116 798
26 597
256 515
640 589

Norge FDC 2000-2009
B19092020ID103353F1WWDEJRBJWWPS.JPGFDC NK 1448-49 i 4 blokker st Tananger se scan Hot Nyekr 87,00524.09.2020 20:18:00
Norge FDC 2000-2009
B19092020ID103353F1RXOWZNLMPQKX.JPGFDC kort NK 1393 luksstemplet Tønsberg se scan Nyekr 12,00224.09.2020 19:10:00
Norge FDC 2000-2009
B19092020ID103353F1GVCNLBLYSJBQ.JPGFDC kort NK 1616 st Eidsvoll se scan Nyekr 14,00324.09.2020 18:51:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID104033F1WRGAVCLOKDKP.JPGFDC Hk 1514 Norsk Skieventyr -Morgedalkr 5,00022.09.2020 20:00:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1NHRYKESCMZOV.JPGPersonjubiléer, Norge FDC NK 1473-74 (22025)kr 3,00029.09.2020 19:16:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1KPXOSXKEASBF.JPGByjubileer, Norge FDC NK 1471-72 (22024)kr 3,00129.09.2020 22:15:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1INGNBCLJGSES.JPGNiels Henrik Abel, Norge FDC NK 1469-70 (22023)kr 3,00029.09.2020 21:13:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1XQEBSUHWNICT.JPGFotballforbund, Norge FDC NK 1461-64 (22022)kr 3,00029.09.2020 21:11:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1QFHXZWEVYEXB.JPGEuropa 2002, Norge FDC NK 1481-82 (22021)kr 3,00029.09.2020 20:09:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1MUENVLDEPJZZ.JPGKongens Garde, Norge FDC NK 1626-27 (22020)kr 3,00029.09.2020 19:07:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1IIFHPCRFGCAL.JPGMarint liv, Norge FDC NK 1624-25 (22019)kr 3,00029.09.2020 23:05:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID99871F1DJUHGIKNRRLL.JPGPersonligt frimerke, Norge FDC NK 1623 (22018)kr 3,00029.09.2020 22:03:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID103353F1FOCBLJKJXXBP.JPGFDC NK 1469-70 luksstemplet Oslo Sentrum se utgiver/sca Hotkr 22,00523.09.2020 19:01:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID103353F1ASRUFRLTTYYL.JPGFDC NK 1471-72 luksstemplet Oslo Sentrum se scankr 26,00423.09.2020 19:01:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID103353F1ZVDEBNBBDMSK.JPGFDC ? Automatmerke st Grensen 22.5.03 se scankr 5,00223.09.2020 19:06:00
Norge FDC 2000-2009
B15092020ID103353F1DKOQLTWRMJEW.JPGFDC NK 1483-84 Nordia 2002 se scankr 5,00123.09.2020 19:06:00
Norge FDC 2000-2009
B14092020ID105844F1XVQCWAIWNPIO.JPGPOSTTERMINALEN H TROMSØ 20.04.01 FDC FRITID NK 1424-5kr 20,00125.09.2020 17:33:00
Norge FDC 2000-2009
B14092020ID105844F1QCSNQSMO.JPGNORSKE FRIMERKER 150ÅR FDC ARK SIGNERT MORKEN + FINGERkr 10,00125.09.2020 15:08:00
Norge FDC 2000-2009
B14092020ID105844F1QQQEQXDTBLSX.JPGNORGE I 2000 ÅR 01.01.2000 NYTT ÅRTUSEN 2stk IKKE FDCkr 20,00125.09.2020 14:54:00
Norge FDC 2000-2009
B14092020ID105844F1FDUTLQPJWAPK.JPGNORGE I 2000 ÅR 15.9.2000 FDC NYTT ÅRTUSEN 2stkkr 56,00225.09.2020 14:19:00
Norge FDC 2000-2009
B13092020ID61724F1BHBVYWSUGSGF.JPGOtto Sverdrup miniark ( BL 25)kr 10,00027.09.2020 20:19:00
Norge FDC 2000-2009
B13092020ID61724F1DQHHBMKEVXJO.JPGNorden XIV miniark ( BL 24)kr 10,00027.09.2020 20:17:00
Norge FDC 2000-2009
B13092020ID107064F1DXLQNGETPCZL.JPGFørstedagsbrev 2002 NK 1481 HALDEN Sirkuskr 27,00227.09.2020 20:18:00
Norge FDC 2000-2009
B13092020ID107064F1VNNBNTCHZCFY.JPGFørstedagsbrev 2000 NK 1519Bø HALDEN på kortkr 26,00227.09.2020 20:05:00
Norge FDC 2000-2009
B13092020ID107064F1AHMEUVXRFEVQ.JPGFørstedagsbrev 2007 NK 1641 Kong Harald V på kortkr 9,00127.09.2020 18:43:00
Norge FDC 2000-2009
B12092020ID108836F1MZYCGBGHVVVJ.JPGPOSTEN 350 ÅR HELSAK (Frimerke påtrykt konv) 15.4.2005kr 20,00026.09.2020 14:05:28
Norge FDC 2000-2009
B12092020ID108836F1DHKWOBHZESAN.JPGPOSTEN 350 ÅR HELSAK (Frimerke påtrykt konv) 15.4.2005kr 20,00026.09.2020 14:05:28
Norge FDC 2000-2009
B12092020ID108836F1PGFGDMJIMPQY.JPGPOSTEN 350 ÅR HELSAK (Frimerke påtrykt konv) 15.4.2005kr 20,00026.09.2020 14:05:28
Norge FDC 2000-2009
B12092020ID108836F1RIFNMQECMVDT.JPGPOSTEN 350 ÅR HELSAK (Frimerke påtrykt konv) 15.4.2005kr 20,00026.09.2020 13:52:19
Norge FDC 2000-2009
B12092020ID104033F1KZKERSYUFCDN.JPGFDC - Hk 1337 m/perfin - Logo Oslo 1000 år kr 8,00120.09.2020 20:00:00
Norge FDC 2000-2009
B12092020ID104033F1LULZOZMDQSPX.JPGFDC - Hk 1591-92- Kongehus 100år-Logo frim.utstillingkr 8,00120.09.2020 20:00:00
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1FLRICVQGFXHC.JPG(CS) FDC 2010 NK1761-NK1764 vignett 6-9kr 10,00026.09.2020 16:06:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1BIZUMBYPAWGN.JPG(CS) FDC 2010 NK1761-NK1764 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:06:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1KWHZUMLBIEZX.JPG(CS) FDC 2010 NK1761-NK1764 BL39 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:06:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1KOBFVPJHSQJG.JPG(CS) FDC 2006 NK1626-NK1627 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:06:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1XOPUXOSGMIIE.JPG(CS) FDC 2006 NK1626-NK1627 BL31 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:05:57
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1GXGSUCRXWDEY.JPG(CS) FDC 2005 NK1571-NK1575 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:05:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1FLXFSDFJKUGH.JPG(CS) FDC 2005 NK1569-NK1570 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:05:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1LUKAMGTGGXYX.JPG(CS) FDC 2005 NK1569-NK1570 BL27 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:05:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1KVKLWWYDGWHI.JPG(CS) FDC 2003 NK1506-NK1508 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:05:56
Norge FDC 2000-2009
B10092020ID102335F1OMDQOJKGKYEN.JPG(CS) FDC 2003 NK1506-NK1508 BL23 vignett 1kr 10,00026.09.2020 16:05:56
Norge FDC 2000-2009
B09092020ID61724F1EEVGGJUOSAHM.JPGNorsk kunst I (NK 1700 -03)kr 12,00023.09.2020 17:47:00
Norge FDC 2000-2009
B09092020ID61724F1AHJYFMPUIJNN.JPGNordia 2008 miniark ( NL 35)kr 20,00123.09.2020 17:43:00
Norge FDC 2000-2009
B09092020ID103101F1YQVZVGLGHRDD.JPGFDC 2002 4-blokk SAMTIDSKUNST NK 1465 [230]kr 20,00023.09.2020 17:00:00
Norge FDC 2000-2009
B09092020ID103101F1ZOWFWWBNXGTC.JPGFDC 2002 4-blokk SAMTIDSKUNST NK 1466 [229]kr 20,00023.09.2020 17:00:00
Norge FDC 2000-2009
B09092020ID103101F1LXPSNMURJEKH.JPGFDC 2002 JULEFRIMERKER NK 1485-86 [228]kr 5,00023.09.2020 17:00:00
Norge FDC 2000-2009
B09092020ID103101F1GYDDNWHCJRNW.JPGFDC 2002 M.B LANSTAD 200 år NK 1487-88 [227]kr 15,00023.09.2020 17:00:00
Norge FDC 2000-2009
B08092020ID99871F1RGOTKVRZKBSJ.JPGOss mennesker imellom, Norge FDC NK 1523-24 (21878))kr 3,00028.09.2020 09:48:15
Norge FDC 2000-2009
B08092020ID99871F1QFFMLBDURAHH.JPGNorsk grafikk, Norge FDC NK 1521-22 (21877)kr 3,00028.09.2020 09:48:53
Norge FDC 2000-2009
B08092020ID99871F1OMENWKHRBCUO.JPGJulefrimerker, Norge FDC NK 1519-20 (21876)kr 3,00028.09.2020 09:47:42

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9    Neste