133 192
62 858
225 299
595 459

B
Øvrige utenlandske kunstnerkort
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/202000/202155a.jpg Perm med ca 120 utenlandske kunstnerkortkr 250,000
B
B25102020ID109463F1GLFEJQIEVFAH.JPGMalt motivkr 12,000
B
B06052020ID103360F1LKRYJMHTQUXI.jpgGratulasjonskort barnemotiv (LF 1178 e) st. 1993kr 20,000
B
B27032020ID103360F1OHGJVYXRINQT.jpgSvensk påskekort (miniformat) H sign. E Y ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1QKVBRXXZFHFM.jpgSvensk påskekort (miniformat) G sign. Ingeborg Kleinkr 20,000
B
B27032020ID103360F1IBYNLRESVABU.jpgSvensk påskekort (miniformat) D signert MI ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1EFJRBVVGNEAT.jpgSvensk påskekort (miniformat) Bkr 20,000
B
B27032020ID103360F1ABTSEQDJFYYP.jpgSvensk påskekort (miniformat) Akr 20,000
B
B10032020ID103360F1HVKPICDJEFUI.jpgDansk Patriotkort sign. H Jensenius-19?kr 25,000
B
B10032020ID103360F1LNAVEQBUNJAV.jpgSvensk påskekort (nZo serie 317) st.Stavanger 1919kr 20,000
B
B08032020ID103360F1DLJMDHRBDLVC.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 6402) st. 1964kr 20,000
B
B04032020ID103360F1ESHNODRQRSFJ.jpgJulekort Stina Broomë (Mittet 5307 PMB) st. Oslo 1956kr 20,000
B
B04032020ID103360F1JBKODJDRFBMY.jpgJulekort Gunila S. (Mittet 5308 PMB) st. Skreia 1953kr 20,000
B
B14082019ID107573F1CRMRVDBOULRE.JPGSvensk gratulasjonskort stmp Mårbacken 5.4.48kr 30,000
B
B24022019ID107573F1UDBBPHINPGUJ.JPG"Julkvitter", Kerstin Frykstrand.kr 20,000
B
B24022019ID107573F1KJKYVNPSAZLI.JPGBarn tenner lys. Maja Synnergren.kr 20,000