116 093
28 984
256 540
642 447

Norge FDC 1980-1989
B21092020ID109564F1KVJWRDSOOVHP.JPGKomplett FDC 1984 Nyekr 30,00123.09.2020 08:17:03
Norge FDC 1980-1989
B21092020ID109564F1ORFHQYZHCNQO.JPGKomplett FDC 1989 Nyekr 30,00123.09.2020 08:16:25
Julekort
B02092020ID109463F1EUUPRTQIWFPQ.JPGFint julemotiv med Norsk flagg.kr 15,00123.09.2020 07:20:58
Trygve M. Davidsen
B02092020ID109463F1AUEGLOBJYNCB.JPGFar hugger juletre.(Akvarell av Trygve M.Davidsen)kr 15,00123.09.2020 07:20:58
Julekort
B02092020ID109463F1LEAZEJVPNZAB.JPGLiten gutt med kjelke.kr 15,00123.09.2020 07:20:22
Fastpris
Norge FDC 1990-1999
B22092020ID109564F1NNHEWLTLXUMD.JPGKomplett FDC 1991 Nyekr 40,00123.09.2020 07:06:35

Skillingsmerker (NK 1-21)
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/157000/157824.jpg16-19. *. Lot 8 ustemplete skilling posthorn. Hk(600). Nyekr 125,00123.09.2020 06:27:55

Skillingsmerker (NK 1-21)
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/157000/157644.jpg21 II. *. Letthengslet 7 sk med mørkgul gummi. En lavere tg. Nyekr 90,00123.09.2020 06:27:29
Europa/CEPT - postfrisk
B21052020ID100704F1XONOJZDGAIRB.JPG14352. PORTUGAL Mi 2074-75. Europamerker 1995 ** kr 14,00123.09.2020 02:35:56
Øvrige Øst Europa
B09072019ID106621F1LYNYUQKWSDLG.JPG##BULGARIA 1995 P.fr. Sett - ANIMALS IN ANTARCTICA##kr 12,00123.09.2020 01:50:20
Europa/CEPT - postfrisk
B27122019ID100704F1XLIVISCUVDFR.JPG12921. ROMANIA. Europamerker 1993, Miniark **kr 10,00123.09.2020 01:35:25
Europa/CEPT - postfrisk
B27122019ID100704F1WNDDHKRIRPXH.JPG12918. ØSTERRIKE. Europamerke 1992 **kr 3,00123.09.2020 01:35:25
Europa/CEPT - postfrisk
B27122019ID100704F1KJGTNBKBRCEN.JPG12901. MONACO. Europamerker CEPT 1991 ** kr 9,00123.09.2020 01:35:24
Europa/CEPT - postfrisk
B27122019ID100704F1KTZSBOLVHCNE.JPG12898. HELLAS. AFA 1792-93, Europamerker 1991 **kr 10,00123.09.2020 01:35:23
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B24102017ID103360F1HXXRWTDKFSOH.jpgPostkort st.KNAPSTAD 16.12.1960 (1823)kr 20,00123.09.2020 01:35:19
1 kr Auksjon
Øvrige høytidskort
B17092020ID109022F1RMGYNMWHXGYI.JPGKort, postgått.kr 1,00123.09.2020 01:19:00
Commandoes
2015B102944F1APLKTWIBJBFS.JPGCommandoes samlebok nr. 14kr 70,00123.09.2020 00:58:53
Pocketbøker
2015B102944F1ITTZJCNBRDTP.JPGDonald Pcocket Nr, 40 - 1981 1. utgavekr 20,00123.09.2020 00:57:52
Commandoes
2015B102944F1YVHHYXFJQJSN.JPGCommandoes samlebok nr. 10kr 70,00123.09.2020 00:57:52
Øvrige Norske kunstnerkort
B31012017ID103360F1SUSYCIUZIMRP.jpgJulekort Knut Yran?? (Mittet serie 2677)kr 30,00123.09.2020 00:35:20
1 kr Auksjon
Julekort
B17092020ID109022F1WBCQRLWUVCLP.JPGJulekort, postgått, stempletkr 1,00123.09.2020 00:31:00
1 kr Auksjon
Julekort
B17092020ID109022F1WGRKUULESSRL.JPGAune, Julekort, postgått, stempletkr 1,00123.09.2020 00:27:00
1 kr Auksjon
Julekort
B17092020ID109022F1CTRMFRJMKXUE.JPGJulekort, postgått, stempletkr 1,00123.09.2020 00:26:00
1 kr Auksjon
Julekort
B17092020ID109022F1FAFHTEPPKKNI.JPGJulekort, postgått, stempletkr 3,00223.09.2020 00:21:00
Europa/CEPT - postfrisk
B05052020ID100704F1UEEICCFQRLTM.JPG14048. MONACO Mi 1859-60. Europamerker 1988 **kr 10,00123.09.2020 00:20:17
1 kr Auksjon
Julekort
B17092020ID109022F1XSMHEUDWZNNG.JPGJulekort, postgått, stempletkr 1,00123.09.2020 00:08:00
Buskerud
B18122019ID105003F1SQAVEVBBYJUY.JPGDrammen, Theatret, Thunes Stiftelsekr 125,00122.09.2020 23:52:27
Julekort
B01092020ID109463F1BOOGWUTDVCMK.JPGNisse på skøyter.kr 35,00122.09.2020 23:51:13
Hordaland
B20022020ID103218F1ZBBZYRTEVYGW.jpgNærøydalen mot Stalheimskleiven og Sivlefoss.kr 5,00122.09.2020 23:50:00
Oslo
B19022020ID103218F1UGJHNRSLLVOD.jpgOslo. Karl Johansgate. Harstad S99A2kr 9,00222.09.2020 23:47:00
Sogn og Fjordane
B19022020ID103218F1UCMSMTLKEYKC.jpgLusterfjord - Feigefoss Sogn-Sognefjord. nr.197 Bergum kr 5,00122.09.2020 23:46:00
Julekort
B01092020ID109463F1STCEONHPLQYO.JPG2 Nisser danser.kr 35,00122.09.2020 23:36:16
Akershus Brev & Hjemstedsfilateli
B08092020ID108641F1YVMFWCWRJCRB.JPGJessheim.kr 30,00122.09.2020 23:35:24
Oppland
B19042020ID103218F1KSFTRDMYHDMY.jpgGlittertind, Jotunheimen. Normann G-4-95kr 5,00122.09.2020 23:29:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16052020ID109022F1OHLMJYNBMZGP.JPGPostfrisk NK 1181 Type 1xkr 20,00122.09.2020 23:17:50
Sogn og Fjordane
B19042020ID103218F1JOPUZXBOYSPU.jpgSommer ved Sognefjorden. E.A. Vikesland 098-90kr 5,00122.09.2020 23:09:00
B08092020ID108641F1VOFNKESZDRGJ.JPGAsker.kr 25,00122.09.2020 23:05:27
Nordland
B18042020ID103218F1KIVVTGEPJWBR.jpgMeyergården Hotell, Mo i Rana. Mittet. Fotohuset - Mokr 10,00122.09.2020 22:55:00
Hordaland
B02052020ID68828F1MLHZRBULNGHZ.JPGUlvik i Hardanger - prima kort!kr 20,00122.09.2020 22:51:07
Oslo
B14022020ID103218F1HDTQKDHFWITT.jpgOslo. Monolitten i Vigelandsanlegget. Oppi, småformatkr 7,00222.09.2020 22:38:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10052020ID100704F1ADHRQIXNBOBX.JPG14203. Nk 634-35. Folketelling **kr 4,00122.09.2020 22:35:33
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10052020ID100704F1HYRVDSVKPBXC.JPG14200. Nk. 628-29. Johan Hjort ** kr 5,00122.09.2020 22:35:33
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1BUTRHLGHQCLQ.JPGNorge NK 955 pænt stempletkr 7,00222.09.2020 22:33:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1UJRGQDUYSQJH.JPGNorge NK 700 pænt stempletkr 7,00222.09.2020 22:31:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1LWWLSDJVKMBN.JPGNorge NK 1339 pænt stempletkr 7,00222.09.2020 22:30:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1VUREDCCSIWNG.JPGNorge NK 1342 pænt stempletkr 5,00122.09.2020 22:30:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B19092020ID104128F1NVORDINUYMCD.JPGNorge NK 32* - verdi 250 NOKkr 18,00322.09.2020 22:30:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1CAPCQUWKCKIJ.JPGNorge NK 1262 pænt stempletkr 7,00222.09.2020 22:30:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1PSPNSIYFPDKR.JPGNorge NK 1328 pænt stempletkr 9,00322.09.2020 22:30:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19092020ID104128F1YHUGNWJPQGMH.JPGNorge NK 1341 pænt stempletkr 5,00122.09.2020 22:30:00