116 093
28 984
256 540
642 447

Danmark stemplet
B21092020ID66369F1MPBWTVODXUNY.JPGDANMARK. LITE RIKSVÅPEN. AFA 899 RUNDSTEMPLET Nyekr 3,00028.09.2020 21:29:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B21092020ID66369F1DHNAKRSLGVIR.JPGDANMARK: FRIMERKEUTSTILLINGEN HAFNIA 87. AFA 888 Nyekr 1,00028.09.2020 21:01:00
Danmark stemplet
B21092020ID101932F1BLESPIEXJBKN.JPGDiverse provisorier Nyekr 39,00030.09.2020 15:20:00
Danmark stemplet
B20092020ID107878F1TUQPVUBLMPRM.JPGDanmark Afa nr. 1973 - 1977 - stempletkr 80,00027.09.2020 22:28:00
Danmark stemplet
B20092020ID107878F1GCMZZKGBGOYB.JPGDanmark Afa nr. 1847 - 1851 - stempletkr 80,00027.09.2020 22:27:00
Danmark stemplet
B20092020ID107878F1VWKHWFCOMJWJ.JPGDanmark Afa nr. 1824 - stempletkr 15,00027.09.2020 22:25:00
Danmark stemplet
B20092020ID102905F1HQOJBTQDXUPF.JPGDANMARK se skan u/stempelkr 1,00027.09.2020 17:30:00
Danmark stemplet
B20092020ID102905F1SUXXKONQWHZT.JPGDANMARK se skan x 2 merkerkr 2,00027.09.2020 17:29:00
Danmark stemplet
B20092020ID102905F1MYCKERVPEWVE.JPGDANMARK se skan x 2 merkerkr 2,00027.09.2020 17:28:00
Danmark stemplet
B20092020ID102905F1BXEGMEDQSJWN.JPGDANMARK se skan x 2 merkerkr 2,00027.09.2020 17:26:00
Danmark stemplet
B20092020ID102905F1SFPGHGJOBFBY.JPGDANMARK se skan x 3merkerkr 3,00027.09.2020 17:25:00
Danmark stemplet
B20092020ID102905F1KHWWEIFXFXKJ.JPGDANMARK se skankr 1,00127.09.2020 17:22:00
Danmark stemplet
B20092020ID101932F1BFVUSOJQRQLO.JPGBølgelinje 1905-1912kr 12,00030.09.2020 11:54:00
Danmark stemplet
B17092020ID107723F1RMEGHLFSMBYX.jpgLot Posten 300 år 1924kr 25,00101.10.2020 17:47:00
Danmark stemplet
B16092020ID104772F1IGZNCYXOWBOL.JPGdanmark 8798N 1 stk 2 kr Chr X AFA 151kr 38,00026.09.2020 22:00:00
Danmark stemplet
B16092020ID104772F1MEBYGDNLXTRB.JPGDanmark N1095 Sæt 9 mærker FrederikVIII AFA 54-59kr 10,00026.09.2020 22:00:00
Danmark stemplet
B16092020ID104772F1LGRDIEQMQDCM.JPGDanmark N548 Pæn sæt Chr IX AFA 47 - 51kr 20,00026.09.2020 22:00:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B14092020ID104486F1ONYXDJEQHUEU.JPGDanmark i stemplet. 18 stk forskjellige merker.kr 1,00026.09.2020 18:34:00
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1XAVNRMHRWFUQ.JPGDanmark Afa nr. 1787 - stemplet - LUX Bornholmkr 60,00026.09.2020 11:50:23
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1MOKDDMPYFKLX.JPGDanmark Afa nr. 1747a - stempletkr 25,00026.09.2020 11:50:23
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1MGIQOCWTESUS.JPGDanmark Afa nr. 1738 - 1739 + 1938a - 1939a - stempletkr 50,00026.09.2020 11:35:21
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1DRCWHRTDWUSL.JPGDanmark Afa nr. 1719A - stempletkr 20,00026.09.2020 11:35:20
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1OEJCPZYBPLLJ.JPGDanmark Afa nr. 1718 - stempletkr 15,00026.09.2020 11:35:20
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1YPSXIWHGOVMQ.JPGDanmark Afa nr. 402E - stempletkr 10,00026.09.2020 11:35:20
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1XDCFLWEXLNGR.JPGDanmark Afa nr. 1619E - stempletkr 15,00026.09.2020 11:35:20
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1TZEOJBXWDAPH.JPGDanmark Afa nr. 1614E - 1615E - stempletkr 30,00026.09.2020 11:35:20
Danmark stemplet
B12092020ID107878F1HHVVOGXEJDXR.JPGDanmark Afa nr. 1606E - 1609E - stempletkr 50,00026.09.2020 11:35:20
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B07092020ID101932F1HRKYVOLEPHQT.JPGMalerier 1985-86kr 1,00007.10.2020 14:50:21
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B07092020ID101932F1XMDQNLEXHJXF.JPGFlora danica 200 arkr 1,00007.10.2020 14:37:53
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1EGIQOADBHIAC.JPG(652) med reklame var. Mangler rødfargekr 80,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1NEOQLXBMJDTP.JPG(651) med reklamekr 40,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1GEDMGLRVJURT.JPG(650) med reklamekr 40,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1RCOGPHDJFZWV.JPG(649) Afa.4 og 7 nummerst.kr 60,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1FSWTXXRIJIPQ.JPG(648) Afa.3kr 60,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1MCLIJWQZVLHI.JPG(647) Afa.3kr 50,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1NNNUPFPKSICR.JPG(646) Afa.5 LUX nr.211kr 200,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B30082020ID103764F1GZWJDEIOEGOI.JPG(645) Afa 245kr 10,00004.10.2020 19:51:00
Danmark stemplet
B27082020ID104772F1DHJVCFOUXXAW.JPGDanmark N250 Pæn fulrandet AFA nr 5kr 150,00026.09.2020 22:05:39
Danmark stemplet
B27082020ID104772F1JVQCBCIBKUGG.GIFDanmark 8529N Chr10 60 år AFA 186 - 95kr 50,00026.09.2020 22:05:39
Danmark stemplet
B26082020ID104702F1BFQAKPCZXAEA.JPGDK. Lot med 7 gamel Julemerker inkl. bedre. Kike!kr 30,00023.09.2020 20:21:35
Danmark stemplet
B23082020ID50403F1VUVGDGYXGNEJ.JPGDanmark afa 1812 lux stkr 10,00024.09.2020 20:35:23
Danmark stemplet
B23082020ID50403F1ZWYYTUOGEIDO.JPGDanmark afa 1814 lux stkr 10,00024.09.2020 20:35:22
Danmark stemplet
B23082020ID107878F1EFPFNCCPIEQQ.JPGDanmark Afa nr. 402E Stempletkr 10,00027.09.2020 10:23:01
Danmark stemplet
B11082020ID58233F1SIWLUPSEBTMC.JPGDANMARK - AFA nr 27 by (A-351)kr 5,00026.09.2020 08:50:21
Danmark stemplet
B11082020ID58233F1QCXJWXAJHQEE.JPGDANMARK - AFA nr 18 y (A-351)kr 65,00026.09.2020 08:50:21
Danmark stemplet
B11082020ID58233F1UDGCTYPLJLTN.JPGDANMARK - AFA nr 31 (A-351)kr 35,00026.09.2020 08:50:21
Danmark stemplet
B11082020ID58233F1XCEVXFZCDBGC.JPGDANMARK - AFA nr 31 (A-351)kr 35,00026.09.2020 08:50:21
Danmark stemplet
B10082020ID102888F1SUUPLXXIPGAZ.JPGDANMARK 3 ÅTTERE PENT STEMPLETkr 1,00005.10.2020 20:37:44
Danmark stemplet
B10082020ID58233F1GSMDYCAVGGYG.JPGDANMARK - AFA 11 (1000)kr 25,00026.09.2020 08:50:21
Danmark stemplet
B16072020ID103360F1EROFHXMPMGUX.jpgDanmark 2000; miniark bruksmerker st. 2020kr 20,00024.09.2020 21:57:08