116 395
28 917
256 421
642 934

frimmogens kategorier:

DDR postfrisk & ustemplet
B24092020ID99871F1XUADIEQOKVXW.JPGBygningsværker, DDR postfrisk AFA 2266-71 (22152) Nyekr 3,00029.09.2020 22:54:00
DDR postfrisk & ustemplet
B24092020ID99871F1UDKIUKYQCHKI.JPGBarokhaver, DDR AFA 2189-92, postfrisk (22151) Nyekr 2,00029.09.2020 21:52:00
DDR postfrisk & ustemplet
B24092020ID99871F1ZIIQIJKGMJFO.JPGMærker fra 1980, DDR postfrisk (22150) Nyekr 5,00029.09.2020 21:50:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B24092020ID99871F1KYVUQYUNEPKG.JPGBiler, Sverige hefte AFA 1947-52, postfrisk (22149) Nyekr 15,00029.09.2020 20:48:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B24092020ID99871F1UUERZHTPCMDI.JPGJulefrimærker, Sverige hefte AFA 1956-57 postf. (22148) Nyekr 18,00029.09.2020 19:46:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B24092020ID99871F1CEHISBOCCGNQ.JPGKongen 50 år, Sverige, Hefte AFA 1861-65, postf. (22147 Nyekr 20,00029.09.2020 22:43:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1FQKMXPRJEHMS.JPGtegneserier og film, Danmark miniark AFA 1311 (22146) Nyekr 8,50029.09.2020 21:42:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1JDBCJKPMIGFR.JPGBallet, Danmark miniark AFA 1434 (22145) Nyekr 3,00029.09.2020 20:40:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1DWQSFTEWODYH.JPGForårsbebudere, Danmark miniark AFA 1206 (22143) Nyekr 6,00029.09.2020 20:38:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1ERNGDKCWRSMW.JPGDronning Margrethe, Danmark miniark AFA 1241 (22144) Nyekr 3,00029.09.2020 19:35:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1DFRSVQABJZHK.JPGFossiler, Danmark miniark AFA 1195 (22142) Nyekr 12,00029.09.2020 22:33:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1DWTGBXOKGNHS.JPGUngdomskultur, Danmark miniark AFA 1291 (22141) Nyekr 9,00029.09.2020 21:32:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1WFDBVUZTCBPE.JPGFugle, Danmark miniark AFA 1228 (22140) Nyekr 5,00029.09.2020 20:30:00
Danmark stemplet
B24092020ID99871F1RAXCNHAIMQMJ.JPGFuglde, Danmark miniark AFA 1231 (22139) Nyekr 9,00029.09.2020 19:25:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1NXEMBOPEGTEM.JPGLandshjelpen, Norge NK 326-29, postfrisk (22138) Nyekr 2,00129.09.2020 21:04:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1VYTILSEKPFZE.JPGQuisling, Norge NK 300-01, hengslet (22137) Nyekr 3,00029.09.2020 20:01:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1OQLEFMVNWQXT.JPGRadiumhospitalet, Norge NK 184, hengslet (22136) Nyekr 7,00029.09.2020 19:59:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID99871F1PHUEGNHKJOBY.JPGGeofysisk år, Norge NK 448-50 (22136) Nyekr 1,50129.09.2020 22:56:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1EDZIHORTQRXQ.JPGNansen II, Norge NK 233-36, hengslet (22135) Nyekr 5,00129.09.2020 21:54:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B23092020ID99871F1OPJAYEOYUXXH.JPGHenrik Ibsen, Norge NK 159*-60* og 61**-62** (22134) Nyekr 20,00029.09.2020 20:52:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID99871F1BCLKBHFCESAQ.JPGNorges Vel, Norge NK 475-76, postfrisk (22133) Nyekr 2,00129.09.2020 19:49:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID99871F1ZJZHUYLQPBXY.JPGMpt kreft, Norge NK 414, postfrisk (22132) Nyekr 2,00029.09.2020 22:45:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B23092020ID99871F1IXTWEDZRMMPK.JPGFrimærkets Dag 25 år, Danmark AFA 427 F, postf. (22131) Nyekr 2,00029.09.2020 21:36:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B23092020ID99871F1VHYHXZYZTBQU.JPGHafniablok, Danmark AFA 625, postfrisk (22130) Nyekr 8,00029.09.2020 20:35:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B23092020ID99871F1FKSOMEDPUDPK.JPGPostfærge, Danmark AFA 23, postfrisk firblok (22129) Nyekr 15,00029.09.2020 19:31:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1OGTVHUBPSRWN.JPGFugler, Norge hefte NK 859-60 (22128) Nyekr 10,00029.09.2020 22:29:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1SFMSLCYCJUSO.JPGJuleforberedelser, Norge hefte NK 1033 (22127) Nyekr 13,50129.09.2020 20:28:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1CYLGBXMOTYAN.JPGJuleforberedelser, Norge hefte NK 1032 (22126) Nyekr 11,50129.09.2020 19:26:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1YURCLPTXEFZG.JPGFugler, Norge hefte NK 908-09 (22125) Nyekr 10,00129.09.2020 22:25:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1JYDEDYOWFMAN.JPGGlassmalerier, Norge hefte NK 1006 (22124) Nyekr 10,50129.09.2020 21:23:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1DKQFGENITAUH.JPGFugler, Norge hefte NK 859-60 (22123) Nyekr 5,00129.09.2020 21:21:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1RNTDMGVRTUAY.JPGFugler, Norge hefte NK 931-32 (22122) Nyekr 12,50129.09.2020 20:19:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1DEFCFLXCPGWN.JPGJiuleposten, Norge hefte NK 987 (22121) Nyekr 12,50129.09.2020 19:17:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1XMEIXZHGNDGP.JPGTuristmerker, Norge hefte NK 1357 (22120) Nyekr 20,00029.09.2020 22:16:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1LFUYJIJTSKSF.JPGTuristmerker, Norge hefte NK 1358 (22119) Nyekr 24,00129.09.2020 22:14:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1QCTCTTYHECVJ.JPGTuristmerker, Norge hefte NK 1332 (22118) Nyekr 18,00129.09.2020 21:12:00
Frimerke- og Automathefter
B23092020ID99871F1OMGTKZWRNCLR.JPGInsekter, Norge hefte NK 1324-25 (22117) Nyekr 14,00129.09.2020 20:09:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1QFFMLBDURAHH.JPGTrafik, Spania FRAM postfrisk (22116)kr 3,00029.09.2020 21:55:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1NXZJDELUSVEI.JPGCalidad Postal, Spania FRAM postfrisk (22115)kr 3,00029.09.2020 21:53:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1UMVGLJEULQUH.JPG Spania FRAM postfrisk (22114)kr 3,00029.09.2020 20:52:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1FFEUYESFZVRF.JPGCongres, Spania FRAM postfrisk (22113)kr 3,00029.09.2020 19:50:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1LPUMHJYBSRBS.JPGSeguridad social, Spania FRAM postfrisk (22112)kr 3,00029.09.2020 22:48:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1RUFDRUKGHLHK.JPGGran regata 2000, Spania FRAM postfrisk (22112)kr 3,00029.09.2020 21:47:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1RDFBFWJQNPHV.JPGGOPAdelREY, Spania FRAM postfrisk (22111)kr 3,00029.09.2020 20:45:00
Spania: Postfrisk/ubrukt
B22092020ID99871F1WJBEATTNPEDY.JPGSatelit, Spania FRAM postfrisk (22110)kr 3,00029.09.2020 12:42:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20092020ID99871F1EBNGHLEUGTUJ.JPGOSLO UPU 100 år, Norge kort 1974 (22109)kr 5,00029.09.2020 22:52:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1BYVXJUFJRCYO.JPGForbundsfest, Sveits FDC AFA 1045-48 (22108)kr 3,50029.09.2020 21:51:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1IPPMVWRUOWHN.JPGForbundsfest, Sveits FDC AFA 1023-26 (22107)kr 3,00029.09.2020 20:48:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1IEJCSESXJBER.JPGBorge, Sveits FDC AFA 1067-70 (22106)kr 3,50013.10.2020 20:46:00
Sveits FDC & brev
B20092020ID99871F1BQWLKOIZSCPW.JPGForbundsfest, Sveits FDC AFA 966-69 (22105)kr 3,00029.09.2020 20:44:00