129 297
48 922
257 776
668 941

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Ungarn
B21042021ID103009F1VHUGVCKXKPIQ.JPGUNGARN 1871-2009.I 6 ALBUM (godt besatt 1979-2003) Kjøp nåkr 1 000,00008.06.2021 21:10:00

S
Ungarn
B08052021ID109313F1HXCTYRRLNEWL.JPGUtvalgshefte Ungarnkr 25,00022.05.2021 11:23:00
S
Ungarn
B24042021ID107463F1JZBKKCECNMBM.JPG1962 - stemplet 40 fillers kr 1,00016.05.2021 14:08:00
B
Ungarn
B22042021ID109463F1BXGYJOYDFXFO.JPGAFA : 3184/86. Berømte fly og flygere. (1978)kr 3,000
S
Ungarn
B04042021ID99871F1GETJBONSRWCM.JPGMiniaturer, (ngarn AFA 2655-61, postfrisk (24752)kr 15,00031.05.2021 09:35:11
S
Ungarn
B04042021ID99871F1RVUEDDRUPRJB.JPGMalerier, Ungarn AFA 2855-61, postfrisk (24751)kr 15,00031.05.2021 09:35:11
S
Ungarn
B04042021ID99871F1LSYOKWPJVYFJ.JPGFrimærkets Dag, Ungarn AFA 1420 (24750)kr 3,00031.05.2021 08:56:43
S
Ungarn
B23032021ID109463F1PFJQIROHUDPK.JPGUngarn - 100 stk. ++. (001)kr 9,00018.05.2021 06:52:40
S
Ungarn
B20032021ID109463F1MHZCBLMDMHNM.JPGFotball - Ark. Stemplet. (1972)kr 7,00015.05.2021 23:20:41
S
Ungarn
B18032021ID106621F1VCCMOKRXQETY.JPG##UNGARN 1984 P.fr. Sett - MUSHROOMS## Kjøp nåkr 10,00018.05.2021 00:07:26
S
Ungarn
B17032021ID106621F1GGKXECNTZOMF.JPG##UNGARN 1964 P.fr. Sett - DAY OF THE STAMP.....Les## Kjøp nåkr 6,00020.05.2021 00:52:01
S
Ungarn
B27022021ID101864F1RCNVOHUNERGS.jpgUngarn. Lot ca. 60 merker.kr 5,00015.05.2021 20:51:05
S
Ungarn
B20022021ID109463F1PGNKCCKVYEGH.JPG90 små Ark. Totalt 900stk.merker. Stemplet. kr 50,00022.05.2021 01:22:00
S
Ungarn
B23012021ID109463F1NKEBKGHBVWQE.JPG4 stk. Bunter. Frimerker kr 20,00022.05.2021 02:21:16
B
Ungarn
B04012021ID109463F1UUAFYQYKOMLW.JPGAFA : 1810. Flygningens historie. 1962.kr 1,000
S
Ungarn
B01012021ID109463F1CFHEOHRJMOFZ.JPGKonvelutt, Dania 68.kr 15,00021.05.2021 21:22:46
S
Ungarn
B07102020ID100496F1OJENSBMOVLIC.JPGHUN: 60 talletkr 10,00025.05.2021 18:21:58
S
Ungarn
B07102020ID100496F1HWJKTGGHTLEA.JPGHUN: Portomerkerkr 5,00025.05.2021 18:21:58
S
Ungarn
B07102020ID100496F1AJAHHTEVVWXP.JPGHUN: Portomerker tagget 11 1/4 og 15kr 5,00025.05.2021 18:21:58
S
Ungarn
B06102020ID106621F1RQDXPLMEGLUL.JPG##UNGARN 1986 P.friskt - GRAPES## Kjøp nåkr 3,00019.05.2021 00:08:23
S
Ungarn
B22092020ID103360F1YYYIWELQTATJ.jpgUngarn 1955; Frimerkets dag (komponisten Bela Bartok)kr 25,00020.05.2021 22:05:56
S
Ungarn
B22092020ID103360F1VWMSLBDPTNND.jpgUngarn 1953; pakkepostmerker, provisorierkr 10,00020.05.2021 22:05:56
S
Ungarn
B22092020ID103360F1NUUQEQDGYLJZ.jpgUngarn 1952; serie oktoberrevolusjonen 35 årkr 20,00020.05.2021 22:05:56
S
Ungarn
B22092020ID103360F1BWPEVSLSICMO.jpgUngarn 1952; serie OL Helsinkikr 25,00020.05.2021 22:05:56
S
Ungarn
B100931F1CINPXJCG.JPG90% rabatt: Ungarn 1966 EM i friidrett (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00019.05.2021 13:20:29
S
Ungarn
B100931F1CRDOPMEP.JPG90% rabatt: Ungarn 1974 KSSE-konferanse (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00019.05.2021 13:20:29
S
Ungarn
B100931F1SKHHURCE.JPG90% rabatt: Ungarn 1969 Revolusjonen 1919 (Postfrisk) Kjøp nåkr 4,00019.05.2021 13:20:29
S
Ungarn
B03092020ID103360F1EPXMCKHQZRTN.jpgUngarn 1896; brevmerke Tusenårs-jubileumkr 20,00021.05.2021 22:50:45
S
Ungarn
B01082020ID103360F1HUTTWAIURDTH.jpgBrev Ungarn st. Ôrkeny 1957kr 20,00018.05.2021 21:05:54
S
Ungarn
B30072020ID103360F1HGLYOEODUPUV.jpgUngarn 1979; Soz-Philex'78 utstilling **kr 20,00016.05.2021 15:44:19
S
Ungarn
B30072020ID103360F1ZMFVIUTHFXKI.jpgUngarn 1978: MA Praha 1978 **kr 20,00016.05.2021 15:44:15
S
Ungarn
B30072020ID103360F1DEDJWQOQSHFD.jpgUngarn 1977: MA Soz-Philex 1977, utstilling Berlinkr 25,00016.05.2021 15:44:11
S
Ungarn
B30072020ID103360F1YPCUQBKCHDLI.jpgUngarn 1976; Viking-1 romstasjon **kr 20,00016.05.2021 15:44:07
S
Ungarn
B30072020ID103360F1NBHNRHNHDFHL.jpgUngarn 1975; Helsingfors-konferansen **kr 20,00016.05.2021 15:44:03
S
Ungarn
B30072020ID103360F1DAXCRJAMJVLB.jpgUngarn 1973; Apollo 17 **kr 20,00016.05.2021 15:43:59
S
Ungarn
B30072020ID103360F1IOURCPEPNBXJ.jpgUngarn 1972; Frimerkets dag 1972 **kr 20,00016.05.2021 15:43:55
S
Ungarn
B30072020ID103360F1CPXQZKFCEUHE.jpgUngarn 1973; MA Spacecraft Venus-8 **kr 20,00016.05.2021 15:43:52
S
Ungarn
B30072020ID103360F1SVLIFBOISKSB.jpgUngarn 1973; IBRA'73, frimerkeutstillingkr 20,00016.05.2021 15:43:42
S
Ungarn
B30072020ID103360F1HXAGQDTBMJFR.jpgUngarn 1973; Maleri av T C Kosztna **kr 15,00016.05.2021 15:50:17
S
Ungarn
B30072020ID103360F1VMULMPPUGUVX.jpgUngarn 1973; Skylab **kr 20,00016.05.2021 15:50:17
S
Ungarn
B30072020ID103360F1BTDYNIPHNWSP.jpgUngarn 1972; Historisk 750årsjubileum **kr 20,00016.05.2021 15:50:17
S
Ungarn
B30072020ID103360F1JTHARDQXDNML.jpgUngarn 1972; OL München / Sapporo **kr 30,00016.05.2021 15:05:18
S
Ungarn
B30072020ID103360F1DMBXNWOOBFXU.jpgUngarn 1972; MA Apollo-15 **kr 20,00016.05.2021 15:05:18
S
Ungarn
B30072020ID103360F1TMLPWRMQDYCF.jpgUngarn 1970; MA Nederlandske malerier **kr 20,00016.05.2021 13:20:23
S
Ungarn
B29072020ID103360F1PMZKXZCJNFVK.jpgUngarn 1939/40: to utgaver *kr 20,00025.05.2021 18:21:58
S
Ungarn
B08072020ID103360F1JBQJLJKIZRTM.jpgUngarn 1951; serie portofrimerkerkr 30,00024.05.2021 21:50:34
S
Ungarn
B08072020ID103360F1ANTFFAMUKVUP.jpgUngarn 1946; serie portofrimerkerkr 30,00024.05.2021 21:50:34
S
Ungarn
B22062020ID106621F1SZOHPFWVPKWJ.JPG##UNGARN 1975 P.fr. Sett - USA/CCCP SPACE COMPANY## Kjøp nåkr 13,00018.05.2021 04:35:19
S
Ungarn
B23112019ID102877F1JWRNYPGD.JPGRundstemplet Ungarn 1930 talletkr 9,00019.05.2021 20:05:26
S
Ungarn
B23112019ID102877F1MOLTOUKE.JPGRundstemplet Ungarn 1930 talletkr 9,00019.05.2021 20:05:25

Forrige   1  2  3    Neste