130 279
Auksjoner nå
42 949
Fastprisvarer
264 435
Salg siste 12mnd
678 341
Bud siste 12mnd

 
 
Bud Ingen
O
Ungarn
B01032021ID104486F1COYQQSJZFFPV.JPGUngarn FDC fra 21.2.1985 Nyekr 1,00013.03.2021 18:14:00
S
Ungarn
B27022021ID101864F1RCNVOHUNERGS.jpgUngarn. Lot ca. 60 merker.kr 5,00006.03.2021 19:30:00
S
Ungarn
B21092020ID103009F1TDJGMCQEQZSQ.JPGUNGARN.AFA 2877.(miniark)kr 150,00003.03.2021 20:35:00
O
Ungarn
B22022021ID104486F1KBFXYETUBDMB.JPGUngarn FDC fra 2.4.1985 kr 1,00006.03.2021 18:14:00
S
Ungarn
B20022021ID109463F1PGNKCCKVYEGH.JPG90 små Ark. Totalt 900stk.merker. Stemplet. kr 50,00006.03.2021 00:35:17
S
Ungarn
B11022021ID109024F1UYWJYCIKHCQQ.JPGUngarn-serien 5 års plan/skip-3Ft HU1183-1951kr 5,00011.03.2021 18:35:21
S
Ungarn
B11022021ID109024F1ITWMIYPJUISA.JPGUngarn-4 merker i serien tall fra 1953 (14, 20, 40 og 6kr 10,00011.03.2021 18:35:21
S
Ungarn
B11022021ID109024F1LRBCFGHAEPVT.JPGUngarn 3 merker i serien postkontorer fra 1951kr 10,00011.03.2021 18:35:21
S
Ungarn
B11022021ID109024F1XFTHRLSRZLZD.JPGUngarn. 2 store merker i serien Romskip fra 74/75kr 10,00011.03.2021 18:35:21
S
Ungarn
B11022021ID109024F1NPRXRYNWLVOH.JPGUngarn-2 merker i serien modeller 40 og 50Ft fra 1954kr 10,00011.03.2021 18:21:06
S
Ungarn
B11022021ID109024F1IIDVDZIBKRAR.JPGUngarn-14 merker serien bygninger, skoler, utdanning ..kr 35,00011.03.2021 18:20:18
S
Ungarn
B30012021ID103451F1XEAGQZPGPPPZ.JPGUngarn, 2 miniark 1947 **kr 400,00006.03.2021 20:05:39
S
Ungarn
B23012021ID105844F1XCJSMSVIWEOG.JPGUngarn fdc kroningen 30 desember 1916 Michel 188-9kr 100,00004.03.2021 14:05:46
S
Ungarn
B23012021ID109463F1NKEBKGHBVWQE.JPG4 stk. Bunter. Frimerker kr 20,00006.03.2021 01:21:51
S
Ungarn
B14012021ID103631F1BGGSPDHXLPFK.JPGUngarn stempet ryddelotkr 2,00006.03.2021 23:53:48
S
Ungarn
B09012021ID109168F1SUVMVSMQQDIA.JPGUngarn 1950-1960 - 4,5 plansjesider - Stempletkr 50,00010.03.2021 22:05:38
B
Ungarn
B04012021ID109463F1UUAFYQYKOMLW.JPGAFA : 1810. Flygningens historie. 1962.kr 1,000
S
Ungarn
B01012021ID109463F1CFHEOHRJMOFZ.JPGKonvelutt, Dania 68.kr 15,00005.03.2021 20:42:05
S
Ungarn
B11112020ID103169F1TIFMTKDKXKXT.JPGUngarn Afa 971-72kr 2,00004.03.2021 22:06:16
S
Ungarn
B11112020ID103169F1RPJCOGUTQSKY.JPGUngarn Afa 969kr 5,00004.03.2021 22:06:16
S
Ungarn
B11112020ID103169F1FSWRDGUXOROQ.JPGUngarn Afa 967kr 1,00004.03.2021 22:06:16
S
Ungarn
B11112020ID103169F1QBYFHTORIOME.JPGUngarn Afa 958kr 3,00004.03.2021 22:06:16
S
Ungarn
B11112020ID103169F1ZLMRBVBGTPAN.JPGUngarn Afa 864-81 minus 3 stkkr 10,00004.03.2021 22:06:16
S
Ungarn
B07102020ID100496F1OJENSBMOVLIC.JPGHUN: 60 talletkr 10,00006.03.2021 17:22:18
S
Ungarn
B07102020ID100496F1HWJKTGGHTLEA.JPGHUN: Portomerkerkr 5,00006.03.2021 17:22:17
S
Ungarn
B07102020ID100496F1AJAHHTEVVWXP.JPGHUN: Portomerker tagget 11 1/4 og 15kr 5,00006.03.2021 17:22:17
S
Ungarn
B06102020ID106621F1RQDXPLMEGLUL.JPG##UNGARN 1986 P.friskt - GRAPES## Kjøp nåkr 3,00009.03.2021 23:20:44
S
Ungarn
B22092020ID103360F1YYYIWELQTATJ.jpgUngarn 1955; Frimerkets dag (komponisten Bela Bartok)kr 25,00011.03.2021 21:35:58
S
Ungarn
B22092020ID103360F1VWMSLBDPTNND.jpgUngarn 1953; pakkepostmerker, provisorierkr 10,00011.03.2021 21:35:58
S
Ungarn
B22092020ID103360F1NUUQEQDGYLJZ.jpgUngarn 1952; serie oktoberrevolusjonen 35 årkr 20,00011.03.2021 21:35:58
S
Ungarn
B22092020ID103360F1BWPEVSLSICMO.jpgUngarn 1952; serie OL Helsinkikr 25,00011.03.2021 21:35:58
S
Ungarn
B100931F1CINPXJCG.JPG90% rabatt: Ungarn 1966 EM i friidrett (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00003.03.2021 12:06:08
S
Ungarn
B100931F1CRDOPMEP.JPG90% rabatt: Ungarn 1974 KSSE-konferanse (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00003.03.2021 12:06:08
S
Ungarn
B100931F1SKHHURCE.JPG90% rabatt: Ungarn 1969 Revolusjonen 1919 (Postfrisk) Kjøp nåkr 4,00003.03.2021 12:06:09
S
Ungarn
B03092020ID103360F1EPXMCKHQZRTN.jpgUngarn 1896; brevmerke Tusenårs-jubileumkr 20,00012.03.2021 22:20:22
S
Ungarn
B01082020ID103360F1HUTTWAIURDTH.jpgBrev Ungarn st. Ôrkeny 1957kr 20,00009.03.2021 20:35:46
S
Ungarn
B30072020ID103360F1HGLYOEODUPUV.jpgUngarn 1979; Soz-Philex'78 utstilling **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1ZMFVIUTHFXKI.jpgUngarn 1978: MA Praha 1978 **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1DEDJWQOQSHFD.jpgUngarn 1977: MA Soz-Philex 1977, utstilling Berlinkr 25,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1YPCUQBKCHDLI.jpgUngarn 1976; Viking-1 romstasjon **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1NBHNRHNHDFHL.jpgUngarn 1975; Helsingfors-konferansen **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1DAXCRJAMJVLB.jpgUngarn 1973; Apollo 17 **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1IOURCPEPNBXJ.jpgUngarn 1972; Frimerkets dag 1972 **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1CPXQZKFCEUHE.jpgUngarn 1973; MA Spacecraft Venus-8 **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1SVLIFBOISKSB.jpgUngarn 1973; IBRA'73, frimerkeutstillingkr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1HXAGQDTBMJFR.jpgUngarn 1973; Maleri av T C Kosztna **kr 15,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1VMULMPPUGUVX.jpgUngarn 1973; Skylab **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1BTDYNIPHNWSP.jpgUngarn 1972; Historisk 750årsjubileum **kr 20,00007.03.2021 14:50:20
S
Ungarn
B30072020ID103360F1JTHARDQXDNML.jpgUngarn 1972; OL München / Sapporo **kr 30,00007.03.2021 14:05:59
S
Ungarn
B30072020ID103360F1DMBXNWOOBFXU.jpgUngarn 1972; MA Apollo-15 **kr 20,00007.03.2021 14:05:59

Forrige   1  2  3    Neste


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter