130 590
48 579
258 463
669 001

S
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B07052021ID103360F1XGLQKBLQOIRX.jpgPostkort st. MÆLUM 22.12.1949 (3726) Nyekr 25,00017.05.2021 07:17:00
S
B06052021ID105618F1QPSVOCQDXTRY.JPGMoflata, Skien Nyekr 10,00113.05.2021 17:44:00
O
B06052021ID104937F1XIZVHBSEZDDN.JPGH7-Lotteriet stemplet TINN AUSTBYGD 20 X 46 Nyekr 1,00013.05.2021 15:48:00
O
B06052021ID104937F1YDQMOKBBXUQY.JPGH7-Lotteriet stemplet DALEN I TELEMARK 21 10 46 Nyekr 1,00013.05.2021 08:17:00
S
B05052021ID102936F1GUEIYJLBOURR.JPGNK 365 ATRÅ 21 XI 47 (a601) Nyekr 10,00014.05.2021 21:48:00
S
B05052021ID104944F1SEOWEMIWPDSW.JPGFylgjebrev Stemplet Seljord 29 VIII 45 på N 230kr 25,00015.05.2021 18:06:00
S
B05052021ID104944F1FVCJIAHCNLJA.JPGStemplet Porsgrunn 13 11 43kr 20,00115.05.2021 18:02:00
S
B05052021ID104944F1BTGEGLQBULSS.JPGStemplet Kviteseid 29 V! 45kr 20,00015.05.2021 18:58:00
O
B05052021ID104937F1XPEHDDTGDNKC.JPGH7-Lotteriet stemplet BERGSBYGDA 16 XI 46 (grad 7) Hotkr 95,00812.05.2021 12:51:00
O
B05052021ID104937F1XPHNQSJGPNBF.JPGH7-Lotteriet stemplet BØRTEGREND 11-11-46kr 6,00212.05.2021 07:42:00
S
B04052021ID103360F1CCZDRDSLKCKV.jpgKPH Bråtøy, på brev st. Kragerø 8.9.1975kr 25,00014.05.2021 21:18:00
S
B04052021ID103360F1XHCQXDLCGILO.jpgKPH Gomøy, på brev st. Kragerø 22.9.1975kr 25,00014.05.2021 21:16:00
S
B04052021ID103360F1AJVHDCWXCQYL.jpgBrevkort st. Rjukanbanen A 13.4.1923kr 28,00214.05.2021 10:24:00
S
B04052021ID103360F1FRCAOSEMDNOD.jpgBrevkort st.Porsgrund 7 III 1913kr 20,00014.05.2021 09:24:00
S
B04052021ID107935F1BLYXHJXHOKCZ.JPGNK 977 Neslandsvatnkr 12,00016.05.2021 14:23:00
O
B03052021ID104937F1PWMWTZUFDVOC.JPGH7-Lotteriet stemplet PORSGRUNN V. 12 11 46kr 1,00110.05.2021 18:59:00
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/187000/187564.jpg SKÅTØY 1-VIII 40. Praktstp på Nk 221 y.kr 25,000
S
B01052021ID61724F1NQMWMHGYSPPD.JPGGRENLAND C 18.05.07 ( NK 1652/53)kr 45,00015.05.2021 14:50:00
S
B12032021ID105844F1PFMAABBBXVPF.JPGØYFJELL FØLGEBREV FOR BREVPOST MED OPPKRAV 1941kr 15,00008.05.2021 11:10:00
S
B12032021ID105844F1QLVQQLAYQYEF.JPGIBSENHUSET SKIEN 10.10.1973 BREV SCANDIA KJEMISKEkr 1,00008.05.2021 11:09:00
S
B29042021ID98332F1EQAVIXBFVOSQ.JPGGaustadtoppen kort datert 1919 Hotkr 105,00709.05.2021 20:00:00
S
B29042021ID107674F1SOJOVHIKGNKW.JPGF6 Postklipp 60 øre st. Øvre Bø 1943kr 5,00007.05.2021 22:38:00
S
B29042021ID107674F1GPHMTIORHMEW.JPGF6 Postklipp 20 øre st. Brevik 1941kr 5,00007.05.2021 22:22:00
S
B22112020ID107064F1EMVBNYEJXRHH.JPGLandsungdomsstevnet SKIEN 5 August 1967kr 3,00009.05.2021 20:30:00
S
B25032021ID104584F1QUPXHFRRFCFC.JPGNK96 - PENT STEMPLET FJONE = GRAD 4kr 10,00009.05.2021 18:34:03
S
B27042021ID103360F1HFMWWFKOLSMW.jpgØRVELLA 28.10.1943, på klippkr 25,00017.05.2021 09:20:17
S
B27042021ID104500F1BJRDJFDIJIII.JPGFra Skien til Danmark d. 2/11-18 - B055kr 8,00013.05.2021 05:54:00
S
B26042021ID104500F1RDHUUZBOTVPW.JPGFra Mæl til Danmark d.31/5-89 - B042 Hotkr 59,50613.05.2021 06:00:00
S
B25042021ID106915F1HDWEGGQRPSCE.JPGPostkort st. Brunkeberg 21.12.1971.kr 10,00009.05.2021 12:35:27
O
B24042021ID110016F1KRHOIFFWNJUA.JPGFrimerkets dag Porsgrunn 6.10.1989kr 1,00008.05.2021 18:35:24
S
B24042021ID99855F1ZVDBWTEHNTKS.JPGBrevkort stpl. LANGESUND 24 II 1904 [29838]kr 30,00008.05.2021 21:05:18
S
B24042021ID99855F1AXLMGGSLJJFU.JPGBrevkort stpl. LANGESUND 11 IV 1902 [29830]kr 30,00008.05.2021 20:50:40
S
B24042021ID99855F1XGJJYFOMMDSU.JPGBrev stpl. FALKUM/3700 SKIEN -9-11-88 [29810]kr 20,00008.05.2021 20:20:26
S
B24042021ID103360F1WYLILQWBNBSN.jpgKPH Morgedal, på brev st. st. Skien 1975kr 25,00014.05.2021 11:35:19
S
B22042021ID105003F1SVUHJQHKPEIS.JPGAkkerhaugen B 02-04-91 kr 10,00013.05.2021 20:20:43
S
B22042021ID105003F1NSCTFGESTNRM.JPGAkkerhaugen 18-8-81 kr 10,00013.05.2021 20:20:43
S
B22042021ID105003F1NBBSJHGQJOZX.JPGYtre Vinje I 23-02-83 kr 10,00013.05.2021 20:20:43
S
B22042021ID105003F1ONBQXZHHJPVV.JPGFlatdal 1 5-9-84 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1QIKDSPHVCOTQ.JPGVrådal 10-12-80 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1RHDDLPVGLNLQ.JPGSkotfoss 2-2-79 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1UVUDIDXHPLMB.JPGTørdal 25-9-81 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1IACBKPGCYFBF.JPGJomfruland 7-7-92 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1CSZDMBQMVBCK.JPGHelle 13-8-84 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1PUSBQBKYDJNO.JPGSkåtøy 27-3-82 kr 10,00013.05.2021 20:20:41
S
B22042021ID105003F1EISLHUEPKOLH.JPGSauland 12-2-81 kr 10,00013.05.2021 20:20:40
S
B22042021ID105003F1IQKKGDJNZPYS.JPGHeddal 14-11-83 Notodden kr 10,00013.05.2021 20:20:40
S
B22042021ID105003F1JJWEMYFYZYBD.JPGTinn Austbygd 2 31-03-95kr 10,00013.05.2021 20:20:40
S
B22042021ID105003F1QPOVIQQITTBU.JPGMiland 6-2-84 kr 10,00013.05.2021 20:20:40
S
B22042021ID105003F1DEYMWSDLPTOP.JPGTreungen 18-2-84kr 10,00013.05.2021 20:20:40
S
B22042021ID105003F1QCQXZWGRLSFF.JPGVinje LpA 21-04-81 på brevkr 20,00013.05.2021 20:20:40