132 024
77 776
236 255
760 623

B
V merker uten vannmerke (NK 274-293)
B12092022ID107279F1MRTUOSCXIEWM.JPGNK 277 5 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 3,000
B
B12092022ID107279F1KWHBSSSFXJIX.JPGNK 274 1 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 30,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/217000/217950.jpg 283. Praktstp SLATTUM 13 10 41 på 25 øre V.kr 40,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/166000/166243.jpg 283. Rettvendt fullstp DRØBAK 20-10-41.kr 25,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/166000/166112.jpg 283. Rettvendt lett fullstp TRONDHEIM 21-10-41.kr 25,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/205000/205779.jpg 283. Praktstp SANDNES 25-9-41 på 25 øre V.kr 30,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/220000/220341.jpg 293. Vertikalt par prakt stp MOSS 28-11-41.kr 100,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/220000/220339.jpg 274-91. Nær kpl serie V-merker u/vm med ekte stp. Hk(1332).kr 400,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/220000/220288.jpg 274-92. Kpl serie V-merker uten vm med ekte stp.kr 990,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/220000/220116.jpg 292. Lett maskinstp 1941 på 5 kr V. Garantistp FCM bak.kr 600,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/216000/216555.jpg 292. Bruksstp 2 deler VARDØ 19-11-41 på 5 kr V.kr 400,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/214000/214167.jpg 290-91. Begge kronemerker ekte bruksstp.kr 175,000
B
B19052022ID107279F1MSQDNUURBBGK.JPGNK 276 3 øre V-merke u/ vm signert FCMkr 50,000
B
B02052022ID107279F1LHNTYLAU.JPG NK 289 1.00 kr V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 3,000
B
B02052022ID107279F1TVBSQVSWPXUY.JPGNK 286 40 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 5,000
B
B02052022ID107279F1MAUVDVEFSGOO.JPGNK 283 25 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 2,000
B
B02052022ID107279F1WBWXTNQNXNMS.JPGNK 279 10 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 1,000
B
B24032022ID107279F1BQXLMIBVEVHW.JPGNK 293 10 øre Hvit V stemplet rett tidkr 100,000
B
B24032022ID107279F1UMDMGKTPCQDO.JPGNK 292 5.00 kr V-merke u/ vm signert Engerkr 750,000
B
B24032022ID107279F1EGDSCHYQXZKW.JPGNK 291 2.00 kr V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 300,000
B
B24032022ID107279F1PFQWCSFCLDWS.JPGNK 290 1.50 kr V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 95,000
B
B24032022ID107279F1NNCHUSQKKNEP.JPGNK 288 60 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 10,000
B
B24032022ID107279F1QOXZZIOQRMRU.JPGNK 284 30 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 35,000
B
B24032022ID107279F1VNNBNTCHZCFY.JPGNK 282 20 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 1,000
B
B24032022ID107279F1HUSATSJCQSLX.JPGNK 281 15 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 120,000
B
B24032022ID107279F1OOMMZVJFIWPS.JPGNK 280 12 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 130,000