126 928
87 492
112 191
362 402

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Norge FDC før 1970
B23052022ID105502F1QPVGHLDWAMRT.jpgFDC Vig nr 3 grad 6 1948 Røde kors Tekstvignett, uvanligkr 100,00129.05.2022 21:09:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID105502F1FDSEWOCIVSYA.jpgFDC vignett nr 5 grad 5 1945 Røde Kors kr 80,00129.05.2022 19:45:00
S
Norge FDC før 1970
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/190000/190974.jpg 185-88. Bjørnson på rek konv fra Stortorvets Gjestgiveri stpkr 1 000,00130.05.2022 21:05:00

S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1YWHBOPSABEKG.JPGNK 459,64 FDC Vignett 2. NKS. Grad 5 i Brænne. HK=1200+kr 800,00015.06.2022 18:05:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1MGMNOAHXIGLG.JPGNK 466 FDC Vignett 1. NKS. Grad 5 i Brænne. HK=1400+kr 1 000,00015.06.2022 18:04:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1STCIOTTPFUYF.JPGNK 456 FDC Vignett 2. NKS. Grad 5 i Brænne. HK=1100+kr 750,00015.06.2022 18:02:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID102877F1YIMTGTOPZGFS.JPGFDC 1958 NK458,65 RØA Olav øremerkerkr 9,00005.06.2022 19:28:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1UZCCWYOSGQPN.JPGNK 307-08 FDC Vignett 1. Grad 7 i Brænne. kr 200,00115.06.2022 18:01:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1DYJSSJODSDJT.JPGNK 306 FDC Vignett 1. Grad 7 i Brænne. kr 200,00115.06.2022 17:59:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1ZQKNLUMOSXNR.JPGNK 370 FDC Stempelvignett 1. Grad 6 i Brænne. kr 200,00015.06.2022 17:58:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID102877F1HGEMXJXBFAVX.JPGFDC 1969 NK626-627 OSCARSBORG Europa VIIIkr 9,00005.06.2022 19:27:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1ZHPJLFGODXET.JPGNK 342 par FDC Stempelvignett 2. Grad 6 i Brænne. kr 200,00015.06.2022 17:57:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1SVPLDLSQGHSE.JPGNK 309-10 FDC Stempelvignett 1. Grad 6 i Brænne. kr 100,00115.06.2022 17:56:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1LBDPQWHJULVY.JPGNK 233-36 FDC Stempelvignett 3. Grad 6 i Brænne. kr 300,00015.06.2022 17:55:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1LTRVHBTCGKGD.JPGNK 233-36 FDC Stempelvignett 1. Grad 6 i Brænne. kr 400,00015.06.2022 17:51:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1OSXONDDYMYRI.JPGNK 255-58 FDC Stempelvignett 1. Grad 6 i Brænne. kr 200,00015.06.2022 17:50:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1DSWSWLVPECTQ.JPGNK 307-08 FDC Stempelvignett 1. Grad 6 i Brænne. kr 100,00015.06.2022 17:48:00
S
Norge FDC før 1970
B25052022ID62315F1KVNVNMSBXUPD.JPGNK 519,525 FDC Ståltrykk. SK=625kr 300,00015.06.2022 17:45:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1LIFQWIOOGXVS.JPGJohan Hjort, Norge FDC NK 628-29 (32724)kr 66,50207.06.2022 20:41:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID102877F1MHJDJVCZZSLV.JPGFDC 1961 NK504-505 Nobel vignet SESAMkr 21,00205.06.2022 19:24:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID102877F1UPGTIKECOIPV.JPGFDC 1961 NK504-505 Nobels Fredspris 1901kr 9,00005.06.2022 19:23:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID102877F1XLETIOFPXLON.JPGFDC 1961 NK504-505 Nobels Fredspris 1901kr 9,00005.06.2022 19:22:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID102877F1RIJSROXABGCO.JPGFDC 1961 NK504-505 Nobel vignet NFT storkr 9,00005.06.2022 19:21:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID102877F1WOOXNTEXLLAD.JPGFDC 1961 NK504-505 Nobel vignet NFT litenkr 9,00005.06.2022 19:20:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1ONUXJSWCJQNI.JPGSjømannsmisjonen, Norge FDC NK 555-56 (32716)kr 3,50207.06.2022 20:58:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1SIPDGVGYQDFU.JPGEuropa 1964, FDC Norge NK 557 (32715)kr 10,50207.06.2022 22:56:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1VPYMRWYATWQO.JPGRøde Kors, Norge FDC NK 564-65 (32714)kr 66,50307.06.2022 21:55:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1IZKFLXZLUNIN.JPGBruksmerke , Norge FDC NK 520 (32713)kr 3,00007.06.2022 20:54:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1XDZPUAYAZMXH.JPGBruksmerke , Norge FDC NK 524 (32712)kr 3,00007.06.2022 22:52:00
S
Norge FDC før 1970
B24052022ID99871F1HBNFMLKGHOYJ.JPGKronprinsesse Märtha, Norge FDC NK 441-42 (32711)kr 4,00007.06.2022 22:51:00
S
Norge FDC før 1970
B27112021ID105844F1UXFWELKONGGG.JPGOSLO PFS 22.4.63 REK FDC BRUKSMERKERkr 1,00030.05.2022 12:08:00
S
Norge FDC før 1970
B27112021ID105844F1FPUKQUVNRPTB.JPGOSLO PFS 12.12.63 REK FDC MUNCH + KVITTERING BL. 396kr 10,00030.05.2022 12:01:00
S
Norge FDC før 1970
B22052022ID104876F1PCFSGECVWTDK.PNGNk 485-89. FDC. Oslo 27-8-1960.kr 10,00005.06.2022 19:48:00
S
Norge FDC før 1970
B22052022ID104876F1FLRQGWZAPUPJ.PNGNk 314-17. FDC Edvard Grieg Oslo 15.6.43.kr 10,00005.06.2022 19:58:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID3731F1SRPWMKPSVUFQ.JPGFDC nk 986/987 i BB par. På polarkort.kr 26,00328.05.2022 20:45:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID3731F1YHCTCXIUVBTF.JPGFDC nk 308 på firmakonvolutt.kr 10,00028.05.2022 20:41:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID3731F1BZARFYSUFWGL.JPGFDC nk 634/35 på firmakonvoluttkr 10,00028.05.2022 20:28:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID104876F1PYXORCZJLKAH.PNGNk 474. Asbjørn Kloster . Bergen 2-2-59.kr 20,00004.06.2022 19:58:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID102335F1MQWLPQIEPHNN.JPGFDC 1961 NK492-NK495 vignett 8kr 42,00328.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID102335F1EMXTHOHAZMXJ.JPGFDC 1961 NK492-NK495 vignett 5kr 14,00228.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID102335F1IKTKDTQGHOTK.JPGFDC 1960 NK490 vignett 24kr 95,00628.05.2022 16:00:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID105502F1MFMVUUJODWLO.jpgFDC vignett 8 grad 41989 Populær fil. Herregaarderkr 60,00029.05.2022 20:04:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID105502F1ENTKYVQIVKPX.jpgFDC vignett 8 grad 41989 Populær fil. Grunnskolekr 60,00029.05.2022 19:03:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID105502F1YCAUKVVCKFPO.jpgFDC vignett 1 NFT 1947 postjub. Stemplet Sarpsborgkr 70,00029.05.2022 21:56:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID105502F1YVJPGGQTXBJQ.jpgFDC vignett 11 grad 6 1967 Militær utdannelsekr 466,00529.05.2022 19:53:00
S
Norge FDC før 1970
B21052022ID105502F1DXIGVWQAMJAR.jpgFDC vign. Uregistert 1965 Røde Kors , Horten FKkr 195,00529.05.2022 19:45:00
S
Norge FDC før 1970
B19052022ID103360F1NNIXBRSEYFUM.jpgFDC 1942; serie J H Wessel, Kaare Solhjell, Moldekr 10,00029.05.2022 09:02:00
S
Norge FDC før 1970
B19052022ID103360F1LSXPGJEQBKWI.jpgFDC 1942; serie J H Wessel, Kaare Solhjell, Moldekr 10,00029.05.2022 08:59:00
S
Norge FDC før 1970
B13012021ID109132F1BXIIMJZVRANR.jpgOSLO 900 år uten logo stor konvolutt FDC stempletkr 50,00002.06.2022 20:20:59
B
Norge FDC før 1970
B18052022ID330F1CHVYYXHQCFPR.JPG469-73. 1-10 kr Olav på avlang rek konv stpl OSLO VIKAkr 600,000