130 750
43 334
264 470
675 368

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Fastpris
Norge FDC 1990-1999
B12012021ID109132F1BEUPRUMULMUC.jpgFDC 2001 årgang komplettkr 187,00011.02.2021 12:45:00

Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1PKGQGDTKITDO.jpgFDC Nk 1327-28. Vignett 4, Grad 1 Nyekr 15,00030.01.2021 13:50:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1ODFGXJVIWFMM.JPGSvalbard, Norge FDC NK 1252 (23614) Nyekr 3,00002.02.2021 20:34:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1KITEHXJLSJCI.JPGSvalbard, Norge FDC NK 1251 (23613) Nyekr 3,00002.02.2021 20:32:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1FXWYNMWFENCX.JPGSvalbard/skogsbær, Norge FDC NK 1251-54 (23612) Nyekr 5,00002.02.2021 22:30:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1FSHMSQCJMHNJ.JPGSporvei/sølvsmedekunst, Norge FDC NK 1212-17 (23611) Nyekr 5,00002.02.2021 21:28:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1XGOZFFQHBUJR.jpgFDC Nk 1380-81. Vignett 6, Grad 1 Nyekr 50,00030.01.2021 13:20:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1DDGXRBFHBXWO.jpgFDC Nk 1380-81. Vignett 99, Grad 5 Nyekr 75,00130.01.2021 13:10:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1FYHANUSHMFEK.jpgFDC Nk 1327-28. Vignett 3, Grad 1 Nyekr 17,00230.01.2021 13:05:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1VXEKGXMLIMXE.jpgFDC Nk 1260 og 1261. Vignett 3, Grad 5 Nyekr 75,00030.01.2021 14:55:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1OABEUVFZTXIV.jpgFDC Nk 1139-42 BL 16. Signert av Hallgeir Brenden Nyekr 50,00030.01.2021 14:45:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1YXBDZDVTGBCB.jpgFDC Nk 1154-55. Vignett 33, Grad 6 Nyekr 75,00030.01.2021 14:05:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1PXFBKPJIMUQG.jpgFDC Nk 1150-53, BL 17. Vignett 15, Grad 5 Nyekr 75,00030.01.2021 14:00:00
Norge FDC 1990-1999
B10012021ID109821F1XJRGVDBKSLMH.JPGFDC 1999 Stiftsgården i Trondheim NK 1362 Norge i 2000  Nyekr 15,00025.01.2021 10:03:00
Norge FDC 1990-1999
B12102020ID105844F1GXOWSRSLIRUG.JPGAPOTEKET 400år 4stk FDC 23.02.95 SJØVEGAN, FINNSNES Nyekr 25,00025.01.2021 07:34:00
Norge FDC 1990-1999
B12102020ID105844F1SCEARYJXRFHS.JPGFRIGJØRINGSJUBILEET 8.5.95 4stk FDC HEGRA, BREKSTAD Nyekr 25,00025.01.2021 07:34:00
Norge FDC 1990-1999
B12102020ID105844F1QUNYODVWTXGK.JPGFRIGJØRINGSJUBILEET 8.5.95 4stk FDC SØRREISA, SJØVEGAN Nyekr 25,00025.01.2021 07:32:00
Norge FDC 1990-1999
B17012021ID103353F1VBLOXUITDPSH.JPGFDC NK 1161-62 se utgiver/scan Nyekr 5,00124.01.2021 19:48:00
Norge FDC 1990-1999
B17012021ID103353F1HPYQXZEBVZFV.JPGFDC kort NK 1147 stemplet Molde se utgiver/scan Nyekr 5,00124.01.2021 19:44:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1990-1999
B17012021ID109463F1BQYFQPZOEGPG.JPG1291 - 92.VM på ski 1997. Nyekr 1,00024.01.2021 19:34:00
Norge FDC 1990-1999
B17012021ID61724F1IBYSMXPSQEBL.JPGKristiansand 350 år ( NK 1113-14) Nyekr 3,00031.01.2021 19:33:00
Norge FDC 1990-1999
B17012021ID61724F1KOGIGVGUMJIC.JPGVerkstedsindustri ( NK 1110) Nyekr 2,00031.01.2021 19:31:00
Norge FDC 1990-1999
B17012021ID109463F1JKIYROZSIBMZ.JPG1369 - Nationaltheatret. 1999. Nyekr 5,00024.01.2021 19:00:00
Norge FDC 1990-1999
B09032020ID107958F1FBWUOUNMEFXT.JPGFDC - EGERSUND 200 ÅR 1998 Nyekr 5,00024.01.2021 11:28:00
Norge FDC 1990-1999
B04082020ID107958F1BWSPKOMTOFDI.JPGNK 1121 FØRSTE DAG 11.10.91 FRIMERKETS DAG 5750 ODDA Nyekr 20,00024.01.2021 10:47:00
Norge FDC 1990-1999
B04082020ID107958F1EBKTGUJOTUEX.JPGNK 1119 FØRSTE DAG 11.10.91 FRIMERKETS DAG 5750 ODDA Nyekr 20,00024.01.2021 10:47:00
Norge FDC 1990-1999
B04082020ID107958F1JNVVSFTNIOGQ.JPGNK 1122 FØRSTE DAG 11.10.91 FRIMERKETS DAG 5750 ODDA Nyekr 20,00024.01.2021 10:46:00
Norge FDC 1990-1999
B04082020ID107958F1BBMKPWQEUIRI.JPGNK 1123FØRSTE DAG 11.10.91 FRIMERKETS DAG 5750 ODDA Nyekr 20,00024.01.2021 10:43:00
Norge FDC 1990-1999
B04082020ID107958F1FCSPGJIUUHPX.JPGNK 1124 FØRSTE DAG 11.10.91 FRIMERKETS DAG 5750 ODDA Nyekr 25,00024.01.2021 10:43:00
Norge FDC 1990-1999
B04082020ID107958F1PQRPPFSSRYSA.JPGNK 1126 FØRSTE DAG 11.10.91 FRIMERKETS DAG 5750 ODDA Nyekr 40,00024.01.2021 10:42:00
Norge FDC 1990-1999
B31052019ID105844F1UUFKFILFNQCR.JPGOSLO 18.4.1996 SIGNERT HJALLIS FDC NK 1255-6 OL 100år Nyekr 10,00024.01.2021 07:50:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID102335F1CFGMGMHXQPNP.JPGFDC 1996 NK1277-NK1278 vignett 5kr 10,00023.01.2021 16:00:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID102335F1NQQAJXRKVSWH.JPGFDC 1990 NK1086 vignett 7kr 10,00123.01.2021 16:00:00
Norge FDC 1990-1999
B08012021ID105844F1OKPNZRLFKLKO.JPGNORGE I 2000 ÅR 11.6.99 HISTORISK PERSPEKTIV FDC 4stkkr 180,00023.01.2021 10:11:00
Norge FDC 1990-1999
B08012021ID105844F1YXYRLHUTYXLH.JPGNORGE I 2000 ÅR 11.6.99 HISTORISK PERSPEKTIV nk 1362kr 20,00023.01.2021 10:10:00
Norge FDC 1990-1999
B08012021ID105844F1NROEKNRBEGXP.JPGNORGE 2000 11.6.99 NK 1363 FDC kortkr 1,00023.01.2021 10:09:00
Norge FDC 1990-1999
B02072019ID105844F1SHABYBKDELME.JPGINDRE ARNA 5260 FRIMERKETS DAG 22.9.1995 FDC NK 1242-5kr 10,00023.01.2021 09:28:00
Norge FDC 1990-1999
B15102020ID105844F1TYLIIJILXBGN.JPGOSLO ÅRTUSEN SKIFTET SERTIFIKAT NR 09414 31.12. - 01.01kr 1,00023.01.2021 07:42:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1EHZBEDKHBQKV.JPGFDC NK Blokk 17 se scankr 4,00124.01.2021 19:12:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1KMRYHVUKVQGU.JPGFDC NK Blokk 14 se scankr 4,00024.01.2021 19:08:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1BOMPKMYYFONB.JPGFDC NK Blokk 15 se scankr 4,00124.01.2021 19:07:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1XOLAEFXRJHRH.JPGFDC NK 1223-24 se utgiver/scankr 5,00124.01.2021 20:19:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1UDEKIQUGSXTD.JPGFDC NK 1346-47 st Barentsburg se utgiver/scankr 14,00224.01.2021 20:18:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1EOJKKEWWEPRO.JPGRek FDC NK 1221-22 stemplet Hvittingfoss se utgiver/skr 55,00324.01.2021 20:11:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1XFRUHDCJNVQK.JPGFDC kort NK 1295-1302 st Bragernes-Konberg se utgiver/s Hotkr 39,00524.01.2021 20:09:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1VBLSAUMQIOJX.JPGFDC NK 1194-95 stemplet Lillehammer se utgiver/scankr 12,00224.01.2021 20:08:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1FZKHCKIHYEVN.JPGRek FDC NK 1115-16 st trondheim/Skomvær III se utgiver/kr 12,00224.01.2021 20:05:00
Norge FDC 1990-1999
B16012021ID103353F1VDBJTHQHACDQ.JPGRek FDC NK 1366-73 stemplet Halden se utgiver/scankr 9,00224.01.2021 19:25:00
Norge FDC 1990-1999
B16042019ID105844F1YERGSRASXFZI.JPGPOSTEN 350år FRIMERKETS DAG 8980 VEGA 22.9.1995 FDC kr 10,00022.01.2021 15:26:00
Norge FDC 1990-1999
B13102020ID105844F1IBBEATRTXHRF.JPGHURTIGRUTA 100år BERGEN 2.7.1993 MAXIKORT IKKE FØRSTDAGkr 1,00022.01.2021 14:54:00