118 548
29 165
256 647
644 985

Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1IFCMUCTJIFND.JPGFisk, Island postfrisk AFA 997.1001 (22014) Nyekr 11,00013.10.2020 22:48:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1AFWPSIWPXMLX.JPGFisk, Island postfrisk AFA 997.1001, miniark (22013) Nyekr 17,00013.10.2020 21:44:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1YLVNLSWYWRQG.JPGForfatter, Island postfrisk AFA 988 (22012) Nyekr 2,50013.10.2020 21:43:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1HRQPZTUCTFPR.JPGSvampe, Island postfrisk AFA 985-86 (22011) Nyekr 3,00013.10.2020 20:41:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1ARBDXKNYVPGC.JPGIslandske øer, Island postfrisk AFA 978-79 (22010) Nyekr 2,00013.10.2020 20:39:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1RWRMEYDLSIJZ.JPGJulefrimærker, Island postfrisk AFA 9893-84 (22009) Nyekr 2,00013.10.2020 19:37:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1SROEFPFHAVOG.JPGÅrtusindskiftet, Island postfrisk AFA 936-37 (22008) Nyekr 2,00013.10.2020 22:35:00
Island postfrisk & ustemplet
B29092020ID99871F1KTYVQTWNGFFD.JPG1999-2005, Island 9 postfriske mærker (22007) Nyekr 8,00013.10.2020 21:29:00
Island postfrisk & ustemplet
B15042020ID107958F1FXTTXDOJHTTT.JPGISLAND ÅRSETT 1988 KOMPLETT POSTFRISK MED ALLE MERKER Okr 125,00004.10.2020 11:36:00
Island postfrisk & ustemplet
B15042020ID107958F1IFYYXYKWQUFR.JPGISLAND ÅRSETT 1987 KOMPLETT POSTFRISK MED ALLE MERKER Okr 120,00004.10.2020 11:22:00
Island postfrisk & ustemplet
B15042020ID107958F1FKVXICBCSJXE.JPGISLAND ÅRSETT 1990 KOMPLETT POSTFRISK MED ALLE MERKER Okr 150,00004.10.2020 11:21:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1IJYLWBKGQKJG.JPGIsland Afa: 890-93 - mi - Havpattedyr **kr 9,00006.10.2020 20:06:02
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1AHGMFVUOUKWC.JPGIsland Afa: 880-82 - Frimerkets dag 1998 **kr 8,00006.10.2020 20:06:02
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1EQZVGEIJLTCQ.JPGIsland Afa: 871-74 - mi - Nyttefisk **kr 12,00006.10.2020 20:06:02
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1KUYROTSQBHNM.JPGIsland Afa: 861-63 - Frimerkets dag 1997 **kr 9,00006.10.2020 20:06:01
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1UJTWDLPDJEIR.JPGIsland Afa: 757 - Europamerker **kr 10,00006.10.2020 20:06:01
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1RJAJEEZKEXUX.JPGIsland Afa: 706 - Nordia 91 **kr 8,00006.10.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1KNKLEGKDZGHG.JPGIsland Afa: 671 - Frimerkets dag 1987 **kr 7,00006.10.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1YXGZCUZUUJKO.JPGIsland Afa: 659 - Frimerkets dag 1986 **kr 7,00006.10.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1UXNHBMFGJFFF.JPGIsland Afa: 615 - Nordia 84 - Miniark III **kr 10,00006.10.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1FOAJBUHBQESG.JPGIsland Afa: 589 - Nordia 84 **kr 6,00006.10.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1CRENTAOIOISV.JPGIsland Afa: 199-201 - Leifr Eiricsson **kr 8,00006.10.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1WTNOLRLBKTNZ.JPGIsland Afa: 851-54 - Postfly **kr 8,00006.10.2020 19:51:18
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1KRIMOMIMTRUB.JPGIsland Afa: 683-86 - De 4 skytsånder **kr 4,00006.10.2020 19:51:17
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1VVKPEZDFHAWQ.JPGIsland Afa: 672-75 - De 4 skytsånder **kr 5,00006.10.2020 19:51:16
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1ICOGQGJQIPDE.JPGIsland Afa: 997-1001 - Fisk **kr 18,00006.10.2020 19:50:23
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1ANXHHYCVTHDT.JPGIsland Afa: 966-67 - Europafrimerker **kr 5,00006.10.2020 19:35:38
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1EGHXHFSPLJJR.JPGIsland Afa: 962-63 - Islandske fårehunder **kr 5,00006.10.2020 19:35:38
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1JMCUTNJZJMNN.JPGIsland Afa: 960-61 - Sommerblomster II **kr 5,00006.10.2020 19:35:38
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1DRZOZJHSQECJ.JPGIsland Afa: 959 - Flyktninger **kr 2,00006.10.2020 19:35:38
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1LFWKYXEQKIBY.JPGIsland Afa: 958 - Kystvakten **kr 2,00006.10.2020 19:35:38
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1EMWXVZAUOUXI.JPGIsland Afa: 898-99 - Europamerker **kr 5,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1MYXKMUHWQMVR.JPGIsland Afa: 890-93 - Havpattedyr **kr 10,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1ROWLVHBYLGIB.JPGIsland Afa: 897 - Europarådet 50 år **kr 1,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1RPLMQHEPRCCB.JPGIsland Afa: 887 - Jon Leif 100 år **kr 2,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1KFIXTKDQTDYB.JPGIsland Afa: 888-89 - Nyttefisk **kr 3,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1PMQIRJFJLNOC.JPGIsland Afa: 885-86 - Julefrimerker **kr 3,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1ZJEMCQXLNFOT.JPGIsland Afa: 878-79 - Mineraler **kr 3,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1SPFBKONVXNLT.JPGIsland Afa: 884 - FN´s menneskerettighetsorg. 50 år **kr 2,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1WEGTSFUHOPXG.JPGIsland Afa: 883 - Islandske frimerker 125 år **kr 2,00006.10.2020 19:35:37
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1WOTERSXWZUZX.JPGIsland Afa: 877 - Hospitalet i Laugarnes **kr 2,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1PXGSRKTTITHP.JPGIsland Afa: 875-76 - Europafrimerker **kr 4,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1NZSNVNSUMPWM.JPGIsland Afa: 871-72 - Nyttefisk **kr 1,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1VQWQOYOWHUIV.JPGIsland Afa: 867-68 - Olympiske vinterleker **kr 3,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1TELOTKDPXRKT.JPGIsland Afa: 865-66 - Julefrimerker **kr 3,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1GWUYKFTOHSTC.JPGIsland Afa: 864 - Landpostbud **kr 2,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1PKFVRTTJMIMN.JPGIsland Afa: 860 - Grafisk Forbund 100 år **kr 3,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1FAHUBSNBMFFC.JPGIsland Afa: 859 - Reykjavik Teater 100 år **kr 3,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1GYLMOMNMZEUU.JPGIsland Afa: 857-58 - Europamerker **kr 4,00006.10.2020 19:35:36
Island postfrisk & ustemplet
B22092020ID104414F1MCLEJQEYBIHR.JPGIsland Afa: 855-56 -Europeiske sportsl./små stater **kr 3,00006.10.2020 19:35:36