116 395
28 891
256 411
642 736

frimmogens kategorier:

1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1NXEMBOPEGTEM.JPGLandshjelpen, Norge NK 326-29, postfrisk (22138) Nyekr 2,00029.09.2020 21:04:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1VYTILSEKPFZE.JPGQuisling, Norge NK 300-01, hengslet (22137) Nyekr 3,00029.09.2020 20:01:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1OQLEFMVNWQXT.JPGRadiumhospitalet, Norge NK 184, hengslet (22136) Nyekr 7,00029.09.2020 19:59:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID99871F1PHUEGNHKJOBY.JPGGeofysisk år, Norge NK 448-50 (22136) Nyekr 1,50129.09.2020 22:56:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1EDZIHORTQRXQ.JPGNansen II, Norge NK 233-36, hengslet (22135) Nyekr 5,00129.09.2020 21:54:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1OPJAYEOYUXXH.JPGHenrik Ibsen, Norge NK 159*-60* og 61**-62** (22134) Nyekr 20,00029.09.2020 20:52:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID99871F1BCLKBHFCESAQ.JPGNorges Vel, Norge NK 475-76, postfrisk (22133) Nyekr 2,00029.09.2020 19:49:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID99871F1ZJZHUYLQPBXY.JPGMpt kreft, Norge NK 414, postfrisk (22132) Nyekr 2,00029.09.2020 22:45:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B23092020ID99871F1IXTWEDZRMMPK.JPGFrimærkets Dag 25 år, Danmark AFA 427 F, postf. (22131) Nyekr 2,00029.09.2020 21:36:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B23092020ID99871F1VHYHXZYZTBQU.JPGHafniablok, Danmark AFA 625, postfrisk (22130) Nyekr 8,00029.09.2020 20:35:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B23092020ID99871F1FKSOMEDPUDPK.JPGPostfærge, Danmark AFA 23, postfrisk firblok (22129) Nyekr 15,00029.09.2020 19:31:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1OGTVHUBPSRWN.JPGFugler, Norge hefte NK 859-60 (22128) Nyekr 10,00029.09.2020 22:29:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1SFMSLCYCJUSO.JPGJuleforberedelser, Norge hefte NK 1033 (22127) Nyekr 13,50129.09.2020 20:28:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1CYLGBXMOTYAN.JPGJuleforberedelser, Norge hefte NK 1032 (22126) Nyekr 11,50129.09.2020 19:26:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1YURCLPTXEFZG.JPGFugler, Norge hefte NK 908-09 (22125) Nyekr 10,00129.09.2020 22:25:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1JYDEDYOWFMAN.JPGGlassmalerier, Norge hefte NK 1006 (22124) Nyekr 10,50129.09.2020 21:23:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1DKQFGENITAUH.JPGFugler, Norge hefte NK 859-60 (22123) Nyekr 5,00129.09.2020 21:21:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1RNTDMGVRTUAY.JPGFugler, Norge hefte NK 931-32 (22122) Nyekr 12,50129.09.2020 20:19:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1DEFCFLXCPGWN.JPGJiuleposten, Norge hefte NK 987 (22121) Nyekr 12,50129.09.2020 19:17:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1XMEIXZHGNDGP.JPGTuristmerker, Norge hefte NK 1357 (22120) Nyekr 20,00029.09.2020 22:16:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1LFUYJIJTSKSF.JPGTuristmerker, Norge hefte NK 1358 (22119) Nyekr 24,00129.09.2020 22:14:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1QCTCTTYHECVJ.JPGTuristmerker, Norge hefte NK 1332 (22118) Nyekr 18,00129.09.2020 21:12:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1OMGTKZWRNCLR.JPGInsekter, Norge hefte NK 1324-25 (22117) Nyekr 14,00129.09.2020 20:09:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1QFFMLBDURAHH.JPGTrafik, Spania FRAM postfrisk (22116) Nyekr 3,00029.09.2020 21:55:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1NXZJDELUSVEI.JPGCalidad Postal, Spania FRAM postfrisk (22115) Nyekr 3,00029.09.2020 21:53:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1UMVGLJEULQUH.JPG Spania FRAM postfrisk (22114) Nyekr 3,00029.09.2020 20:52:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1FFEUYESFZVRF.JPGCongres, Spania FRAM postfrisk (22113) Nyekr 3,00029.09.2020 19:50:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1LPUMHJYBSRBS.JPGSeguridad social, Spania FRAM postfrisk (22112) Nyekr 3,00029.09.2020 22:48:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1RUFDRUKGHLHK.JPGGran regata 2000, Spania FRAM postfrisk (22112) Nyekr 3,00029.09.2020 21:47:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1RDFBFWJQNPHV.JPGGOPAdelREY, Spania FRAM postfrisk (22111) Nyekr 3,00029.09.2020 20:45:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1WJBEATTNPEDY.JPGSatelit, Spania FRAM postfrisk (22110) Nyekr 3,00029.09.2020 12:42:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20092020ID99871F1EBNGHLEUGTUJ.JPGOSLO UPU 100 år, Norge kort 1974 (22109)kr 5,00029.09.2020 22:52:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1BYVXJUFJRCYO.JPGForbundsfest, Sveits FDC AFA 1045-48 (22108)kr 3,50029.09.2020 21:51:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1IPPMVWRUOWHN.JPGForbundsfest, Sveits FDC AFA 1023-26 (22107)kr 3,00029.09.2020 20:48:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1IEJCSESXJBER.JPGBorge, Sveits FDC AFA 1067-70 (22106)kr 3,50013.10.2020 20:46:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1BQWLKOIZSCPW.JPGForbundsfest, Sveits FDC AFA 966-69 (22105)kr 3,00029.09.2020 20:44:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1OYEUYHWYWPIX.JPGTegner, Sveits FDC AFA 1657-61 (22104)kr 5,50029.09.2020 19:42:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1LPLIEGMUMODK.JPGBorge, Sveits FDC AFA 1141-44 (22103)kr 3,50029.09.2020 22:40:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1XGGUGPPSPGSJ.JPGHåndværkerskilte, Sveits FDC AFA 1161-64 (22102)kr 3,50029.09.2020 22:39:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1UMFDUMHQDYTY.JPGHotelskilte, Sveits FDC AFA 1208-11 (22101)kr 3,50029.09.2020 21:37:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1GJOVFPBGXXYF.JPGBorge, Sveits FDC AFA 1067-70 (22100)kr 3,50029.09.2020 20:35:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1TZNSJKRGYJWP.JPGBorge, Sveits FDC AFA 1115-18 (22099)kr 3,50029.09.2020 19:31:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1LGUQGBSVTIBX.JPGMalerkunst, Norge FDC NK 802 (22098)kr 3,00129.09.2020 20:29:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1JPKUTLATUSYQ.JPGLeketøy, Norge FDC NK 836 (22097)kr 5,50429.09.2020 22:27:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1NCEZXWWQVOQB.JPGhenrik Ibsen, Norge FDC NK 812 (22096) Hotkr 39,00829.09.2020 22:25:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1BXHNMPLVLENI.JPGPosthorn-motivet, Norge FDC NK BL 1 (22095)kr 25,50429.09.2020 21:23:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1LLSGEZAYRQOT.JPGAntarktiskontrakten, Norge FDC NK 676 (22094)kr 4,50329.09.2020 20:22:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1ASSVTHXVKOQD.JPGNorske eventyr, Norge FDC NK 677-79 (22093)kr 3,00129.09.2020 22:21:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1KWFJGJXAGVIN.JPGNorske Sparebanker, Norge FDC NK 682-83 (22092)kr 4,50229.09.2020 21:19:00
Norge FDC 1970-1979
B20092020ID99871F1VTAQJFWTZVUU.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 680-81 (22091)kr 3,00129.09.2020 21:18:00