135 437
46 460
251 165
605 137

Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1XQBITQTNQYDS.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 8,00016.06.2020 01:19:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1WPOQFFKLGAJV.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 25,00016.06.2020 01:19:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1NJCRHMFJKUIB.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 4,00016.06.2020 01:18:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1SEULOYVJYJRU.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 18,00016.06.2020 01:18:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1CYLFDRFKESRN.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 22,00016.06.2020 01:17:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1TAGBSJOEOPXB.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 9,00016.06.2020 01:17:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1UIBNXAEYPLQG.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 4,00016.06.2020 01:17:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1SBGPIUPUEHPD.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2003kr 25,00016.06.2020 01:17:00
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B03052020ID103331F1YOFINEUOYOSS.JPGMONNYPUTT Postfriskt Island 2004kr 25,00016.06.2020 01:35:00
Island postfrisk & ustemplet
B03032020ID103009F1PBNBLHSYIUTJ.JPGISLAND AFA 399. POSTFRISK**kr 8,00008.06.2020 18:02:00
Island postfrisk & ustemplet
B03032020ID103009F1TFYWIIOQSIDJ.JPGISLAND AFA 400. POSTFRISK**kr 8,00008.06.2020 18:02:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1LYJOQLEYKPMU.JPGIsland Afa: 1386 - Skálholt og Hólar **kr 9,00005.06.2020 20:10:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1ILMPGFXOWJUF.JPGIsland Afa: 1348 - frimerkets dag **kr 9,00005.06.2020 20:10:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1WMIINCDDQSOC.JPGIsland Afa: 1108 - Nordisk Mytologi 2 **kr 4,00105.06.2020 20:10:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1RBYSNTCHXIMC.JPGIsland Afa: 1103-04 - Europafrimerker i 50 år **kr 12,00105.06.2020 20:10:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1OYCKHXKFTWIE.JPGIsland Afa: 1093 - Frimerkets Dag 2005 **kr 8,00105.06.2020 20:09:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1GLIPWMJEDIRB.JPGIsland Afa: 1070-71 - Islands Nationalmuseum **kr 9,00105.06.2020 20:09:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1GHMGLKAFGFEI.JPGIsland Afa: 1038 - Hjemmestyret 100 år **kr 6,00105.06.2020 20:09:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1IKXLILXEAUSO.JPGIsland Afa: 930-33 - Nordboernes oppd. av Amerika **kr 10,00105.06.2020 20:09:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1WDPXHDASCNVF.JPGIsland Afa: 890-93 - mi - Havpattedyr **kr 9,00105.06.2020 20:08:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1XATBGKXNZUUW.JPGIsland Afa: 880-82 - Frimerkets dag 1998 **kr 8,00005.06.2020 20:08:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1HTCKGDIRNBSN.JPGIsland Afa: 861-63 - Frimerkets dag 1997 **kr 9,00005.06.2020 20:08:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1PAMPLBCZSGTH.JPGIsland Afa: 841-43 - Nordia 96 **kr 9,00005.06.2020 20:08:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1TXQMQVNDHYNI.JPGIsland Afa: 820-21 - Frimerkets dag 1995 **kr 8,00005.06.2020 20:08:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1NRIPXHLRJFHR.JPGIsland Afa: 805-08 - Vm i håndball på Island 1995 **kr 11,00105.06.2020 20:07:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1POLSVOJMHMGI.JPGIsland Afa: 799 - Frimerkets dag 1994 **kr 8,00005.06.2020 20:07:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1LQJUHCDHTEUY.JPGIsland Afa: 798 - Republikken 50 år **kr 8,00005.06.2020 20:07:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1IMHQVFMBWUVB.JPGIsland Afa: 790a-91a - Europamerker **kr 6,00005.06.2020 20:07:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1HPYKZMKXLPWF.JPGIsland Afa: 780 - Frimerkets dag 1993 **kr 8,00005.06.2020 20:07:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1QBEJPFTIRMUZ.JPGIsland Afa: 757 - Europamerker **kr 11,00005.06.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1ZEEBNQYLIQSV.JPGIsland Afa: 730 - Nordia 91 **kr 10,00005.06.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1QQLZHMXCRMKD.JPGIsland Afa: 706 - Nordia 91 **kr 8,00005.06.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1TSFERRESSVHX.JPGIsland Afa: 692 - Frimerkets dag 1988 **kr 7,00005.06.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1URYTXUHEEDQI.JPGIsland Afa: 671 - Frimerkets dag 1987 **kr 7,00005.06.2020 20:06:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1GTPFLRLZOHYS.JPGIsland Afa: 659 - Frimerkets dag 1986 **kr 7,00005.06.2020 20:05:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1YMJZCRMWWHBM.JPGIsland Afa: 615 - Nordia 84 - Miniark III **kr 10,00005.06.2020 20:05:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1DKNWHMXYLYUN.JPGIsland Afa: 606 - Nordia 84 **kr 7,00005.06.2020 20:05:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1JYHHBJSFSKZR.JPGIsland Afa: 589 - Nordia 84 **kr 6,00005.06.2020 20:05:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1BBPOKTKTNQIL.JPGIsland Afa: 199-201 - Leifr Eiricsson **kr 8,00005.06.2020 20:05:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1PDUOPMENYBNL.JPGIsland Afa: 1318 - Julefrimerker 2011 **kr 7,00005.06.2020 19:46:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1GOMPHIECLYUR.JPGIsland Afa: 831-34 - Postvogner **kr 8,00005.06.2020 19:46:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1JCJWSUBJYHDO.JPGIsland Afa: 813-16 - Postskip **kr 7,00005.06.2020 19:46:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1JVPKTHXPOVPV.JPGIsland Afa: 781-84 - Postfly **kr 13,00105.06.2020 19:46:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1YCCIPQCQCGPI.JPGIsland Afa: 762-65 - Postbiler **kr 12,00005.06.2020 19:46:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1EVOQHTFUXQQM.JPGIsland Afa: 717-20 - De 4 skytsånder **kr 5,00005.06.2020 19:45:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1TEKSJOOHWTCS.JPGIsland Afa: 713-16 - De 4 skytsånder **kr 2,00005.06.2020 19:45:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1YBJFUNCUWSFE.JPGIsland Afa: 702 - Drage - skytsånd **kr 20,00005.06.2020 19:45:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1CDPVVQXJXRMG.JPGIsland Afa: 683-86 - De 4 skytsånder **kr 4,00005.06.2020 19:45:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1LVFWCZWSMGZD.JPGIsland Afa: 672-75 - De 4 skytsånder **kr 5,00005.06.2020 19:45:00
Island postfrisk & ustemplet
B29052020ID104414F1SYRUKOOLWANT.JPGIsland Afa: 1392-94 - Julefrimerker 2013 **kr 8,00105.06.2020 19:28:00

Generert: 03.06.2020 08:45:07