122 672
65 293
243 516
632 772

S
Britiske kolonier
B28102021ID103360F1EPXPIXWGZETF.jpgMalaya Singapore 1949; serie UPU Nyekr 30,00007.11.2021 10:16:00
S
Island FDC og brev
B28102021ID99871F1WHLKZTYHXDJP.JPGFlag, Island FDC AFA 328 (30056) Nyekr 3,00002.11.2021 21:17:00
S
Franske kolonier
B28102021ID103777F1FJJJXKOTXDNX.JPGNiger MI 17 ** Nyekr 2,00011.11.2021 10:18:00
S
Franske kolonier
B28102021ID103777F1FIMVWIQDBIMJ.JPGNiger MI 14 ** Nyekr 3,00011.11.2021 10:17:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1VIVTEPIJLLYJ.JPGNK 45 II * Hengslet normalmerke. SK=325 Nyekr 100,00011.11.2021 10:16:00
B
Danmark: Christian X 1913-1946
B28102021ID109463F1LMIMNUARJGYC.JPG2 Kroner 1937. Nyekr 120,000
S
Island FDC og brev
B28102021ID99871F1FLSGIETVLGHD.JPGTelefon og telegraf, Island FDC AFA 312 (30055) Nyekr 3,00002.11.2021 20:15:00
S
Sogn og Fjordane
B28102021ID103226F1DJBGQHVBQGKQ.JPGJØLSTERVATNET mot Kjøsnesfjorden ubrukt storformat Nyekr 10,00003.11.2021 22:00:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1TDOXQHBCVXSO.JPGNK 12 * Pent merke. Nær postfrisk. SK=215+ Nyekr 100,00011.11.2021 10:06:00
S
Hedmark
B28102021ID103226F1IVDGTIQETONB.JPGHEDEMARK bunad ubrukt storformat MITCO 13 Nyekr 5,00003.11.2021 22:00:00
S
Akershus
B28102021ID103226F1UWMTHNSVYYFD.JPGSKAUGUM ubrukt storformat Oppi  Nyekr 5,00003.11.2021 22:00:00
S
Troms
B28102021ID103226F1FJBFXCUJCUFQ.JPGANDSELV påskrevet ikke poststemplet storformat Nyekr 10,00003.11.2021 22:00:00
S
Troms
B28102021ID103226F1JMDJXOWRPTVG.JPGRAMBERG i Lofoten, Midnattsol, postgått 1983, storforma Nyekr 5,00003.11.2021 22:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1CTYXAZLHUBCD.JPGHyllestad Stavkirke, Norge FDC NK 766 (30054) Nyekr 3,00002.11.2021 21:07:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1RSRBEDLFHXNL.JPGFolkedans, Norge FDC NK 767-69 (30053) Nyekr 3,00002.11.2021 22:05:00
S
Akershus
B28102021ID103226F1DPPRYHXRCQYN.JPGEidsvollmonumentet, ubrukt småformat Nyekr 10,00003.11.2021 22:00:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1NJDLKTECLFQK.JPGNK 12 * Pent hengslet merke sentr venstre. SK=215 Nyekr 75,00011.11.2021 10:05:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1BXKYYRUZINNC.JPGPosthorn-motivet, Norge FDC NK BL 1 (30052) Nyekr 3,00002.11.2021 21:04:00
S
Telemark
B28102021ID103226F1QSWQMVGVGKVI.JPGDAGALIFJELLET mot Ulvdal ubrukt storformat Nyekr 8,00003.11.2021 22:00:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1XUFDOQQJOVOC.JPGNK 31 * Prima letthengslet merke. SK=410 Nyekr 200,00011.11.2021 10:02:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1JJMIZHQKMDUL.JPGInterjunex 72, Norge FDC NK 695-96 (30051) Nyekr 3,50002.11.2021 20:02:00
S
Oslo
B28102021ID103226F1BLVJOSYNRNDP.JPG OSLO SKJENNUNGSHYTTEN i Nordmarka postgått 1943 Nyekr 12,00003.11.2021 22:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1UTNRMFTFKMJQ.JPGKong haakon Vii, Norge FDC NK 691-92 (30050) Nyekr 3,00002.11.2021 23:00:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1TLOIFXBJUIJX.JPGNK 71 * Pent letthengslet. Ørlite patina oppe. HK=700 Nyekr 200,00011.11.2021 09:54:00
S
Hedmark
B28102021ID103226F1CTZSZSZHAWCM.JPGATNASJØ KAFE Østerdalen postgått 1970 storformat Nyekr 5,00003.11.2021 22:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1QJHMRRAPTLDO.JPGByggverk, Norge FDC NK 787-89 (30049) Nyekr 3,00002.11.2021 21:58:00
S
Telemark
B28102021ID103226F1GLHZVFPIHVAI.JPGHORDA postgått 1983 storformat N Løyning Odda 5261 Nyekr 18,00003.11.2021 22:00:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1KRHTILQWINUQ.JPGEuropa 1977, Norge FDC NK 790-91 (30048) Nyekr 3,00002.11.2021 20:57:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1BSFQMMDQKGSQ.JPGJacob Aall, Norge FDC NK 714-15 (30047) Nyekr 3,00002.11.2021 22:55:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1DXTUQJPBVEYT.JPGSamisk håndverk, Norge FDC NK 716-18 (30046) Nyekr 3,00002.11.2021 21:54:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B28102021ID62315F1KYXOWZMDPUJQ.JPGNK 110-13 ** Prakt postfrisk serie Haakon. HK=310 Nyekr 100,00011.11.2021 09:51:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1IPNZLOBNDHYU.JPGEventyr, Norge FDC NK 700-02 (30045) Nyekr 3,00002.11.2021 20:53:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1NSZXQWFQXCAL.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 703-05 (30044) Nyekr 3,00002.11.2021 22:51:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1AKNTAMMQGGAW.JPGNK 82 * Luxus sentr letthengslet merke. SK=115 Nyekr 50,00011.11.2021 09:45:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1TJEJNWOUXXXC.JPGLeprabasillens oppdagelse, Norge FDC NK 706-7 (30043) Nyekr 3,00002.11.2021 21:50:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1OVYIUTWURZNF.JPGEuropa 1973, Norge FDC NK 708-09 (30042) Nyekr 3,00002.11.2021 21:49:00
S
Norge FDC 1970-1979
B28102021ID99871F1YRGVXCMDFYWY.JPGIngeniørkunst, Norge FDC NK 847-49 (30041) Nyekr 3,00002.11.2021 20:47:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1ETESLFGNFRWQ.JPGRutebok og trygg trafikk, Norge FDC NK 624-25 (30040) Nyekr 3,00002.11.2021 22:46:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1CWHATQYMBYNG.JPGEuropa 1969, Norge FDC NK 626-27 (30039) Nyekr 3,00002.11.2021 21:45:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1JITWBDIUXSCA.JPGNK 12 * Meget pent hengslet merke. SK=215+ Nyekr 100,00011.11.2021 09:43:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1FRKEQUQSJQMK.JPGJohan Hjort, Norge FDC NK 628-29 (30038) Nyekr 3,00002.11.2021 21:44:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1OHHLCNNHIZPL.JPGTræna, Norge FDC NK 630 (30037) Nyekr 3,00002.11.2021 21:43:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1HDYUUJESQBSO.JPGNK 45 II * Pent letthengslet merke sentr opp. SK=325 Nyekr 100,00011.11.2021 09:42:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1VLDCTYWVRXDD.JPGkronemerker, Norge FDC NK 636-38 (30036) Nyekr 3,50002.11.2021 20:41:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B28102021ID62315F1LOOZFESBTRTL.JPGNK 12 * Prima letthengslet merke. SK=215+ Nyekr 100,00011.11.2021 09:34:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1DCNQSDJRGSET.JPGUrnes Stavkirke, Norge FDC NK 621 (30035) Nyekr 3,00002.11.2021 22:36:00
S
Norge FDC før 1970
B28102021ID99871F1OKWTTSCZBLRW.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 595-98 (30034) Nyekr 3,00002.11.2021 21:34:00
S
Norge FDC 1980-1989
B28102021ID99871F1AEFCZLRPOMSN.JPGKong Olav V 80 år, Norge FDC NK 937 (30033) Nyekr 1,00002.11.2021 20:33:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B28102021ID62315F1TEMEVQXLTDBM.JPGNK 172-196 * Komplett letthengslet, 8 serier. HK=1604 Nyekr 500,00011.11.2021 09:17:00
S
Norge FDC 1980-1989
B28102021ID99871F1TXWEJQJCCMEW.JPGVerdens kommunikasjonsår, Norge FDC NK 935-36 (30032) Nyekr 1,00002.11.2021 22:31:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    Neste