130 218
48 439
258 509
669 063

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B27042021ID104584F1DTLCVLIZUUVX.JPGTELEGRAM - 5 ØRE V TIL ENGER - SJELDENT!!! Hotkr 125,00609.05.2021 21:00:00

B
Oppland K-R
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/195000/195708.jpg KAMPESÆTER -9 IX 49 (5 pkt). Vakkert stp på brev med par Nk  Nyekr 100,000
B
Oppland K-R
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/195000/195709.jpg LUNNER 2 VII 21. To stp på kort med 3 x Nk 99. Nyekr 40,000
B
Oppland S-Å
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/195000/195716.jpg ØIER -7 VI 12 (5 pkt). To vakre stp på brev til Bygland med  Nyekr 100,000
S
Oppland G-J
B06052021ID103360F1UWKYSFSUDNOC.jpgBrevkort st.Gjøvik 11.2.1990, særstpl. Ski-NM 1990 Nyekr 25,00016.05.2021 11:52:00
O
B06052021ID104937F1RQHJRVYGEEDW.JPGH7-Lotteriet stemplet FÅVANG 24 10 46 Nyekr 1,00013.05.2021 08:02:00
S
B05052021ID108641F1VDCHAOUVGKDQ.JPGSell hotel, Gudbrandsdalen. Nyekr 30,00012.05.2021 20:13:00
S
B05052021ID108641F1ETXFULPLOCXS.JPGTyinkrysset. Nyekr 25,00012.05.2021 20:12:00
S
B05052021ID108641F1MOJEYYEGKVDX.JPGTyin. Nyekr 30,00012.05.2021 20:10:00
S
B05052021ID108641F1NDSZTPREMFBB.JPGThoten. Nyekr 35,00012.05.2021 20:05:00
S
B05052021ID108641F1NWBETGDSYCMJ.JPGStueflaaten. Nyekr 25,00012.05.2021 20:01:00
S
B05052021ID108641F1TKUCPQBWZSIM.JPGSkammelstein. Nyekr 25,00012.05.2021 19:59:00
S
B05052021ID108641F1WOYPVRVTJOYF.JPGRøn. Nyekr 25,00012.05.2021 19:58:00
S
B05052021ID108641F1JOQSIYWAPVHV.JPGLillehammer. Nyekr 40,00012.05.2021 18:55:00
S
B05052021ID108641F1IXYSJOVPLNOY.JPGLillehammer. Nyekr 30,00012.05.2021 18:52:00
S
B05052021ID108641F1JTGCLVNIWFMK.JPG4.Would Rover Moot Skjåk Norge 1949. Nyekr 38,00212.05.2021 18:06:00
O
B05052021ID104937F1FXTTXDOJHTTT.JPGH7-Lotteriet stemplet FÅBERG 28 10 46 Nyekr 1,00012.05.2021 18:38:00
S
B05052021ID108641F1PBHLDOXIJILM.JPGHøvringen. Nyekr 30,00012.05.2021 18:04:00
S
B05052021ID108641F1RNWPXIFVQEAR.JPGHjerkinn. Nyekr 25,00012.05.2021 18:02:00
S
B05052021ID108641F1YLWHPAVQXCYP.JPGGjøvik. Nyekr 25,00012.05.2021 18:00:00
S
B05052021ID108641F1PVQXVXKHLHWG.JPGFokstua. Nyekr 30,00012.05.2021 17:56:00
S
B05052021ID108641F1DRDXRTTMSVBD.JPGBygdin. Nyekr 30,00012.05.2021 17:54:00
S
B05052021ID108641F1LZESMZIBLOMH.JPGAust-Torpa. Nyekr 20,00012.05.2021 17:53:00
S
B05052021ID108641F1WWVMSRXHMDQE.JPGAurdal. Nyekr 35,00012.05.2021 17:50:00
S
B05052021ID104944F1YVPORFCHWPIU.JPGStemplet Lillehammer 2 1X 33 og Randers i Danmark  Nyekr 10,00015.05.2021 18:22:00
O
B05052021ID104937F1KLRLNWIBLLGS.JPGH7-Lotteriet stemplet SKRAUTVÅL 13 XI 46 Nyekr 1,00012.05.2021 12:33:00
O
B05052021ID104937F1XCHIXWUHQBWM.JPGH7-Lotteriet stemplet LILLEHAMMER 23 X 46 Nyekr 1,00012.05.2021 10:49:00
O
B05052021ID104937F1WTSLCYAEOQMF.JPGH7-Lotteriet stemplet HUNDORP 2 10 46 Nyekr 1,00012.05.2021 10:45:00
S
Oppland K-R
B04052021ID103360F1MYBRVWMEIXET.jpgKPH Landsend, på udatert brevkr 25,00014.05.2021 21:59:00
S
Oppland S-Å
B04052021ID103360F1RWUBWOCFPEJK.jpgKPH Vålåsjø, på udatert brevkr 25,00014.05.2021 21:48:00
S
Oppland G-J
B04052021ID103360F1FLUWVGIWMOXN.jpgKPH Gålå Høgfjellshotell, på brev st. Harpefoss 1943kr 30,00014.05.2021 21:36:00
S
Oppland G-J
B04052021ID103360F1JTNRIDTANHLY.jpgKPH Grihamarstølen, på brev st. Fagernes 13.9.1975kr 25,00114.05.2021 21:27:00
S
Oppland A-F
B04052021ID103360F1EPFBBLGFANJD.jpgKPH Fjellstølen, på brev st. Reinli 13.9.1975kr 25,00014.05.2021 21:09:00
O
B04052021ID104937F1DWVOHLIXDKHU.JPGH7-Lotteriet stemplet DOMBÅS 31-10-46kr 1,00011.05.2021 20:46:00
O
B04052021ID104937F1ENKMUGXFYQZF.JPGH7-Lotteriet stemplet ØYER -9-11-46kr 1,00011.05.2021 15:37:00
S
B23102018ID93258F1IFCGXJTCJPVM.JPGPostkort st. ULNES 7-4-75 (Nedlagt 1997)kr 10,00012.05.2021 20:40:00
O
B03052021ID104937F1VBDJYGGGRBCZ.JPGH7-Lotteriet stemplet VINSTRA 28 10 46kr 1,00010.05.2021 20:46:00
O
B03052021ID104937F1QINMNSMLOBKK.JPGH7-Lotteriet stemplet SVATSUM 28 10 46kr 1,00010.05.2021 20:45:00
O
B03052021ID104937F1SFPCFGERVHJI.JPGH7-Lotteriet stemplet LALM 22 X 46kr 1,00110.05.2021 20:32:00
S
B03052021ID102936F1SRRKUYNEWPWJ.JPGNK 362 BREISKALLEN 22 XI 47 - nedlagt 1969 (a591)kr 10,00112.05.2021 21:20:00
S
Oppland S-Å
B03052021ID103360F1UFUDMEAFFNVM.jpgBrev st.OTTA 26.9.1960 (2670)kr 20,00013.05.2021 10:46:00
S
Oppland S-Å
B03052021ID103360F1YRQQLTCRSVER.jpgPostkort st.OTTA 21.12.1981 (2670) m NK 815kr 20,00013.05.2021 10:44:00
S
Oppland S-Å
B03052021ID103360F1IIHZXWBQCBRV.jpgPostkort st. SEL 24.7.1994 (2664) med NK 1208kr 20,00013.05.2021 10:42:00
S
Oppland K-R
B03052021ID103360F1ISRVETGMQJTD.jpgPostkort st. RØN 18.12.1979 (2960)kr 20,00013.05.2021 10:40:00
S
B03052021ID107935F1WHLIEHKBTRSP.JPGNK 934 Raufosskr 5,00016.05.2021 14:20:00
S
B03052021ID107935F1KCXJXICJPMFM.JPGNK 1328 Øyerkr 8,00016.05.2021 14:20:00
S
Oppland S-Å
B02052021ID103360F1NLXDJXRPVYJH.jpgBrev st.Oslo/Neslandsvatn 1973 med NK 547kr 20,00012.05.2021 20:42:00
S
B02052021ID93258F1ADHSOOFQQTJX.JPGPostkort st. TREVATN 14 III 35 (Nedlagt 1969)kr 25,00011.05.2021 20:06:00
S
B02052021ID107935F1PGPCLQMEFWOR.JPGNK 1255 Lillehammerkr 5,00016.05.2021 13:36:00
S
B02052021ID107935F1NKUZCVQFJLSU.JPGNK 1030 Gjøvikkr 15,00016.05.2021 13:17:00