134 125
Auksjoner n
90 371
29 698
Salg i r
99 415
Bud i r

S
Romania
B15122022ID106621F1UMBBTIKLFHDU.JPG##ROMANIA 1995 P.fr. Sett - OCEAN SHIPS## Kjp nkr 17,00010.02.2023 00:05:17
S
Romania
B02112022ID106621F1JOKCCZTGAEQY.JPG##ROMANIA 2005 P.fr. Sett - SCOUTING##kr 17,00009.02.2023 23:39:11
S
Romania
B27112022ID105068F1GFYESFPLKECI.PNGSLUMP ROMANIA MED KUNST.kr 3,00012.02.2023 17:35:18
S
Romania
B21012023ID99908F1RSTMPFUJEINF.JPGRomania 3 stk. albumark 1994-1932kr 100,00011.02.2023 16:05:37
S
Romania
B17112021ID106621F1PEWDUHKCQCNE.JPG##ROMANIA 1976 P.fr. Sett - HUNTABLE ANIMALS## Kjp nkr 23,00013.02.2023 01:20:20
S
Romania
B15102021ID106621F1LFUSMPILTUBO.JPG##ROMANIA 1977 P.fr. Sett - PROTECTED ANIMALS##kr 25,00013.02.2023 01:20:20
S
Romania
B10012023ID106621F1NRHTAHQOODYI.JPG##ROMANIA 2008 P.fr. Sett - FLORA & FAUNA## Kjp nkr 18,00008.02.2023 00:35:25
S
Romania
B10122022ID106621F1GUDNZPWBJYRI.JPG##ROMANIA 1989 P.fr. Sett - PERSONALITIES## Kjp nkr 6,00008.02.2023 00:05:22
S
Romania
B10122022ID106621F1SPDSCGBKQVUR.JPG##ROMANIA 1989 P.fr. Sett - EMERGENCY SERVICES## Kjp nkr 22,00008.02.2023 00:05:21
S
Romania
B15122022ID106621F1VNOKQOEYLFNC.JPG##ROMANIA 1988 P.fr. Sett - OL, SEOUL II## Kjp nkr 14,00008.02.2023 00:05:21
S
Romania
B11122022ID106621F1DHLOWVRLZRRX.JPG##ROMANIA 2005 P.fr. Stripe - CHRISTMAS## Kjp nkr 7,00008.02.2023 00:05:21
S
Romania
B25122022ID106621F1YZPCLTQXCQEJ.JPG##ROMANIA 2008 P.fr. Sett - MUSHROOMS## Kjp nkr 32,00014.02.2023 00:50:53
S
Romania
B17112021ID106621F1YXSVUZFQUAMC.JPG##ROMANIA 1969 P.fr. Sett - APOLLO 9 & 10## Kjp nkr 8,00014.02.2023 00:50:53
S
Romania
B02112022ID106621F1JCPMBNVZYTLL.JPG##ROMANIA 1967 P.fr. Sett - PERSONALITIES##kr 12,00014.02.2023 00:50:53
S
Romania
B08012023ID106621F1LGPVXCMFYRTJ.JPG##ROMANIA 1971 P.fr. M/A - BARKEN IN VENICE## Kjp nkr 15,00012.02.2023 01:05:32
S
Romania
B08012023ID106621F1FVHJPMHWRLAF.JPG##ROMANIA 2005 P.fr. Sett - EASTER## Kjp nkr 6,00012.02.2023 00:51:07
S
Romania
B27122022ID100931F1MCEQTWNWLSIT.JPG90% rabatt: Romania 1982 Ungdomsforbundet (Stemplet) Kjp nkr 1,00007.02.2023 17:05:28
S
Romania
B27122022ID100931F1WFYDXQHLJHPR.JPG90% rabatt: Romania 1981 Frimerkets dag (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.02.2023 17:05:28
S
Romania
B27122022ID100931F1ZUKXZVLPXMJP.JPGRomania 1981 Douankommisjonen (Postfrisk) Kjp nkr 25,00007.02.2023 16:20:32
S
Romania
B27122022ID100931F1JBPLFBHSTITM.JPG90% rabatt: Romania 1980 OL i Moskva (Postfrisk) Kjp nkr 36,00007.02.2023 16:20:31
S
Romania
B27122022ID100931F1HUSYUMCYBNCX.JPG90% rabatt: Romania 1978 VM i fotball (Postfrisk) Kjp nkr 60,00007.02.2023 12:35:48
S
Romania
B27122022ID100931F1TYKQZOYZCCOD.JPG90% rabatt: Romania 1978 VM i fotball (Postfrisk) Kjp nkr 7,00007.02.2023 12:35:48
S
Romania
B25122022ID100931F1ZVECHUEQIUSK.JPG90% rabatt: Romania 1977 Donaukommisjonen (Postfrisk) Kjp nkr 50,00012.02.2023 18:51:49
S
Romania
B25122022ID100931F1NGCXZVMNETMF.JPG90% rabatt: Romania 1976 OL Innsbruck (Stemplet) Kjp nkr 9,00012.02.2023 17:07:17
S
Romania
B25122022ID100931F1DEEFUQJTOJOM.JPG90% rabatt: Romania 1975 Samlingen av R. (Stemplet) Kjp nkr 1,00012.02.2023 17:07:10
S
Romania
B25122022ID100931F1UYEFTVIGHNXW.JPG90% rabatt: Romania 1975 Int. kvinner (Stemplet) Kjp nkr 1,00012.02.2023 17:07:03
S
Romania
B25122022ID100931F1RUEOOTXOCFYQ.JPG90% rabatt: Romania 1974 VM i fotball (Postfrisk) Kjp nkr 85,00012.02.2023 17:06:52
S
Romania
B25122022ID100931F1RFUUFXDVFQAF.JPG90% rabatt: Romania 1974 Intereuropa (Stemplet) Kjp nkr 6,00012.02.2023 16:50:47
S
Romania
B25122022ID100931F1ETBKMOQEWQWV.JPG90% rabatt: Romania 1973 Antifascisme (Stemplet) Kjp nkr 1,00012.02.2023 16:50:43
S
Romania
B25122022ID100931F1XVWWFZONHGQC.JPG90% rabatt: Romania 1972 OL Mchen (Stemplet) Kjp nkr 85,00012.02.2023 16:50:35
S
Romania
B25122022ID100931F1EGGWUKZKGOJB.JPG90% rabatt: Romania 1972 OL Mchen (Stemplet) Kjp nkr 110,00012.02.2023 16:50:42
S
Romania
B25122022ID100931F1ZHOSYWLJLKEK.JPG90% rabatt: Romania 1972 OL Sapporo (Stemplet) Kjp nkr 5,00012.02.2023 16:50:42
S
Romania
B22122022ID100931F1KBLORYOTVQDP.JPG90% rabatt: Romania 1972 Bukarest Stasjon (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 21:20:16
S
Romania
B22122022ID100931F1KXEJRUMYPGRV.JPG90% rabatt: Romania 1971 Neagoe Basarab (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 20:50:51
S
Romania
B22122022ID100931F1DYOREJAQRRIY.JPG90% rabatt: Romania 1971 Int. r mot rasisme (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 20:50:31
S
Romania
B22122022ID100931F1BXFHYZVVYEWF.JPG90% rabatt: Romania 1970 Maleri Miro (Stemplet) Kjp nkr 8,00009.02.2023 20:50:31
S
Romania
B22122022ID100931F1DFSLELKMFYYT.JPG90% rabatt: Romania 1970 Apollo 13 (Stemplet) Kjp nkr 6,00009.02.2023 20:50:31
S
Romania
B22122022ID100931F1YSBUFUTEVEGD.JPG90% rabatt: Romania 1970 Ian Coza (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 20:50:31
S
Romania
B22122022ID100931F1NIPBPHELPBXE.JPG90% rabatt: Romania 1964 OL i Tokyo (Stemplet) Kjp nkr 8,00009.02.2023 18:50:30
S
Romania
B22122022ID100931F1OWUXNUYZYRWT.JPG90% rabatt: Romania 1962 Ungdomfestival (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 18:50:30
S
Romania
B22122022ID100931F1ZCOGOJWCCKRM.JPG90% rabatt: Romania 1962 VM i hndball (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 18:50:30
S
Romania
B22122022ID100931F1MWOLRABLJITV.JPG90% rabatt: Romania 1960 Partikongress (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 17:50:19
S
Romania
B22122022ID100931F1QHUCKBSDFDJZ.JPG90% rabatt: Romania 1959 Balkanlekene (Postfrisk) Kjp nkr 17,00009.02.2023 17:50:18
S
Romania
B22122022ID100931F1UMWYRKUJWVUQ.JPG90% rabatt: Romania 1952 5-rsplanen (Stemplet) Kjp nkr 6,00009.02.2023 17:50:18
S
Romania
B22122022ID100931F1VMOVEWUFGINA.JPG90% rabatt: Romania 1932 Kong Karl II (Stemplet) Kjp nkr 1,00009.02.2023 17:50:17
S
Romania
B22122022ID100931F1LIKGFBJFGKDQ.JPG90% rabatt: Romania 1931 Timbrul-Aviatei (Postfrisk) Kjp nkr 1,00009.02.2023 17:50:17
S
Romania
B22122022ID100931F1YQKHBNAGDSFK.JPG90% rabatt: Romania 1907 Fattigomsorg (Stemplet) Kjp nkr 6,00009.02.2023 17:50:17
S
Romania
B20122022ID100931F1KRLVJQNCGELU.JPG90% rabatt: Romania 1879 Fyrst Karl I (Stemplet) Kjp nkr 4,00007.02.2023 21:35:30
S
Romania
B20122022ID100931F1BPEEBOLCDUOL.JPG90% rabatt: Romania 1872 Fyrst Karl I (Stemplet) Kjp nkr 22,00007.02.2023 21:35:30
S
Romania
B20122022ID100931F1NITJMECXNIFY.JPG90% rabatt: Romania 1872 Fyrst Karl I (Stemplet) Kjp nkr 6,00007.02.2023 21:35:30

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9    Neste