129 960
43 341
265 098
676 225

kategorier:

Sverige postfrisk & ustemplet
B19012021ID99871F1IJINDRHGSCQO.JPGEuropa, Sverige postf. AFA 1459-60, hefte (23639) Nyekr 10,00002.02.2021 22:12:00
Østerrike postfrisk & ustemplet
B19012021ID99871F1RYKMSONQWJTM.JPGAlpeblomster, .Østerrike postf. AFA 1112-17 (23638) Nyekr 3,00002.02.2021 21:09:00
B19012021ID99871F1IJCZQKBWXBBR.JPGLuftpostudstilling,.Østerrike postf. AFA 1162-4 (23637) Nyekr 2,50002.02.2021 21:06:00
FN - New York
B19012021ID99871F1QYTJYYYQEWBE.JPGFN 35 år, FN New York postfrisk AFA 345 (23636) Nyekr 1,00002.02.2021 20:01:00
FN - New York
B19012021ID99871F1EROILRKICYDO.JPGUPU, FN New York postfrisk AFA 21-22 (23635) Nyekr 2,00002.02.2021 19:20:00
FN - New York
B19012021ID99871F1WXXUXFRVIAQH.JPGTeknisk hjælp. FN New York postfrisk AFA 23-24 (23634) Nyekr 2,00002.02.2021 22:18:00
FN - New York
B19012021ID99871F1PCGJSMWZNHDU.JPG FN New York postfrisk AFA 25-26 (23633) Nyekr 2,50002.02.2021 21:17:00
FN - New York
B19012021ID99871F1XRTCBJVPKTML.JPGFAO, FN New York postfrisk AFA 27-28 (23632) Nyekr 3,00002.02.2021 20:13:00
Årssett og minneblokker
B19012021ID99871F1EIVRSQCTMULK.JPGNORDI 1989, Norge minneblokk (23631) Nyekr 5,00002.02.2021 20:10:00
Norge FDC før 1970
B19012021ID99871F1JJOYOKELNKLV.JPGPostjubileum, Norge FDC NK 359-69 (23630) STOR Nyekr 10,00002.02.2021 21:08:00
Norge FDC før 1970
B19012021ID99871F1MDFIOVEDBVZM.JPGSnurre Sturalson, Norge FDC NK 294,97 og 99 (23629) Nyekr 5,00002.02.2021 20:06:00
Norge FDC før 1970
B19012021ID99871F1PEYJJWZCDCEI.JPGSnurre Sturalson, Norge FDC NK 295,96 og 98 (23628) Nyekr 5,00002.02.2021 20:04:00
Norge FDC 1970-1979
B19012021ID99871F1KVHGFTXKXIIF.JPGEuropa 1983, Norge FDC NK 934 (23627) Nyekr 10,50202.02.2021 23:02:00
Norge FDC 1970-1979
B19012021ID99871F1SBMLOBEONDGQ.JPGHenrik Ibsen, Norge FDC NK 812 (23626) Nyekr 10,50202.02.2021 22:00:00
Norge FDC 1990-1999
B19012021ID99871F1HTUTLPTWISKY.JPGKirker i vinterdragt, Norge FDC NK 1190-91 (23625) Nyekr 3,00002.02.2021 20:57:00
Norge FDC 1990-1999
B19012021ID99871F1SKEVUAHYCIYN.JPGOL Summer Games, Norge FDC NK 1256 (23624) Nyekr 3,00102.02.2021 19:54:00
Norge FDC 2000-2009
B18012021ID99871F1TJEPJPOCWNPS.JPGOL i Torino, Norge FDC NK 1596 (23623) Nyekr 3,00102.02.2021 19:50:00
Norge FDC 2000-2009
B18012021ID99871F1EXDNZSDOYOSU.JPGOL i Torino, Norge FDC NK 1597 (23622) Nyekr 3,00102.02.2021 19:48:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1WLKFMMEMIGOT.JPGNordens Hus, Norge FDC NK 710-11 (23621) Nyekr 10,50202.02.2021 21:46:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1PDDULHMEAVMS.JPGArkitekturvernår, Norge FDC NK 748-50 (23620) Nyekr 10,50302.02.2021 19:45:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1HWKLEHGPONMR.JPGNorden, Norge FDC NK 785-86 (23619) Nyekr 3,00002.02.2021 22:43:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1SPCPVSLUQJUA.JPGArkitekturvernår, Norge FDC NK 748-50 (23618) Nyekr 30,50302.02.2021 21:42:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1TYMBOKAAJFFW.JPGNordens Hus, Norge FDC NK 710-11 (23617) Nyekr 3,00002.02.2021 20:40:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1LKBXLJHZDTVA.JPGFN 25 år, Norge FDC NK 658-59 (23616) Nyekr 3,00002.02.2021 22:37:00
Norge FDC før 1970
B18012021ID99871F1BDDTREGFIUCK.JPGSAS, Norge FDC NK 491 (23615) Nyekr 10,50202.02.2021 21:35:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1ODFGXJVIWFMM.JPGSvalbard, Norge FDC NK 1252 (23614) Nyekr 3,00002.02.2021 20:34:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1KITEHXJLSJCI.JPGSvalbard, Norge FDC NK 1251 (23613) Nyekr 3,00002.02.2021 20:32:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1FXWYNMWFENCX.JPGSvalbard/skogsbær, Norge FDC NK 1251-54 (23612) Nyekr 5,00002.02.2021 22:30:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID99871F1FSHMSQCJMHNJ.JPGSporvei/sølvsmedekunst, Norge FDC NK 1212-17 (23611) Nyekr 5,00002.02.2021 21:28:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID99871F1VERDLQPKSMER.JPGFRIMERKETS DAG 1979, Norge FDC NK 847-49 (23610) Nyekr 35,50302.02.2021 20:24:00