Halv provisjon i Juli måned!

103 884
48 090
252 525
617 287

Varianter
B09072020ID104628F1MFQUQFIALVSB.JPGBELGISKE frimerker overstemplet NORGE Nyekr 10,00118.07.2020 21:24:00
Varianter
B14062020ID103536F1PHBRTNGQOJIW.JPGNK 396 v2kr 15,00016.07.2020 12:05:19
Varianter
B14062020ID103536F1KDUUFSDPSQGC.JPGNK 394 v 1kr 15,00012.07.2020 12:05:17
Varianter
B12042020ID46600F1DNZBFUSCLCGU.JPGNk 350 v3 venstre merkekr 20,00015.07.2020 18:36:50
Varianter
B12042020ID46600F1VVRCTTTHXPVO.JPGT 89 v2kr 10,00115.07.2020 18:36:49
Varianter
B12042020ID46600F1NJLSDBCAQKHS.JPGT 82 v1 * Hengsletkr 25,00115.07.2020 18:36:49
Varianter
B12042020ID46600F1OEGSTDBOSFDO.JPGT 89 v3 kr 10,00115.07.2020 18:36:49
Varianter
B12042020ID46600F1XGEJRTOSIDCP.JPGNk 643y v1kr 10,00015.07.2020 18:36:49
Varianter
B12042020ID46600F1XSPSSQFXHREZ.JPGT 90 v1 kr 10,00115.07.2020 18:36:49
Varianter
B12042020ID46600F1FYRXUFEGTRLC.JPGNk 1181 kr 20,00115.07.2020 18:36:50
Varianter
B12042020ID46600F1ZTRSWKEHJSIU.JPGT 82 v1 kr 20,00115.07.2020 18:36:49
Varianter
B12042020ID46600F1LKTKUOPXNFWC.JPGnk 1267 v1kr 15,00115.07.2020 18:36:49
Varianter
B100931F1URSCFZLF.JPGNK 282 Variant: Tykk haledusk (Stemplet) Kjøp nåkr 65,00016.07.2020 11:20:20
Varianter
B27032020ID46600F1LQHYXHOYSGMY.JPGnk 469 v2kr 10,00017.07.2020 18:37:35
Varianter
B27032020ID46600F1IWZQQQRBBQFY.JPGnk 354 v4kr 30,00017.07.2020 18:37:35
Varianter
B27032020ID46600F1JYGSXIGNMDRY.JPGnk 453 v2kr 20,00017.07.2020 18:37:35

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/50000/50204.jpg1259 .**. H-par 5,50 kr Turist III sterkt feilskåret postfrikr 400,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/50000/50205.jpg1259 .**. H-par 5,50 kr Turist III sterkt feilskåret postfrikr 400,000
Varianter
B26122019ID105476F1RJYPAWBRDNMO.JPGNK 1431, 2 forskjellige feiltrykkkr 5,00019.07.2020 12:36:41
Varianter
B26122019ID105476F1CTBTKUAPVYKD.JPGNK 1431, 2 ulike feiltrykkkr 5,00019.07.2020 12:36:41
Varianter
B28112019ID105476F1NUNHDCXVIYCB.JPGVariant NK 471 v1 + NK 471, vertikalt parkr 10,00019.07.2020 12:36:41
Varianter
B28112019ID105476F1JQGMIYQGHWZF.JPGVariant NK 471 v1kr 10,00019.07.2020 12:36:41
Varianter
B04052019ID104844F1FEHHXBUOCBRQ.JPGNK nr. 8-II. Stpl. Moss? 20/5-1865. ROS-2574kr 50,00016.07.2020 16:42:02
Varianter
B02042019ID104844F1KVNURBETSJXD.JPGNK nr. 6. Stpl.+ Variant Åben O og R i NORGE. ROS-2547kr 400,00016.07.2020 16:42:02
Varianter
B02042019ID104844F1PKLEFNGOWYTU.JPGNK nr. 4a. Stpl.+ Variant Colon eft 4. ROS-2545kr 200,00016.07.2020 16:42:03

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/84000/84319.jpg350. 1 kr Haakon med variant -Fargeflekk på pannen- lettstplkr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/88000/88310.jpg100. 10 øre med platefeil -Flekk i ovalen- på klipp lettstplkr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/97000/97475.jpg118. 5 øre Posthorn med platefeil: Manglende punktum etter Fkr 30,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/106000/106356.jpg992. Variant: Sterkt forskjøvet perforering ned. Lettstpl.kr 350,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/106000/106363.jpg992. Variant: Sterkt forskjøvet perforering ned. På klipp lekr 350,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/106000/106364.jpg902. Variant: Forskjøvet perforering ned slik at årstall viskr 350,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/108000/108819.jpg336. Platefeil: Svak venstre ramme. Lettstplkr 30,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/117000/117177.jpg350v2. Variant: Fargeflekk under høyre øye. Lettstplkr 20,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/117000/117186.jpg350v1. Variant: Due under KRONE. Par lettstpl GYLkr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/117000/117187.jpg350v2. Variant: Fargeflekk under høyre øye. Lettstplkr 20,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/123000/123851.jpg1285. 20 øre Posthorn sentrert kraftig venstre. På klipp letkr 250,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/124000/124087.jpg1285. 20 øre Posthorn sentrert kraftig venstre. På klipp letkr 250,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/124000/124088.jpg992. Par 2.50 kr sentret så skjevt ned at deler av merket vikr 800,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/127000/127156.jpg116v1. Variant: Gråblå fargeflekk i 0 i 20. Lettstpl. Sent okr 75,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150979.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Stp HAREID 6.10.81.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150980.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Omvendt stp TORJULVÅGEN 24-02-82.kr 20,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150982.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150983.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150984.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150985.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150986.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150987.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150988.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150989.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150990.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Forrige   1  2    Neste

Generert: 11.07.2020 17:29:29