge FDC NK 986-87 (20138) Hotkr 13,50709.06.2020 22:20:00
Norge FDC etter 2009
B24052020ID102877F1LTPIYMVQEOPJ.JPGFDC 2020 NK2030 Fredsjublieum " Gjøvik " Hotkr 148,00707.06.2020 19:44:00
Nyere utenlandske sedler
B02042019ID93258F1MONHWJJPXSCC.JPGZambia 50 kwacha 2007 Hotkr 22,00708.06.2020 18:35:00
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B23052020ID107303F1THSSLHXXTUEW.JPGReg brev pent stemplet Briseid 10-12-62  Hotkr 188,00623.06.2020 23:48:00

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1905.jpegNK 1905. **. 14,00 kr Fotograf Anders Beer Wilse 150 år - K Hotkr 16,0062 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1665.jpegNK 1665. **. 14,00 kr Vitenskapelige Jubiléer - D.K.N.Berg- Hotkr 20,0061 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1666.jpegNK 1666. **. 14,00 kr Vitenskapelige Jubiléer - Videnskaps- Hotkr 20,0061 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/norway/1883.jpegNK 1883. **. 13,00 kr Grunnloven 200 år - Eidsvold 1814 Hotkr 19,0063 stk

Etter 1999 Nk 1382 -
B16042020ID330F1EUEQBEGFJQOY.JPG2029 .**. Miniark Gamle postvegar postfrisk Hotkr 26,00688 stk

Nominal vare
B30042020ID330F1XEVWKBRLWIYO.JPGPakke med lavverdier, Pålydende 1.000,- Hotkr 400,00661 stk
Gml. Fotografier
B22052020ID107723F1VQPJXLJVLJJO.jpgBuss Setesdal Bilruter Hotkr 60,00605.06.2020 15:40:00
B20052020ID107303F1KWETFDDEKJRT.JPGBrev pent Røyknes 30-8-71 ( Vennesla kommune)  Hotkr 95,00620.06.2020 22:35:00

Nominal vare
B10072019ID330F1NPTRKVYQDVOI.JPGPrima postfrisk hefte Vikingar Verda. Pålydende 310,- Hotkr 175,0061977 stk
Sølvmynter
B27052020ID108888F1IYMCHOHYCGQF.JPGUSA:1$ Silver Eagle.1986–2014: 20stk i kapsel, 1oz SØLV Hotkr 3 750,00606.06.2020 18:01:00
Tjeneste porto & returmerker
B28052020ID104466F1NHZFFFJWCZVD.JPGP 13a ** Hotkr 86,00605.06.2020 14:00:00
Hordaland
B16052020ID61724F1GCMXEXQTBDIB.JPGBergen. Torvalmenning. Bil ( Skarpmoen 1107) Hotkr 280,00613.06.2020 17:35:20
Etter 1999 Nk 1382 -
B27052020ID102898F1CGEPHCHNYCOX.JPGPersonlig frimerke. OL 1964, 50 år etter Hotkr 38,00605.06.2020 14:00:00
Norge FDC 1980-1989
B26052020ID99871F1GXJCMLEQYVES.JPGEventyrverden, Norge FDC NK 962-65 (20136) Hotkr 25,50609.06.2020 20:17:00
Norge FDC 1970-1979
B26052020ID99871F1FPVYUVJGXWCU.JPGHans Nielsen Hauge, Norge FDC NK 672-73 (20125) Hotkr 8,50609.06.2020 21:59:00
Norge FDC 1980-1989
B26052020ID99871F1NGBDZCXNYXMV.JPGFjell i Antarktis, Norge FDC NK 966-67 (20134) Hotkr 16,50609.06.2020 23:14:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B04062020ID104889F1RJBCKFRZODUI.JPGSign postkort - wimo - Barn og gris - Hot Nyekr 33,00611.06.2020 20:40:00

Forrige   1  2  3  4  5    Neste

Generert: 05.06.2020 10:49:35