129 066
Auksjoner n
128 035
175 561
Salg i r
566 621
Bud i r

S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B26092023ID104128F1PRNJNARQOKKF.JPGSovjet AFA 672-75*- verdi 100 NOKkr 8,00003.10.2023 22:00:00
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B26092023ID104128F1QAJHESQOLPCE.JPGSovjet AFA 474U-475U**- verdi 1.500 NOKkr 10,00003.10.2023 22:00:00
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B09092021ID106621F1ALOKXFWTGEIP.JPG##CCCP 1984 P.fr. Sett - WWII TANKS## Kjp nkr 7,00001.10.2023 23:37:00
O
Sovjet postfrisk & ustemplet
B16092023ID111499F1ETHEWHPRBBVK.JPGNorCollect: CCCP 2 x miniarkkr 1,00115.10.2023 20:06:00
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B15092023ID112231F1QZLDQHWTWHCF.JPGRUSSIA FAMOUS ADMIRALS MINIATURE SHEET 1989 MNH (223)kr 20,00006.10.2023 02:35:37
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B15092023ID112231F1VVJQZMRLMLOQ.JPGRUSSIA DUCKS MINIATURE SHEET 1994 MNH (333)kr 35,00006.10.2023 02:35:37
B
Sovjet postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/218000/218443.jpg **. Stock card with 3 MNH sets.kr 50,000
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B09072023ID100931F1KFKPCFMCPCQK.JPGSovjetunionen 1990 Hjelpefond (Postfrisk) Kjp nkr 10,00002.10.2023 20:20:38
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B19062023ID100931F1CELIKXDUOQND.JPG90% rabatt: Sovjet 1983 Stratosfreballong (Postfrisk) Kjp nkr 175,00002.10.2023 12:20:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B06072023ID100931F1HTDEKKHKOLBX.JPGSovjetunionen 1987 Maleri Rde Plass (Postfrisk) Kjp nkr 8,00002.10.2023 11:50:34
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B06072023ID100931F1QTSMBPJINSWN.JPGSovjetunionen 1983 Russiske frimerker 125 r(Postfrisk) Kjp nkr 8,00007.10.2023 17:19:08
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B06072023ID100931F1QGWZGRAQLURR.JPGSovjetunionen 1983 Sozphilex (Postfrisk) Kjp nkr 25,00007.10.2023 12:20:24
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B05072023ID100931F1SUTSDVBVYDJY.JPGSovjetunionen 1981 Picasso 100 r (Postfrisk) Kjp nkr 15,00006.10.2023 17:21:36
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1NFEZYMXXQKMN.JPGSovjetunionen 1980 OL i Moskva (Postfrisk) Kjp nkr 29,00006.10.2023 16:05:30
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1EGDMEUFNOPBG.JPGSovjetunionen 1978 OL i Moskva (Postfrisk) Kjp nkr 32,00003.10.2023 18:20:26
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1YUOCVMWCBPRS.JPGSovjetunionen 1977 Ny forfatning (Postfrisk) Kjp nkr 10,00003.10.2023 18:20:26
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1HJJCHRTXYIZI.JPGSovjetunionen 1977 OL i Moskva (Postfrisk) Kjp nkr 44,00003.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1CYSOPRZTFPHU.JPGSovjetunionen 1977 Rubens 400 r (Postfrisk) Kjp nkr 9,00003.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1RLKYTXWCCGPM.JPGSovjetunionen 1976 OL i Moskva (Postfrisk) Kjp nkr 32,00003.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B04072023ID100931F1DWTBYWKNBPPC.JPGSovjetunionen 1976 Rembrandt 370 r (Postfrisk) Kjp nkr 41,00003.10.2023 16:50:23
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1UIERRWWOHUHK.JPGSovjetunionen 1976 Maleri (Postfrisk) Kjp nkr 8,00003.10.2023 16:20:22
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1SQUZZKFDAHVL.JPGSovjetunionen 1976 OL Montreal (Postfrisk) Kjp nkr 13,00003.10.2023 16:20:22
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1NRILVGHUEGQB.JPGSovjetunionen 1975 Expo 76 Okinawa (Postfrisk) Kjp nkr 10,00002.10.2023 20:50:43
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1TFWLWGFMWYEP.JPGSovjetunionen 1975 FN 30 r (Postfrisk) Kjp nkr 8,00002.10.2023 20:50:43
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1WBYKDVHUJCUM.JPGSovjetunionen 1974 Maleri (Postfrisk) Kjp nkr 9,00002.10.2023 20:50:43
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1GHFYSDDHAZNA.JPGSovjetunionen 1973 Kosmonautenes dag (Postfrisk) Kjp nkr 13,00002.10.2023 20:50:43
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1AFUVCGFRQHDW.JPGSovjetunionen 1973 Kosmonautenes dag (Postfrisk) Kjp nkr 13,00002.10.2023 20:50:42
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1XMYIQNHLJDPK.JPGSovjetunionen 1972 OL i Mnchen (Postfrisk) Kjp nkr 17,00002.10.2023 17:05:24
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1KLVPYDFPEDFO.JPGSovjetunionen 1972 OL i Mnchen (Postfrisk) Kjp nkr 10,00002.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1WKPHBGMTWMVP.JPGSovjetunionen 1972 OL i Sapporo (Postfrisk) Kjp nkr 25,00002.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1KQRTKYDNGDTQ.JPGSovjetunionen 1972 OL i Sapporo (Postfrisk) Kjp nkr 10,00002.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1HXDNBFYIEUNU.JPGSovjetunionen 1971 Blomster (Postfrisk) Kjp nkr 11,00002.10.2023 16:50:27
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B03072023ID100931F1TXWVDVHLHVEP.JPGSovjetunionen 1970 Seieren 25 r (Postfrisk) Kjp nkr 10,00002.10.2023 16:50:26
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1SFGEBPLOYNTQ.JPGSovjetunionen 1969 Romforskning (Postfrisk) Kjp nkr 25,00002.10.2023 16:50:26
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1QTXCJIEXMFEK.JPGSovjetunionen 1969 Spartakiade (Postfrisk) Kjp nkr 9,00002.10.2023 16:50:26
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1GYJWAKZLXVEK.JPGSovjetunionen 1969 Kosmonautenes dag (Postfrisk) Kjp nkr 17,00002.10.2023 12:35:21
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1XPKSIVKZXBBI.JPGSovjetunionen 1969 Sojus 4 og 5 (Postfrisk) Kjp nkr 20,00002.10.2023 11:50:23
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1VSGRDMQSJQKQ.JPGSovjetunionen 1968 TV-satellit Orbita (Postfrisk) Kjp nkr 27,00002.10.2023 11:50:28
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1HVOQKASKNQDM.JPGSovjetunionen 1968 OL i Mexico (Postfrisk) Kjp nkr 10,00001.10.2023 12:20:36
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1JUGYHBQPHMET.JPGSovjetunionen 1968 Sovjetarmeen 50 r (Postfrisk) Kjp nkr 23,00001.10.2023 11:50:36
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1YGAMGLOPUFCT.JPGSovjetunionen 1967 Komsomol 50 r (Postfrisk) Kjp nkr 25,00001.10.2023 11:50:36
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B02072023ID100931F1ETIULJDSDJNU.JPGSovjetunionen 1967 Komsomol 50 r (Stemplet) Kjp nkr 25,00001.10.2023 11:50:36
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1ISCRORCFSLJU.JPGSovjetunionen 1967 Oktoberrevolusjonen 50 r(Postfrisk) Kjp nkr 29,00006.10.2023 21:21:01
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1JYGSVONQBJZX.JPGSovjetunionen 1967 Frimerkeutstilling (Postfrisk) Kjp nkr 22,00006.10.2023 19:36:23
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1CXZLUOZXADXQ.JPGSovjetunionen 1967 Expo 67 Montreal (Postfrisk) Kjp nkr 15,00006.10.2023 19:37:32
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1XNQAKQXLNHIM.JPGSovjetunionen 1966 Schota Rustaveli (Postfrisk) Kjp nkr 22,00006.10.2023 19:37:32
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1YQMVTDYZZOFU.JPGSovjetunionen 1966 Verdensmesterskap (Postfrisk) Kjp nkr 73,00006.10.2023 17:50:42
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1WXPNTCBRWYAI.JPGSovjetunionen 1966 25. Partidag (Postfrisk) Kjp nkr 15,00006.10.2023 11:50:25
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1EKKNPDLGJGVS.JPGSovjetunionen 1965 EM i basketball (Postfrisk) Kjp nkr 27,00006.10.2023 11:39:49
S
Sovjet postfrisk & ustemplet
B01072023ID100931F1WGBIYKEGPMHD.JPGSovjetunionen 1965 Radioen 70 r (Postfrisk) Kjp nkr 25,00004.10.2023 22:20:41

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9    Neste