126 928
87 492
112 191
362 402

S
Norge FDC 1970-1979
B25052022ID102877F1CKXPNQWXYICO.JPGFDC 1975 NK762-765 ÅL Stavkirke på kortkr 49,00005.06.2022 19:43:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1RVYCYNRGXQQO.JPGSamisk håndverk, Norge FDC NK 716-18 (32723)kr 51,50507.06.2022 22:39:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1WZMXOQJSTHBG.JPGFlyktning 71, Norge FDC NK 571 (32722)kr 3,00007.06.2022 21:38:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1CWYSBIBNUSXY.JPGFlyktning 71, Norge FDC NK 570 (32721)kr 3,00007.06.2022 22:37:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1UFVRSYGTVOVG.JPGTønsberg 1100 år, Norge FDC NK 666-67 (32722)kr 3,50207.06.2022 21:36:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1IACBKPGCYFBF.JPGNaturvernår, Norge FDC NK 649-52 (32721)kr 46,50207.06.2022 20:34:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1XZBHCGHFBPTE.JPGTræna, Norge FDC NK 630 (32720)kr 66,50307.06.2022 22:03:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1WXQNIRMTNORZ.JPGVitenskabsmen, Norge FDC NK 660-63 (32719)kr 66,50307.06.2022 21:01:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1XOKFPVXPNVBG.JPGNorges samling, Norge FDC NK 587-90 (32718)kr 10,50207.06.2022 20:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID99871F1CRMOPPLYUYRN.JPGPosthorn - motivet, Norge FDC NK 684-85 (32717)kr 66,50407.06.2022 21:59:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID104663F1YYPFPONRRIMA.JPGFDC NK 785-86 Norden 1977 - Vignett.6 - NFTkr 3,00031.05.2022 02:31:00
S
Norge FDC 1970-1979
B24052022ID104663F1ORBDFSCSJURT.JPGFDC NK 708-09 Europa IX 1973 - BFKkr 5,00031.05.2022 02:25:00
S
Norge FDC 1970-1979
B05122021ID105844F1XPCNKGJLMMLB.JPGKRISTIANSAND 6.10.78 KFK UTSTILLING FDC NK 832kr 10,00030.05.2022 16:34:00
S
Norge FDC 1970-1979
B04042022ID105844F1IFATOBCUWANS.JPGFRIMERKETS DAG 4300 SANDNES 5.10.1979 FDC BLOKK 2 NFTkr 30,00030.05.2022 15:43:00
S
Norge FDC 1970-1979
B23052022ID105844F1PGNKCCKVYEGH.JPGDRAFNIA-76 5.11.1976 FDC NK 782-4 MAXIKORTkr 10,00005.06.2022 13:16:00
S
Norge FDC 1970-1979
B23052022ID105844F1CHRBATPIJLQE.JPGDRAFNIA-76 5.11.1976 FDC NK 782-4 DRAFNIA LOGOkr 10,00005.06.2022 21:35:00
S
Norge FDC 1970-1979
B17032022ID105068F1NEHJSPDNDWDH.PNGNK 751-52. FDC 20.5.1975. NORSK FIL. TIDSSKRIFT.kr 3,00029.05.2022 20:21:00
S
Norge FDC 1970-1979
B17032022ID105068F1TWYYXYIDXXUX.JPGOSLO BISPEDØMME. FØRSTEDAG TVEITA OSLO 21.5.71.kr 3,00029.05.2022 20:17:00
S
Norge FDC 1970-1979
B22052022ID61724F1GQCHWGXYIXFK.JPGBarneåret ( NK 841-42) med ikke offisielt stempelkr 3,00105.06.2022 19:17:00
S
Norge FDC 1970-1979
B22052022ID61724F1TOCGHNVFUWDP.JPGSvalbard 1925-1975 ( NK 757-59)kr 5,00105.06.2022 17:28:00
S
Norge FDC 1970-1979
B18032022ID105068F1QBIILPTUZLDM.PNGNK 785-86. NORDEN. FDC 2.2.77. NORSK FILATELISTISK TIDSkr 3,00029.05.2022 17:26:00
S
Norge FDC 1970-1979
B18032022ID105068F1NJIKTYXSZYYP.PNGNK 787-89 BYGGVERK I. FDC 24.2.77. NORSK FILATELISTISK kr 3,00029.05.2022 17:25:00
S
Norge FDC 1970-1979
B18032022ID105068F1SPXORAEWWEVV.PNGNK 799-800. FISKE. FDC 22.9.77. NORSK FILATELISTISK TIDkr 3,00029.05.2022 17:24:00
S
Norge FDC 1970-1979
B18032022ID105068F1IFDYEKKRUUVV.PNGNK 801-02. MALERKUNST III. FDC 7.10.77. NORSK FILATELISkr 3,00029.05.2022 17:24:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102877F1ELXCMPPTJIGQ.JPGFDC 1979 NK841-842 Postmuseet på kortkr 9,00129.05.2022 19:44:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102877F1DQICCYRAMOBX.JPGFDC 1976 NK780-781 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00129.05.2022 19:30:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102877F1MRUOQGIUXTOV.JPGFDC 1976 NK780-781 LEVANGER Norsk Filatelistforbundkr 19,00029.05.2022 19:29:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID3731F1FFERUJVLJEJO.JPGFDC nk 806-811 på vignettkonvolutt.kr 10,00028.05.2022 20:37:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID3731F1SBFSATTJNEXC.JPGFDC nk 646-48 på vignettkonvoluttkr 10,00028.05.2022 21:32:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID93258F1LEFREBUTWJQX.JPGNK BL.2 st. NY-ÅLESUND 5-10-79 - SVALBARD OG FILATELIENkr 120,00228.05.2022 20:07:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID3731F1KQOHJHIITDCG.JPGFDC nk 716 på firmakonvoluttkr 10,00028.05.2022 20:24:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID93258F1FTVNKWMDIJPI.JPGNK 853 St. Porten til.. 5-10-79 -SVALBARD OG FILATELIENkr 52,00228.05.2022 20:05:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID93258F1SQSKJNYGNFNB.JPGNK 853 St. NY-ÅLESUND 5-10-79 - SVALBARD OG FILATELIENkr 46,00228.05.2022 20:03:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID93258F1DECUSQBXNBWK.JPGNK 853 St. SVEAGRUVA 5-10-79 - SVALBARD OG FILATELIENkr 46,00228.05.2022 20:01:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1QDSIDQHJWVNI.JPGFDC 1977 NK791 x2 BB vignett 14kr 10,00128.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1BQZXWQREPLPQ.JPGFDC 1977 NK791 x1 FH46 vignett 1kr 10,00128.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1AFWMMUHAXALH.JPGFDC 1977 NK791 x1 BB vignett 2kr 12,00228.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1DTGBSNSXLJNT.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x2 BB vignett 18kr 24,00328.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1RIYTCWFOILEF.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x2 BB vignett 6kr 10,00128.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1TEDGRBFIWKLU.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x2 BB vignett 5kr 22,00328.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1GOQPYETUYJUF.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 vignett 13kr 12,00228.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1DCOICRLAMLME.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 vignett 9kr 12,00228.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1PMSVLSWZSEFM.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 22kr 24,00328.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1UFSNXCMEDFED.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 17kr 12,00228.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1AECSFIMACZCS.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 15kr 12,00228.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1IFBJQIWQSMFL.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 11kr 28,00328.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1QLMQENYKIYXW.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 8kr 70,00328.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1CFEVSKTWOHWF.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 6kr 10,00128.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1RMCPSJRRLTHN.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 5kr 10,00128.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B21052022ID102335F1KNMEYWNUCAYH.JPGFDC 1977 NK790-NK791 x1 BB vignett 4kr 10,00128.05.2022 16:00:00