130 419
48 610
259 128
669 860

kategorier:

S
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID98332F1LAEMBRVRVJEY.JPGLonås 13 10 56 Nyekr 20,00017.05.2021 20:00:00
S
Telemark prakt & lux
B09052021ID98332F1CWCGXMLBNEGJ.JPGVeum 25 I 48 på konvolutt Nyekr 20,00017.05.2021 20:00:00
S
Oppland
B09052021ID98332F1SHGTLNCMTQDS.JPGSanner Pensjonat vintermotiv Nyekr 15,00017.05.2021 20:00:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID98332F1HQOEANFDDQPO.JPGNK 1380-1381 Godt Nytt årtusen Nyekr 5,00018.05.2021 20:00:00
S
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID98332F1GHDFBGRMJZNY.JPG3882 Åmdals Verk sistedagsbrev Nyekr 15,00018.05.2021 20:00:00
S
B09052021ID98332F1ZCTLVCJWAOIH.JPG3651 Tessungdalen sistedagsbrev Nyekr 15,00018.05.2021 20:00:00
S
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B04052021ID98332F1NBILAIJSTIYM.JPGBrev stemplet 4196 Vormestrand 20-5-76kr 28,00214.05.2021 20:00:00
S
Buskerud
B04052021ID98332F1PBLQJHKDHMCH.JPGElvestryk Nore Numedal stemplet Saaem 1912kr 20,00014.05.2021 20:00:00
S
B03052021ID98332F1JFTKCBILWDXL.JPGPent bruksbrev stemplet 5536 Tittelsnes A 29.12.87kr 15,00114.05.2021 20:00:00
S
Finnmark Brev & Hjemstedsfilateli
B03052021ID98332F1HQSHBRCIBIGS.JPGsistedagsstempling Indre Kiberg 31-8-82kr 20,00113.05.2021 20:00:00
S
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B03052021ID98332F1BQUXQEQJLLYL.JPGsistedagsstempling 5383 Krosshamn A 30-9-85kr 20,00013.05.2021 20:00:00
S
B03052021ID98332F1ZBZHQWJSAZPM.JPGsistedagsstempling 5344 Misje 26-3-86kr 20,00013.05.2021 20:00:00
S
B03052021ID98332F1YGXUIHBGXVDS.JPGsistedagsstempling 5456 Toftevåg 30-4-83kr 20,00013.05.2021 20:00:00
S
Reklame
B03052021ID98332F1UEYDUKSVTHDR.JPGKvinner i norsk landbruk Zetor traktorkr 15,00113.05.2021 20:00:00
S
Julekort
B03052021ID98332F1ZDJECKHRXXBR.JPGDet flagges over snødekt landskapkr 15,00013.05.2021 20:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B03052021ID98332F1WNYGGMGDOCHT.JPGChristian Kittilsen Forskrekket snømann kr 20,00013.05.2021 20:00:00
S
Norge FDC før 1970
B02052021ID98332F1RYGNWENFOKLY.JPGNK 628-628 J. Hjort feilstemplet Gressvik 28-5-69kr 50,00011.05.2021 20:00:00
S
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B02052021ID98332F1LMNIRGVPIIXP.JPGVerdibrev Åseral 1953kr 175,00311.05.2021 20:00:00
S
Øvrige samleobjekter
B02052021ID98332F1CPTOYFIWGEPB.JPGAskim Gummivarefabrikk info til nyansattkr 40,00011.05.2021 20:00:00
S
Øvrige høytidskort
B02052021ID98332F1GXHLBDJMHIEI.JPGNyttårshilsen fra Normanns Kunstforlag til Røroskr 55,00311.05.2021 20:00:00
S
Gratulasjonskort
B02052021ID98332F1QEJWSZBPLIXS.JPGDobbeltkort : kulturlandskap med kuer i blomstereng kr 15,00011.05.2021 20:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B02052021ID98332F1VLXCMNVBNXMY.JPGArne Aas-42 julekort på tynt papir kr 15,00011.05.2021 20:00:00
S
Telemark
B02052021ID98332F1FDUSPEBCSOXK.JPGBø i Telemark Kalver beiter nær bebyggelsenkr 20,00011.05.2021 20:00:00
S
B02052021ID98332F1CCTGAVEIGFLR.JPGBirkeland Verdibrev 19 11 52kr 30,00012.05.2021 20:00:00
S
Skip & maritimt
B02052021ID98332F1QGAMFPCAOAQC.JPGRutetabell Peter Wessel 1953 postkortformat 8 siderkr 30,00012.05.2021 20:00:00
S
Byggverk & broer
B02052021ID98332F1ZFXAUJFLYVDA.JPGNorsk Folkemuseum 1944: 72 flotte bilder med omtale kr 50,00112.05.2021 20:00:00
S
Sportsbøker
B29042021ID98332F1WCSKGACCESVQ.JPGBodø BOIF 50 års beretning kr 40,00009.05.2021 20:00:00
S
Øvrige høytidskort
B29042021ID98332F1RNTEKMEUJAJX.JPGNyttårskort med koselig motivkr 25,00009.05.2021 20:00:00
S
B29042021ID98332F1EQAVIXBFVOSQ.JPGGaustadtoppen kort datert 1919 Hotkr 105,00709.05.2021 20:00:00
S
Reklame
B29042021ID98332F1IRHXGLOIMQIH.JPGErik Håker, Oppdal Blizzard Ski kr 15,00009.05.2021 20:00:00
S
B28042021ID98332F1GEZFHTBMBTSZ.JPGSør-Audnedal 2 rek konv. 3 og 5 sifret etikettkr 35,00018.05.2021 20:05:23
S
B27042021ID98332F1NPDPOLRTAOEB.JPGVerdibrev Hillevåg 1-10-52kr 30,00017.05.2021 20:05:18
S
B27042021ID98332F1XVTNNPCTFNQI.JPGHaugesund bruksbrev 1952 påsatt Postoblat på baksidenkr 20,00017.05.2021 20:05:18
S
Julekort
B26042021ID98332F1CUJZYOOMSXNP.JPGVinterstemning stemplet Lambhaug 1954kr 15,00018.05.2021 20:05:18
S
Norge FDC 1970-1979
B26042021ID98332F1IWVQWZKLDMOM.JPGNK 719-721 Blomster stemplet Os i Østerdalenkr 15,00018.05.2021 20:05:18
S
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B26042021ID98332F1AAZKUQGLPSXE.JPGFiep Westendorp Voor Het Kind (Kort og frimerke)kr 10,00014.05.2021 20:23:14
S
Oppland
B26042021ID98332F1SDZRHMBJEIIG.JPGParti fra Mesna, Lillehammer postsendt 1932kr 20,00014.05.2021 20:23:14
S
Humor & satire
B26042021ID98332F1WBVBJRCFWPDS.JPGKult kort Vazelina postsendt 2008kr 15,00016.05.2021 20:05:23
S
Øvrige motiver
B26042021ID98332F1QSGUMEAGDTDQ.JPGMusikk ; De blåser liv i Tusenfryd en sommerdagkr 10,00016.05.2021 20:05:22
S
Reklame
B25042021ID98332F1LDMUHKOCCGPK.JPGJ & P Coats Carsten Schinrud & co Trådfabrikantenekr 10,00015.05.2021 20:23:14
S
Reklame
B25042021ID98332F1LMDNDUOEKRZW.JPGLysholmer lett øl korkopptrekker kr 5,00015.05.2021 20:23:13
S
Julekort
B25042021ID98332F1URWCZQSUHTQG.JPGFlagg ved hytta i skogen stemplet Nordsinni 1955kr 15,00015.05.2021 20:23:13
S
Norge FDC 1990-1999
B21042021ID98332F1WYLDMDDWERJW.JPGNK 1110 stemplet 4925 Narestø 1 på lokalt kortkr 20,00009.05.2021 20:05:18
S
Norge FDC 1990-1999
B21042021ID98332F1QINOJFBSTMCK.JPGNK 1356-1358 Turistmerker (par)kr 20,00009.05.2021 20:05:18
S
Norge FDC 1990-1999
B21042021ID98332F1XQDIKZXLRJLK.JPGNK 1358 Hønefoss Sentrum B på bruksbrevkr 22,00209.05.2021 20:05:18
S
Julekort
B20042021ID98332F1OBADKUERXWZF.JPGVinterstemning poststemplet 1950kr 10,00010.05.2021 20:05:16
S
Julekort
B20042021ID98332F1XOGXOLPKUBKM.JPGVinter; Dompaper på rognekvist poststemplet 1946kr 10,00010.05.2021 20:05:28
S
Julekort
B20042021ID98332F1TKWPMTKJREQW.JPGVinterstemning poststemplet 1946kr 10,00010.05.2021 20:05:28
S
Julekort
B20042021ID98332F1UYDGPIWNMYPV.JPGVinterstemning poststemplet Lyngdal 23-12-48kr 15,00010.05.2021 20:05:28
S
B18042021ID98332F1MGNHSHGQIQTQ.JPGSiste-/førstedag Haslemoen ved postnr. byttekr 20,00018.05.2021 20:20:26

Forrige   1  2    Neste